Ga naar de inhoud

Deportivo Garcilaso vs Cusco Voorspelling - 23 aug 2026

23 aug01:00
4:1
Afgelopen
12.73 X3.10 22.70

Wedtips

Zekerheid
Beste Tip
+1.5 1.36
Minimaal 2 doelpunten gescoord
3.4/10
1x2 Tip
1X1.45
2.0/10
Doelpunttotaal
+1.51.36
3.4/10
Beide Teams Scoren
Ja1.84
1.8/10
Bet Builder Tip
1X & +1.51.91
1.0/10
Eindstand
Deportivo Garcilaso11Cusco

Statistiek

AI
Deportivo
Cusco
xGDeportivo Garcilaso: 1.28Cusco: 1.17
BalbezitDeportivo Garcilaso: 47%Cusco: 53%
Totaal Aantal SchotenDeportivo Garcilaso: 11Cusco: 8
Schoten op DoelDeportivo Garcilaso: 4Cusco: 3
Schoten naast DoelDeportivo Garcilaso: 6Cusco: 4
HoekschoppenDeportivo Garcilaso: 3Cusco: 3
Gele KaartenDeportivo Garcilaso: 2Cusco: 2
xGDeportivo Garcilaso: 1.85Cusco: 1.18
BalbezitDeportivo Garcilaso: 48%Cusco: 52%
Totaal Aantal SchotenDeportivo Garcilaso: 16Cusco: 15
Schoten op DoelDeportivo Garcilaso: 9Cusco: 6
Schoten naast DoelDeportivo Garcilaso: 5Cusco: 5
HoekschoppenDeportivo Garcilaso: 4Cusco: 8
Gele KaartenDeportivo Garcilaso: 1Cusco: 3
xGDeportivo Garcilaso: 1.851.28Cusco: 1.181.17
BalbezitDeportivo Garcilaso: 48%47%Cusco: 52%53%
Totaal Aantal SchotenDeportivo Garcilaso: 1611Cusco: 158
Schoten op DoelDeportivo Garcilaso: 94Cusco: 63
Schoten naast DoelDeportivo Garcilaso: 56Cusco: 54
HoekschoppenDeportivo Garcilaso: 43Cusco: 83
Gele KaartenDeportivo Garcilaso: 12Cusco: 32

Statistieken

Gemiddeld / Wedstrijd
Deportivo
Cusco
xGDeportivo Garcilaso: 1.32Cusco: 1.39
DoelpunttotaalDeportivo Garcilaso: 2Cusco: 3.5
Doelpunten VoorDeportivo Garcilaso: 1.4Cusco: 1.8
Doelpunten TegenDeportivo Garcilaso: 0.6Cusco: 1.7
BalbezitDeportivo Garcilaso: 47%Cusco: 50%
Totaal Aantal SchotenDeportivo Garcilaso: 11.1Cusco: 9.3
Schoten op DoelDeportivo Garcilaso: 4.2Cusco: 3.3
Schoten naast DoelDeportivo Garcilaso: 5.2Cusco: 4.3
OvertredingenDeportivo Garcilaso: 13.8Cusco: 11.9
HoekschoppenDeportivo Garcilaso: 3Cusco: 3.5
BuitenspelDeportivo Garcilaso: 2.3Cusco: 1.4
Gele KaartenDeportivo Garcilaso: 1.86Cusco: 2.29
Totaal Aantal PassesDeportivo Garcilaso: 301Cusco: 423

Vorm

Overzicht Laatste 10 Wedstrijden
Deportivo
Cusco
OverwinningenDeportivo Garcilaso: 5Cusco: 4
Meer dan 1.5 DoelpuntenDeportivo Garcilaso: 5Cusco: 9
Meer dan 2.5 DoelpuntenDeportivo Garcilaso: 4Cusco: 8
Meer dan 3.5 DoelpuntenDeportivo Garcilaso: 2Cusco: 4
Beide Teams ScorenDeportivo Garcilaso: 4Cusco: 7
Verrassende OverwinningenDeportivo Garcilaso: 0Cusco: 0
Verrassende NederlagenDeportivo Garcilaso: 0Cusco: 1

H2H

Deportivo Garcilaso 1
1 Gelijkspel
6 Cusco
Laatste Wedstrijden
15 jun 26
Deportivo Garcilaso0
Cusco0
08 mrt 26
Cusco1
Deportivo Garcilaso0
01 okt 25
Cusco4
Deportivo Garcilaso0
11 mei 25
Deportivo Garcilaso1
Cusco3
29 jul 24
Deportivo Garcilaso0
Cusco2
17 feb 24
Cusco1
Deportivo Garcilaso0
16 sep 23
Deportivo Garcilaso2
Cusco1
23 apr 23
Cusco2
Deportivo Garcilaso1

Recente Wedstrijden

Stand

Peru - Primera División
# Team G D P
1 Sporting Cristal 11 21-10 22
2 Deportivo Garcilaso 11 18-7 22
3 Sport Huancayo 11 17-13 22
4 Universitario 11 21-18 21
5 Juan Pablo II College 11 21-13 19
6 FBC Melgar 11 18-11 19
7 Alianza Atletico 10 20-17 19
8 Sport Boys 10 14-7 18
9 Cusco 10 19-14 18
10 Atletico Grau 11 14-13 17
11 Alianza Lima 10 14-10 16
12 Cienciano 11 14-18 11
13 FC Cajamarca 11 18-24 11
14 Comerciantes Unidos 11 18-19 10
15 Club Deportivo Los Chankas 11 11-24 9
16 UCV Moquegua 11 7-19 7
17 ADT 11 7-21 6
18 UTC Cajamarca 11 11-25 2
Promotion - Liga 1 (Play Offs)