Ga naar de inhoud

Granada vs Real Sociedad W Voorspelling - 7 sep 2026

7 sep18:30
3:2
Afgelopen
15.10 X4.10 21.57

Wedtips

Zekerheid
Beste Tip
2 1.57
Real Sociedad W wint
8.0/10
1x2 Tip
21.57
6.8/10
Doelpunttotaal
+2.51.70
4.5/10
Beide Teams Scoren
Nee1.95
0.9/10
Bet Builder Tip
X2 & +1.51.33
6.9/10
Eindstand
Granada03Real Sociedad W

Statistiek

AI
Granada
Real Sociedad W
xGGranada: 0.63Real Sociedad W: 1.48
BalbezitGranada: 40%Real Sociedad W: 60%
Totaal Aantal SchotenGranada: 6Real Sociedad W: 11
Schoten op DoelGranada: 2Real Sociedad W: 5
Schoten naast DoelGranada: 2Real Sociedad W: 4
HoekschoppenGranada: 2Real Sociedad W: 6
Gele KaartenGranada: 2Real Sociedad W: 2
xGGranada: 1.46Real Sociedad W: 0.84
BalbezitGranada: 33%Real Sociedad W: 67%
Totaal Aantal SchotenGranada: 8Real Sociedad W: 10
Schoten op DoelGranada: 5Real Sociedad W: 3
Schoten naast DoelGranada: 2Real Sociedad W: 4
HoekschoppenGranada: 3Real Sociedad W: 8
Gele KaartenGranada: 1Real Sociedad W: 0
xGGranada: 1.460.63Real Sociedad W: 0.841.48
BalbezitGranada: 33%40%Real Sociedad W: 67%60%
Totaal Aantal SchotenGranada: 86Real Sociedad W: 1011
Schoten op DoelGranada: 52Real Sociedad W: 35
Schoten naast DoelGranada: 22Real Sociedad W: 44
HoekschoppenGranada: 32Real Sociedad W: 86
Gele KaartenGranada: 12Real Sociedad W: 02

Statistieken

Gemiddeld / Wedstrijd
Granada
Real Sociedad W
xGGranada: 0.97Real Sociedad W: 1.58
DoelpunttotaalGranada: 2.9Real Sociedad W: 3.1
Doelpunten VoorGranada: 1.5Real Sociedad W: 1.8
Doelpunten TegenGranada: 1.4Real Sociedad W: 1.3
BalbezitGranada: 48%Real Sociedad W: 54%
Totaal Aantal SchotenGranada: 8.6Real Sociedad W: 10.7
Schoten op DoelGranada: 3.5Real Sociedad W: 4.6
Schoten naast DoelGranada: 3.7Real Sociedad W: 4.2
OvertredingenGranada: 8.6Real Sociedad W: 8.1
HoekschoppenGranada: 3.2Real Sociedad W: 6
BuitenspelGranada: 1.4Real Sociedad W: 1.4
Gele KaartenGranada: 1.6Real Sociedad W: 1.5
Totaal Aantal PassesGranada: 382Real Sociedad W: 480

Vorm

Overzicht Laatste 10 Wedstrijden
Granada
Real Sociedad W
OverwinningenGranada: 5Real Sociedad W: 5
Meer dan 1.5 DoelpuntenGranada: 8Real Sociedad W: 9
Meer dan 2.5 DoelpuntenGranada: 5Real Sociedad W: 5
Meer dan 3.5 DoelpuntenGranada: 3Real Sociedad W: 2
Beide Teams ScorenGranada: 4Real Sociedad W: 5
Verrassende OverwinningenGranada: 0Real Sociedad W: 0
Verrassende NederlagenGranada: 0Real Sociedad W: 1

H2H

Alle onderlinge duels 6
Granada
Real Sociedad W
1Overwinningen
2Gelijkspel
3Overwinningen
Recente onderlinge duels 6
3.3Doelpunten per wedstrijd
67%Beide Teams Scoren
67%Meer dan 2.5 Doelpunten
09 mei2026Real Sociedad WGranada30
11 okt2025GranadaReal Sociedad W22
11 mei2025Real Sociedad WGranada42
06 okt2024GranadaReal Sociedad W02
11 feb2024Real Sociedad WGranada11
17 sep2023GranadaReal Sociedad W21

Recente Wedstrijden

Stand

Spanje - Primera División Femenina
# Team G D P
1 Barcelona W 7 29-4 18
2 Real Madrid W 7 16-14 16
3 Athletic Club W 7 12-8 14
4 Madrid CFF W 7 11-13 13
5 Atletico Madrid W 7 14-11 12
6 Granad. Tenerife W 7 10-11 11
7 Eibar W 7 6-7 11
8 Granada 7 8-11 10
9 Espanyol W 7 10-9 8
10 Deportivo de La Coruña W 7 8-8 8
11 Real Sociedad W 7 9-12 8
12 FC Levante Badalona W 7 9-12 8
13 Sevilla W 7 8-11 8
14 Deportivo Alavés W 7 4-10 7
15 Edf Logrono W 7 7-10 6
16 Valencia W 7 4-14 0
CL women women Qualifying Relegation