Ga naar de inhoud

Almere City II vs RKAV Volendam Voorspelling - 9 mei 2026

Almere City II
9 mei14:30
3:2
Afgelopen
RKAV Volendam €75.00Th.
11.98 X4.10 23.35

Wedtips

Zekerheid
Beste Tip
Almere City II of gelijkspel 1.29
3.7/10
1x2 Tip
11.98
2.7/10
Doelpunttotaal
-3.51.85
2.5/10
Beide Teams Scoren
Ja1.43
1.3/10
Bet Builder Tip
1X & -5.51.50
2.2/10
Eindstand
Almere City II21RKAV Volendam

Statistiekvoorspellingen

AI
Almere II
RKAV Volendam
BalbezitAlmere City II: 52%RKAV Volendam: 48%
Totaal Aantal SchotenAlmere City II: 10RKAV Volendam: 8
Schoten op DoelAlmere City II: 5RKAV Volendam: 4
Schoten naast DoelAlmere City II: 3RKAV Volendam: 4
HoekschoppenAlmere City II: 4RKAV Volendam: 4

Statistieken

Gemiddeld / Wedstrijd
Almere II
RKAV Volendam
DoelpunttotaalAlmere City II: 3.8RKAV Volendam: 2
Doelpunten VoorAlmere City II: 1.4RKAV Volendam: 1
Doelpunten TegenAlmere City II: 2.4RKAV Volendam: 1
BalbezitAlmere City II: 47%RKAV Volendam: 45%
Totaal Aantal SchotenAlmere City II: 8.9RKAV Volendam: 8.3
Schoten op DoelAlmere City II: 5.6RKAV Volendam: 4.4
Schoten naast DoelAlmere City II: 3.3RKAV Volendam: 3.9
HoekschoppenAlmere City II: 4.2RKAV Volendam: 4.4
Gele KaartenAlmere City II: 1.5RKAV Volendam: 1.25

Vorm

Overzicht Laatste 10 Wedstrijden
Almere II
RKAV Volendam
OverwinningenAlmere City II: 2RKAV Volendam: 4
Meer dan 1.5 DoelpuntenAlmere City II: 9RKAV Volendam: 5
Meer dan 2.5 DoelpuntenAlmere City II: 9RKAV Volendam: 4
Meer dan 3.5 DoelpuntenAlmere City II: 5RKAV Volendam: 2
Beide Teams ScorenAlmere City II: 6RKAV Volendam: 2
Verrassende OverwinningenAlmere City II: 0RKAV Volendam: 0
Verrassende NederlagenAlmere City II: 0RKAV Volendam: 0

H2H

Almere City II 3
0 Gelijkspel
0 RKAV Volendam
Laatste Wedstrijden
29 nov 25
RKAV Volendam1
Almere City II4
22 feb 25
RKAV Volendam3
Almere City II4
28 sep 24
Almere City II3
RKAV Volendam1

Recente Wedstrijden

Stand

Nederland - Tweede Divisie
# Team G D P
1 Quick Boys 34 69-35 66
2 De Treffers 34 64-37 63
3 Hoek 34 60-37 63
4 Rijnsburgse Boys 34 76-55 56
5 HHC 34 58-44 56
6 Spakenburg 34 72-60 56
7 Katwijk 34 60-55 52
8 Almere City II 34 70-62 50
9 Kozakken Boys 34 47-55 47
10 Sparta Rotterdam II 34 71-73 45
11 AFC Amsterdam 34 46-54 45
12 Barendrecht 34 62-84 43
13 RKAV Volendam 34 50-62 42
14 GVVV Veenendaal 34 52-67 42
15 Koninklijke HFC 34 33-49 39
16 Ijsselmeervogels 34 46-65 31
17 Excelsior Maassluis 34 39-58 31
18 ACV 34 48-71 30
Relegation Playoffs Relegation