Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Szentlőrinc SE

Szentlorinc Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€1.58m Ø 23.3 NB II
67
Voorspelde wedstrijden
71.6%
Voorspelbaarheid
LLLWLD
Recente vorm
1.13
Goals / wedstrijd
Szentlőrinc SE had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 7 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Kozarmisleny FC vs Szentlorinc, NB II, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.07 thuis, 3.35 gelijkspel, 3.25 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.33, vertrouwen 6.5/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Kozarmisleny0
Szentlorinc2
▾2.07
▾3.35
▴3.25
1X
▾1.29
U3.5
1.33
Ja
1.70
U3.5
1.33
6.5
✓ U3.5
1.336.5
Szentlorinc SE vs Gyirmot SE, NB II, aftrap 12:00. Quoteringen: 3.55 thuis, 3.40 gelijkspel, 2.12 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.34, vertrouwen 5.2/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Szentlorinc1
Gyirmot2
▴3.55
▴3.40
▾2.12
1
▴3.55
U3.5
1.34
Ja
▴1.72
U3.5
1.34
5.2
✓ U3.5
1.345.2
Diosgyori VTK vs Szentlorinc SE, NB II, aftrap 17:00. Quoteringen: 1.62 thuis, 4.20 gelijkspel, 5.30 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.43, vertrouwen 5.8/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
DVTK1
Szentlorinc1
▴1.62
▾4.20
▾5.30
1X
▴1.14
U3.5
▴1.43
Ja
▾1.80
U3.5
▴1.43
5.8
✓ U3.5
▴1.435.8
Fehervar FC vs Szentlorinc SE, NB II, aftrap 16:00. Quoteringen: 1.79 thuis, 3.70 gelijkspel, 4.40 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.30, vertrouwen 5.4/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Fehervar3
Szentlorinc0
▴1.79
▾3.70
4.40
2
4.40
U3.5
1.30
Nee
1.83
U3.5
1.30
5.4
✓ U3.5
1.305.4
Szentlorinc SE vs BVSC, NB II, aftrap 15:00. Quoteringen: 2.52 thuis, 3.10 gelijkspel, 2.77 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.39, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Szentlorinc 2
BVSC1
▴2.52
3.10
▾2.77
1
▴2.52
U2.5
1.65
Nee
▴1.85
1X
▴1.39
8.5
✓ 1X
▴1.398.5

Seizoensstatistieken

NB II Hongarije · Seizoen 2026
12Wedstrijden Winpercentage 33%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden7512
Overwinningen314
Gelijkspelen112
Nederlagen336
Doelpunten voor7512
Doelpunten tegen9918
Gem. doelpunten voor1.01.01.0
Gem. doelpunten tegen1.31.81.5
Clean sheets213
Niet gescoord325
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-2
Uit0-2
Zwaarste nederlaag
Thuis0-3
Uit3-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit3
Reeksen
Winst2
Verlies3
Strafschoppen
2/ 2
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
3–6
0-15
2–1
16-30
1–3
31-45
2–2
46-60
3–2
61-75
1–1
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0-152
16-304
31-455
46-605
61-754
76-904
25Geel
2Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.558%
7 Wedstrijden
Over 1.533%
4 Wedstrijden
Over 2.58%
1 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Hongarije - NB II
# Team G D P
1 Kecskeméti TE 12 26-15 26
2 Soroksar 12 29-16 24
3 Mezokovesd-zsory 12 23-11 23
4 Kazincbarcikai 12 23-14 23
5 Tiszakecske FC 12 24-16 23
6 Gyirmot SE 12 20-19 21
7 Ajka 12 17-15 19
8 Fehérvár FC 12 16-14 15
9 Diosgyori VTK 12 18-22 15
10 BVSC 12 14-17 14
11 Szentlőrinc SE 12 12-18 14
12 Szeged 2011 12 13-15 13
13 Nagykanizsai ULE 12 9-16 12
14 Karcag SE 12 16-24 11
15 Kozarmisleny FC 12 10-20 10
16 Csakvar 12 9-27 4

Szentlőrinc SE voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Szentlőrinc SE voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Szentlőrinc SE op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 67 wedstrijden met Szentlőrinc SE geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 71.6%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige NB II-seizoen speelde Szentlőrinc SE 12 wedstrijden, met 4 overwinningen, 2 gelijkspelen en 6 nederlagen. De ploeg scoorde 12 doelpunten (1.0 per wedstrijd), kreeg er 18 tegen en hield 3 keer de nul.

Szentlőrinc SE heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €1.58m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Szentlőrinc SE blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Szentlőrinc SE is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.