1. Voetbal Voorspellingen
  2. Competities
  3. Primera B Metropolitana
  4. Sportivo Italiano
Sportivo Italiano

Sportivo Italiano Voorspellingen, Statistieken & Vorm

Marktwaarde: €100.00Th.
KEY INSIGHT Sportivo Italiano is ongeslagen in de laatste 6 wedstrijden
TREND Sportivo Italiano had minder dan 3.5 doelpunten in de laatste 8 wedstrijden

Recente Vorm

DWWWD
108 Voorspelde wedstrijden
64.81% Voorspelbaarheid

Sportivo Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden

Schoten
Op doel / wedstrijd
4.3
Balbezit
51%
Hoekschoppen
Gemiddeld per wedstrijd
4.3
Discipline
Kaarten per wedstrijd
2.4
Winstpercentage
40%

AI-voorspellingen

Aangedreven door NerdyTips

14:00

Aankomend
Sportivo
Sportivo Italiano
vs
Deportivo Camioneros
Deportivo
2.07
2.88
3.5

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

13:00

Afgelopen
Ituzaingo
Ituzaingo
0 : 0
Sportivo Italiano
Sportivo
4.45
3.05
2.02

2

2.02

U2.5

1.47

NO

1.62

2

2.02
8.1/10

14:00

Afgelopen
San M
San Martin Burzaco
1 : 2
Sportivo Italiano
Sportivo
2.65
2.8
2.95

X

2.8

U2.5

1.44

NO

1.66

U2.5

1.44
8/10

14:00

Afgelopen
Sportivo
Sportivo Italiano
1 : 0
Villa San Carlos
Villa S
1.83
3.15
5

X2

2.05

U2.5

1.45

NO

1.57

U2.5

1.45
8/10

14:00

Afgelopen
red card Liniers
Liniers
0 : 1
Sportivo Italiano
Sportivo red card
3
2.75
2.6

2

2.6

U2.5

1.37

NO

1.57

U2.5

1.37
7.5/10

12:00

Afgelopen
Sportivo
Sportivo Italiano
1 : 1
Real Pilar
Real Pilar
2.5
2.8
3.05

1X

1.36

U2.5

1.38

NO

1.6

U2.5

1.38
7.5/10

12:00

Afgelopen
red card UAI Urquiza
UAI Urquiza
0 : 0
Sportivo Italiano
Sportivo
3.1
2.79
2.65

1X

1.47

U2.5

1.37

NO

1.57

U2.5

1.37
6/10

14:30

Afgelopen
Villa Dalmine
Villa Dalmine
2 : 1
Sportivo Italiano
Sportivo
2.45
2.72
3.55

1

2.45

U2.5

1.33

NO

1.55

U2.5

1.33
9.2/10

Sportivo Italiano voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Sportivo Italiano voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Sportivo Italiano op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 108 wedstrijden met Sportivo Italiano geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 64.81%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Primera B Metropolitana-seizoen heeft Sportivo Italiano 12 overwinningen, 8 gelijkspelen en 6 nederlagen behaald in 26 wedstrijden, met 27 doelpunten gescoord (1.0 per wedstrijd) en 21 tegendoelpunten, met 10 clean sheets.

Sportivo Italiano heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €100.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Sportivo Italiano voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Sportivo Italiano is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 160 competities.

Primera B MetropolitanaArgentina • Seizoen 2026
Prestatieoverzicht
StatistiekThuisUitTotaal
Wedstrijden131326
Overwinningen5712
Gelijkspelen538
Nederlagen336
Doelpunten voor121527
Doelpunten tegen111021
Gem. doelpunten voor0.91.21.0
Gem. doelpunten tegen0.80.80.8
Nulwedstrijden4610
Wedstrijden zonder doelpunt448
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis 2-1
Uit 1-3
Zwaarste nederlaag
Thuis 0-2
Uit 2-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis 2
Uit 3
Meeste tegendoelpunten
Thuis 2
Uit 2
Reeksen
Overwinningen 3
Nederlagen 2
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
Tactiek en discipline
Kaarten per minuut
0-15 2
16-30 8
31-45 10
46-60 11
61-75 13
76-90 13
66 Geel
2 Rood
Gescoorde doelpunten
Meer dan 0.5 69%
18 Wedstrijden
Meer dan 1.5 27%
7 Wedstrijden
Meer dan 2.5 8%
2 Wedstrijden
Meer dan 3.5 0%
0 Wedstrijden
Meer dan 4.5 0%
0 Wedstrijden
Speler Leeft. Pos Beo
S. Palacio
S. Palacio
27 MID -
L. Roccia
L. Roccia
21 FWD -
E. Mozzone
E. Mozzone
27 FWD -
R. Alarcón
R. Alarcón
19 FWD -
M. Dávila
M. Dávila
22 FWD -
E. Benítez
E. Benítez
23 FWD -
J. Rojas
J. Rojas
22 MID -
A. Torres
A. Torres
23 MID -
L. Laborda
L. Laborda
26 MID -
J. Rivero
J. Rivero
27 MID -
F. Gómez
F. Gómez
25 MID -
P. Despósito
P. Despósito
36 MID -
A. Cabrera
A. Cabrera
25 MID -
S. Díaz
S. Díaz
27 MID -
B. Kreiman
B. Kreiman
23 DEF -
Claudio Iván Bifiguer
Claudio Iván Bifiguer
28 DEF -
E. Porro
E. Porro
29 DEF -
E. Díaz
E. Díaz
28 DEF -
J. De Cuadro
J. De Cuadro
27 DEF -
E. Mayola
E. Mayola
38 DEF -
A. Bracco
A. Bracco
23 DEF -
M. Rodríguez
M. Rodríguez
25 DEF -
A. Daivez
A. Daivez
26 DEF -
F. Díaz
F. Díaz
33 GK -
F. Aguirre
F. Aguirre
23 FWD -