Granada vs Real Sociedad W Voorspelling - 7 sep 2026
15.10
X4.10
21.57
Wedtips
Zekerheid
Beste Tip
2
1.57
Real Sociedad W wint
8.0/10
1x2 Tip
21.57
6.8/10
Doelpunttotaal
+2.51.70
4.5/10
Beide Teams Scoren
Nee1.95
0.9/10
Bet Builder Tip
X2 & +1.51.33
6.9/10
Eindstand
Statistiek
AIReal Sociedad W
xGGranada: 0.63Real Sociedad W: 1.48
BalbezitGranada: 40%Real Sociedad W: 60%
Totaal Aantal SchotenGranada: 6Real Sociedad W: 11
Schoten op DoelGranada: 2Real Sociedad W: 5
Schoten naast DoelGranada: 2Real Sociedad W: 4
HoekschoppenGranada: 2Real Sociedad W: 6
Gele KaartenGranada: 2Real Sociedad W: 2
xGGranada: 1.46Real Sociedad W: 0.84
BalbezitGranada: 33%Real Sociedad W: 67%
Totaal Aantal SchotenGranada: 8Real Sociedad W: 10
Schoten op DoelGranada: 5Real Sociedad W: 3
Schoten naast DoelGranada: 2Real Sociedad W: 4
HoekschoppenGranada: 3Real Sociedad W: 8
Gele KaartenGranada: 1Real Sociedad W: 0
xGGranada: 1.460.63Real Sociedad W: 0.841.48
BalbezitGranada: 33%40%Real Sociedad W: 67%60%
Totaal Aantal SchotenGranada: 86Real Sociedad W: 1011
Schoten op DoelGranada: 52Real Sociedad W: 35
Schoten naast DoelGranada: 22Real Sociedad W: 44
HoekschoppenGranada: 32Real Sociedad W: 86
Gele KaartenGranada: 12Real Sociedad W: 02
Statistieken
Gemiddeld / Wedstrijd
Real Sociedad W
xGGranada: 0.97Real Sociedad W: 1.58
DoelpunttotaalGranada: 2.9Real Sociedad W: 3.1
Doelpunten VoorGranada: 1.5Real Sociedad W: 1.8
Doelpunten TegenGranada: 1.4Real Sociedad W: 1.3
BalbezitGranada: 48%Real Sociedad W: 54%
Totaal Aantal SchotenGranada: 8.6Real Sociedad W: 10.7
Schoten op DoelGranada: 3.5Real Sociedad W: 4.6
Schoten naast DoelGranada: 3.7Real Sociedad W: 4.2
OvertredingenGranada: 8.6Real Sociedad W: 8.1
HoekschoppenGranada: 3.2Real Sociedad W: 6
BuitenspelGranada: 1.4Real Sociedad W: 1.4
Gele KaartenGranada: 1.6Real Sociedad W: 1.5
Totaal Aantal PassesGranada: 382Real Sociedad W: 480
Vorm
Overzicht Laatste 10 Wedstrijden
Real Sociedad W
OverwinningenGranada: 5Real Sociedad W: 5
Meer dan 1.5 DoelpuntenGranada: 8Real Sociedad W: 9
Meer dan 2.5 DoelpuntenGranada: 5Real Sociedad W: 5
Meer dan 3.5 DoelpuntenGranada: 3Real Sociedad W: 2
Beide Teams ScorenGranada: 4Real Sociedad W: 5
Verrassende OverwinningenGranada: 0Real Sociedad W: 0
Verrassende NederlagenGranada: 0Real Sociedad W: 1
H2H
Alle onderlinge duels 6
1Overwinningen
2Gelijkspel
3Overwinningen
Recente onderlinge duels 6
3.3Doelpunten per wedstrijd
67%Beide Teams Scoren
67%Meer dan 2.5 Doelpunten
09 mei2026
Real Sociedad W
Granada30
11 okt2025
Granada
Real Sociedad W22
11 mei2025
Real Sociedad W
Granada42
06 okt2024
Granada
Real Sociedad W02
11 feb2024
Real Sociedad W
Granada11
17 sep2023
Granada
Real Sociedad W21
Recente Wedstrijden
Geen wedstrijden voor deze selectie.
Geen wedstrijden voor deze selectie.
Stand
| # | Team | G | D | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 29-4 | 18 |
| 2 |
|
7 | 16-14 | 16 |
| 3 |
|
7 | 12-8 | 14 |
| 4 |
|
7 | 11-13 | 13 |
| 5 |
|
7 | 14-11 | 12 |
| 6 |
|
7 | 10-11 | 11 |
| 7 |
|
7 | 6-7 | 11 |
| 8 |
|
7 | 8-11 | 10 |
| 9 |
|
7 | 10-9 | 8 |
| 10 |
|
7 | 8-8 | 8 |
| 11 |
|
7 | 9-12 | 8 |
| 12 |
|
7 | 9-12 | 8 |
| 13 |
|
7 | 8-11 | 8 |
| 14 |
|
7 | 4-10 | 7 |
| 15 |
|
7 | 7-10 | 6 |
| 16 |
|
7 | 4-14 | 0 |
CL women
women Qualifying
Relegation