Ga naar de inhoud

Ilves vs Lahti Voorspelling - 26 jul 2026

26 jul13:00
1:0
Afgelopen
12.50 X3.55 22.75

Wedtips

Zekerheid
Beste Tip
1X 1.52
Ilves of gelijkspel
3.2/10
1x2 Tip
12.50
2.3/10
Doelpunttotaal
+2.51.72
2.1/10
Beide Teams Scoren
Ja1.58
3.5/10
Bet Builder Tip
1X & +1.51.79
1.7/10
Eindstand
Ilves21Lahti

Statistiek

AI
Ilves
Lahti
xGIlves: 2.33Lahti: 1.54
BalbezitIlves: 52%Lahti: 48%
Totaal Aantal SchotenIlves: 12Lahti: 11
Schoten op DoelIlves: 6Lahti: 4
Schoten naast DoelIlves: 5Lahti: 5
HoekschoppenIlves: 4Lahti: 4
Gele KaartenIlves: 2Lahti: 3
xGIlves: 0.77Lahti: 0.84
BalbezitIlves: 46%Lahti: 54%
Totaal Aantal SchotenIlves: 9Lahti: 10
Schoten op DoelIlves: 3Lahti: 2
Schoten naast DoelIlves: 5Lahti: 4
HoekschoppenIlves: 8Lahti: 8
Gele KaartenIlves: 1Lahti: 2
xGIlves: 0.772.33Lahti: 0.841.54
BalbezitIlves: 46%52%Lahti: 54%48%
Totaal Aantal SchotenIlves: 912Lahti: 1011
Schoten op DoelIlves: 36Lahti: 24
Schoten naast DoelIlves: 55Lahti: 45
HoekschoppenIlves: 84Lahti: 84
Gele KaartenIlves: 12Lahti: 23

Statistieken

Gemiddeld / Wedstrijd
Ilves
Lahti
xGIlves: 2.18Lahti: 2.03
DoelpunttotaalIlves: 3.2Lahti: 2.6
Doelpunten VoorIlves: 1.9Lahti: 1.6
Doelpunten TegenIlves: 1.3Lahti: 1
BalbezitIlves: 53%Lahti: 56%
Totaal Aantal SchotenIlves: 13.6Lahti: 13.6
Schoten op DoelIlves: 6.2Lahti: 5.2
Schoten naast DoelIlves: 5.2Lahti: 5.6
OvertredingenIlves: 8.7Lahti: 12.2
HoekschoppenIlves: 4.2Lahti: 5.2
BuitenspelIlves: 1.6Lahti: 2.7
Gele KaartenIlves: 1.5Lahti: 2.5
Totaal Aantal PassesIlves: 521Lahti: 463

Vorm

Overzicht Laatste 10 Wedstrijden
Ilves
Lahti
OverwinningenIlves: 4Lahti: 5
Meer dan 1.5 DoelpuntenIlves: 7Lahti: 6
Meer dan 2.5 DoelpuntenIlves: 7Lahti: 3
Meer dan 3.5 DoelpuntenIlves: 5Lahti: 3
Beide Teams ScorenIlves: 6Lahti: 3
Verrassende OverwinningenIlves: 0Lahti: 0
Verrassende NederlagenIlves: 0Lahti: 0

H2H

Alle onderlinge duels 31
Ilves
Lahti
12Overwinningen
8Gelijkspel
11Overwinningen
Recente onderlinge duels 9
3.7Doelpunten per wedstrijd
56%Beide Teams Scoren
67%Meer dan 2.5 Doelpunten
26 jul2026IlvesLahti10
10 jun2026IlvesLahti52
30 mei2026LahtiIlves50
29 jun2024LahtiIlves22
06 apr2024IlvesLahti00
21 okt2023LahtiIlves15
03 sep2023LahtiIlves32
03 jun2023IlvesLahti22
09 okt2022IlvesLahti10

Recente Wedstrijden

Stand

Finland - Veikkausliiga
# Team G D P
1 Lahti 27 35-26 39
2 Ilves 27 45-39 38
3 Turku PS 27 29-33 32
4 SJK 27 29-37 27
5 FF Jaro 27 22-49 21
6 Mariehamn 27 22-49 19
Relegation Playoffs Relegation