Defensores de Cambaceres vs Sportivo Barracas Voorspelling - 13 sep 2026
12.72
X2.85
22.80
Wedtips
Zekerheid
Beste Tip
-2.5
1.43
Maximaal 2 doelpunten totaal
8.0/10
1x2 Tip
12.72
1.5/10
Doelpunttotaal
-2.51.43
8.0/10
Beide Teams Scoren
Nee1.65
2.0/10
Bet Builder Tip
1X & -2.52.29
1.0/10
Eindstand
Statistiek
AISportivo
BalbezitDefensores de Cambaceres: 51%Sportivo Barracas: 49%
Totaal Aantal SchotenDefensores de Cambaceres: 9Sportivo Barracas: 8
Schoten op DoelDefensores de Cambaceres: 4Sportivo Barracas: 4
Schoten naast DoelDefensores de Cambaceres: 4Sportivo Barracas: 4
HoekschoppenDefensores de Cambaceres: 7Sportivo Barracas: 3
BalbezitDefensores de Cambaceres: 48%Sportivo Barracas: 52%
Totaal Aantal SchotenDefensores de Cambaceres: 12Sportivo Barracas: 6
Schoten op DoelDefensores de Cambaceres: 3Sportivo Barracas: 0
Schoten naast DoelDefensores de Cambaceres: 9Sportivo Barracas: 6
HoekschoppenDefensores de Cambaceres: 2Sportivo Barracas: 5
BalbezitDefensores de Cambaceres: 48%51%Sportivo Barracas: 52%49%
Totaal Aantal SchotenDefensores de Cambaceres: 129Sportivo Barracas: 68
Schoten op DoelDefensores de Cambaceres: 34Sportivo Barracas: 04
Schoten naast DoelDefensores de Cambaceres: 94Sportivo Barracas: 64
HoekschoppenDefensores de Cambaceres: 27Sportivo Barracas: 53
Statistieken
Gemiddeld / Wedstrijd
Sportivo
DoelpunttotaalDefensores de Cambaceres: 2Sportivo Barracas: 2.7
Doelpunten VoorDefensores de Cambaceres: 1Sportivo Barracas: 1.4
Doelpunten TegenDefensores de Cambaceres: 1Sportivo Barracas: 1.3
BalbezitDefensores de Cambaceres: 49%Sportivo Barracas: 52%
Totaal Aantal SchotenDefensores de Cambaceres: 8.8Sportivo Barracas: 7.9
Schoten op DoelDefensores de Cambaceres: 5.1Sportivo Barracas: 3.9
Schoten naast DoelDefensores de Cambaceres: 3.7Sportivo Barracas: 4.2
HoekschoppenDefensores de Cambaceres: 6.6Sportivo Barracas: 3.7
Vorm
Overzicht Laatste 10 Wedstrijden
Sportivo
OverwinningenDefensores de Cambaceres: 3Sportivo Barracas: 4
Meer dan 1.5 DoelpuntenDefensores de Cambaceres: 8Sportivo Barracas: 7
Meer dan 2.5 DoelpuntenDefensores de Cambaceres: 3Sportivo Barracas: 5
Meer dan 3.5 DoelpuntenDefensores de Cambaceres: 1Sportivo Barracas: 3
Beide Teams ScorenDefensores de Cambaceres: 3Sportivo Barracas: 5
Verrassende OverwinningenDefensores de Cambaceres: 0Sportivo Barracas: 0
Verrassende NederlagenDefensores de Cambaceres: 0Sportivo Barracas: 0
H2H
Alle onderlinge duels 16
3Overwinningen
6Gelijkspel
7Overwinningen
Recente onderlinge duels 10
1.4Doelpunten per wedstrijd
20%Beide Teams Scoren
10%Meer dan 2.5 Doelpunten
18 mei2026
Sportivo Barracas
Defensores de Cambaceres20
16 nov2024
Defensores de Cambaceres
Sportivo Barracas00
15 jun2024
Sportivo Barracas
Defensores de Cambaceres10
13 nov2023
Sportivo Barracas
Defensores de Cambaceres04
29 jul2023
Defensores de Cambaceres
Sportivo Barracas00
20 mrt2023
Defensores de Cambaceres
Sportivo Barracas02
21 aug2022
Defensores de Cambaceres
Sportivo Barracas00
05 jun2022
Sportivo Barracas
Defensores de Cambaceres11
13 okt2021
Defensores de Cambaceres
Sportivo Barracas10
28 jun2021
Sportivo Barracas
Defensores de Cambaceres11
Recente Wedstrijden
Geen wedstrijden voor deze selectie.
Geen wedstrijden voor deze selectie.