Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Mancha Real

Mancha Real Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€50.00Th. Ø 22.0 Tercera División RFEF - Group 9
14
Voorspelde wedstrijden
78.6%
Voorspelbaarheid
LLWLDD
Recente Vorm
0.87
Goals / Wedstrijd
Mancha Real won geen enkele van de laatste 7 wedstrijden
Mancha Real kreeg minimaal één tegendoelpunt in de laatste 9 wedstrijden
Mancha Real had minder dan 2.5 doelpunten in de laatste 5 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Mancha Real heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Huetor Vega vs Mancha Real, Tercera División RFEF - Group 9, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.25 thuis, 3.10 gelijkspel, 3.10 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.57, vertrouwen 4.3/10. Eindstand 3–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Huetor Vega3
Mancha RealMancha0
▾2.25
3.10
▴3.10
X2
▴1.62
U2.5
1.57
Ja
1.97
U2.5
1.57
4.3
U2.5
1.574.3
Arenas Armilla vs Mancha Real, Tercera División RFEF - Group 9, aftrap 18:00. Quoteringen: 1.78 thuis, 3.15 gelijkspel, 4.85 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.47, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
Arenas Armilla1
Mancha RealMancha0
1.78
3.15
4.85
1
1.78
U2.5
1.47
Nee
1.57
U2.5
1.47
5.0
✓ U2.5
1.475.0
Mancha Real vs Huetor Vega, Tercera División RFEF - Group 9, aftrap 11:00. Quoteringen: 2.42 thuis, 2.95 gelijkspel, 2.92 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.50, vertrouwen 5.4/10. Eindstand 2–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Mancha RealMancha 2
Huetor Vega1
2.42
2.95
2.92
X
▴3.25
U2.5
1.50
Nee
▾1.62
U2.5
1.50
5.4
U2.5
1.505.4
Huetor Tajar vs Mancha Real, Tercera División RFEF - Group 9, aftrap 18:00. Quoteringen: 2.18 thuis, 2.95 gelijkspel, 3.45 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.52, vertrouwen 7.5/10. Eindstand 2–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Huetor Tajar2
Mancha RealMancha1
▴2.18
2.95
▾3.45
1X
▴1.27
U2.5
1.52
Nee
1.67
U2.5
1.52
7.5
U2.5
1.527.5
Mancha Real vs UD Melilla II, Tercera División RFEF - Group 9, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.00 thuis, 3.05 gelijkspel, 3.85 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.47, vertrouwen 6.0/10. Eindstand 0–0, tip uitgekomen.
Eind
Mancha RealMancha0
UD Melilla IIMelilla B0
▴2.00
3.05
▾3.85
2
▾3.85
U2.5
1.47
Nee
1.62
U2.5
1.47
6.0
✓ U2.5
1.476.0
Atletico Porcuna vs Mancha Real, Tercera División RFEF - Group 9, aftrap 18:00. Quoteringen: 2.02 thuis, 3.05 gelijkspel, 3.85 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.50, vertrouwen 7.0/10. Eindstand 0–0, tip uitgekomen.
Eind
Atletico PorcunaAtletico P0
Mancha RealMancha0
▾2.02
▴3.05
▴3.85
1
▾2.02
U2.5
▾1.50
Nee
▾1.65
U2.5
▾1.50
7.0
✓ U2.5
▾1.507.0
Martos vs Mancha, Tercera División RFEF - Group 9, aftrap 17:00. Quoteringen: 2.45 thuis, 2.85 gelijkspel, 3.00 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.47, vertrouwen 7.1/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Martos0
Mancha2
2.45
2.85
3.00
1
2.45
U2.5
1.47
Nee
1.67
U2.5
1.47
7.1
✓ U2.5
1.477.1
Mancha vs Mijas Las Lagunas, Tercera División RFEF - Group 9, aftrap 16:30. Quoteringen: 3.60 thuis, 2.87 gelijkspel, 2.15 uit. Beste tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.45, vertrouwen 6.0/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
Mancha1
Mijas Las LagunasMijas L0
3.60
2.87
2.15
2
2.15
U2.5
1.45
Nee
1.62
U2.5
1.45
6.0
✓ U2.5
1.456.0

Seizoensstatistieken

Tercera División RFEF - Group 9 Spanje · Seizoen 2026
6Wedstrijden Winstpercentage 0%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden336
Overwinningen000
Gelijkspelen202
Nederlagen134
Doelpunten voor303
Doelpunten tegen5510
Gem. doelpunten voor1.00.00.5
Gem. doelpunten tegen1.71.71.7
Clean sheets000
Wedstrijden zonder doelpunt033
Records en reeksen
Zwaarste nederlaag
Thuis1-3
Uit3-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis1
Uit0
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit3
Reeksen
Winst0
Verlies2
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
3–1
0-15
0–2
16-30
0–2
31-45
0–2
46-60
0–2
61-75
0–1
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.550%
3 Wedstrijden
Boven 1.50%
0 Wedstrijden
Boven 2.50%
0 Wedstrijden
Boven 3.50%
0 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Spanje - Tercera División RFEF - Group 9
# Team G D P
1 Melilla 6 13-3 18
2 Arenas Armilla 6 13-5 14
3 Almería II 6 11-4 13
4 Marbelli 6 8-5 13
5 Motril 6 9-5 12
6 Málaga II 6 12-6 10
7 Granada II 6 9-5 10
8 Churriana Vega 6 12-9 9
9 UD San Pedro 6 7-10 9
10 Ciudad de Torredonjimeno 6 8-7 8
11 Torre del Mar 6 6-6 7
12 Alhaurino 6 5-7 7
13 Atlético Porcuna 6 7-15 7
14 Huétor Vega 6 8-12 5
15 Atletico de Marbella 6 3-7 4
16 Cantoria 6 4-10 3
17 Mancha Real 6 3-10 2
18 Malaga City 6 4-16 0
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 9 (Play Offs) Relegation

Mancha Real voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Mancha Real voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Mancha Real op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 14 wedstrijden met Mancha Real geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 78.6%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Tercera División RFEF - Group 9-seizoen heeft Mancha Real 0 overwinningen, 2 gelijkspelen en 4 nederlagen behaald in 6 wedstrijden, met 3 doelpunten gescoord (0.5 per wedstrijd) en 10 tegendoelpunten, met 0 clean sheets.

Mancha Real heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €50.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Mancha Real voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Mancha Real is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.