Ga naar de inhoud

Defensores de Cambaceres vs Sportivo Barracas Voorspelling - 13 sep 2026

13 sep19:00
1:0
Afgelopen
12.72 X2.85 22.80

Wedtips

Zekerheid
Beste Tip
-2.5 1.43
Maximaal 2 doelpunten totaal
8.0/10
1x2 Tip
12.72
1.5/10
Doelpunttotaal
-2.51.43
8.0/10
Beide Teams Scoren
Nee1.65
2.0/10
Bet Builder Tip
1X & -2.52.29
1.0/10
Eindstand
Defensores de Cambaceres10Sportivo Barracas

Statistiek

AI
Cambaceres
Sportivo
BalbezitDefensores de Cambaceres: 51%Sportivo Barracas: 49%
Totaal Aantal SchotenDefensores de Cambaceres: 9Sportivo Barracas: 8
Schoten op DoelDefensores de Cambaceres: 4Sportivo Barracas: 4
Schoten naast DoelDefensores de Cambaceres: 4Sportivo Barracas: 4
HoekschoppenDefensores de Cambaceres: 7Sportivo Barracas: 3
BalbezitDefensores de Cambaceres: 48%Sportivo Barracas: 52%
Totaal Aantal SchotenDefensores de Cambaceres: 12Sportivo Barracas: 6
Schoten op DoelDefensores de Cambaceres: 3Sportivo Barracas: 0
Schoten naast DoelDefensores de Cambaceres: 9Sportivo Barracas: 6
HoekschoppenDefensores de Cambaceres: 2Sportivo Barracas: 5
BalbezitDefensores de Cambaceres: 48%51%Sportivo Barracas: 52%49%
Totaal Aantal SchotenDefensores de Cambaceres: 129Sportivo Barracas: 68
Schoten op DoelDefensores de Cambaceres: 34Sportivo Barracas: 04
Schoten naast DoelDefensores de Cambaceres: 94Sportivo Barracas: 64
HoekschoppenDefensores de Cambaceres: 27Sportivo Barracas: 53

Statistieken

Gemiddeld / Wedstrijd
Cambaceres
Sportivo
DoelpunttotaalDefensores de Cambaceres: 2Sportivo Barracas: 2.7
Doelpunten VoorDefensores de Cambaceres: 1Sportivo Barracas: 1.4
Doelpunten TegenDefensores de Cambaceres: 1Sportivo Barracas: 1.3
BalbezitDefensores de Cambaceres: 49%Sportivo Barracas: 52%
Totaal Aantal SchotenDefensores de Cambaceres: 8.8Sportivo Barracas: 7.9
Schoten op DoelDefensores de Cambaceres: 5.1Sportivo Barracas: 3.9
Schoten naast DoelDefensores de Cambaceres: 3.7Sportivo Barracas: 4.2
HoekschoppenDefensores de Cambaceres: 6.6Sportivo Barracas: 3.7

Vorm

Overzicht Laatste 10 Wedstrijden
Cambaceres
Sportivo
OverwinningenDefensores de Cambaceres: 3Sportivo Barracas: 4
Meer dan 1.5 DoelpuntenDefensores de Cambaceres: 8Sportivo Barracas: 7
Meer dan 2.5 DoelpuntenDefensores de Cambaceres: 3Sportivo Barracas: 5
Meer dan 3.5 DoelpuntenDefensores de Cambaceres: 1Sportivo Barracas: 3
Beide Teams ScorenDefensores de Cambaceres: 3Sportivo Barracas: 5
Verrassende OverwinningenDefensores de Cambaceres: 0Sportivo Barracas: 0
Verrassende NederlagenDefensores de Cambaceres: 0Sportivo Barracas: 0

H2H

Alle onderlinge duels 16
Defensores de Cambaceres
Sportivo Barracas
3Overwinningen
6Gelijkspel
7Overwinningen
Recente onderlinge duels 10
1.4Doelpunten per wedstrijd
20%Beide Teams Scoren
10%Meer dan 2.5 Doelpunten
18 mei2026Sportivo BarracasDefensores de Cambaceres20
16 nov2024Defensores de CambaceresSportivo Barracas00
15 jun2024Sportivo BarracasDefensores de Cambaceres10
13 nov2023Sportivo BarracasDefensores de Cambaceres04
29 jul2023Defensores de CambaceresSportivo Barracas00
20 mrt2023Defensores de CambaceresSportivo Barracas02
21 aug2022Defensores de CambaceresSportivo Barracas00
05 jun2022Sportivo BarracasDefensores de Cambaceres11
13 okt2021Defensores de CambaceresSportivo Barracas10
28 jun2021Sportivo BarracasDefensores de Cambaceres11

Recente Wedstrijden