Hopp til innhold

Cadiz vs Valladolid Oddstips - 30. aug. 2026

30. aug.18:00
1:1
Ferdig
12.67 X3.10 22.87

Oddstips

Sikkerhet
Beste tips
Under 3.5 1.24
Maksimalt 3 mål i kampen
5.8/10
1X2-tips
12.67
2.8/10
Totalt antall mål
Under 3.51.24
4.6/10
Begge lag scorer
Nei1.87
4.6/10
Bet Builder-tips
1X & Under 4.51.61
2.3/10
Riktig resultat
Cadiz10Valladolid

Statistikk: prognose vs faktisk

AI
Cadiz
Valladolid
xGCadiz: 1.32Valladolid: 0.83
BallbesittelseCadiz: 49%Valladolid: 51%
Totalt antall skuddCadiz: 13Valladolid: 11
Skudd på målCadiz: 4Valladolid: 3
Skudd utenfor målCadiz: 6Valladolid: 4
HjørnesparkCadiz: 5Valladolid: 5
Gule kortCadiz: 3Valladolid: 3
xGCadiz: 1.13Valladolid: 0.87
BallbesittelseCadiz: 51%Valladolid: 49%
Totalt antall skuddCadiz: 10Valladolid: 13
Skudd på målCadiz: 2Valladolid: 6
Skudd utenfor målCadiz: 5Valladolid: 4
HjørnesparkCadiz: 4Valladolid: 6
Gule kortCadiz: 4Valladolid: 4
xGCadiz: 1.131.32Valladolid: 0.870.83
BallbesittelseCadiz: 51%49%Valladolid: 49%51%
Totalt antall skuddCadiz: 1013Valladolid: 1311
Skudd på målCadiz: 24Valladolid: 63
Skudd utenfor målCadiz: 56Valladolid: 44
HjørnesparkCadiz: 45Valladolid: 65
Gule kortCadiz: 43Valladolid: 43

Statistikk

Gjennomsnitt / kamp
Cadiz
Valladolid
Totalt antall målCadiz: 3Valladolid: 2.6
Scorede målCadiz: 1.6Valladolid: 1.2
Innslupne målCadiz: 1.4Valladolid: 1.4
Gule kortCadiz: 2.67Valladolid: 2.83

Form

Oversikt over de siste 10 kampene
Cadiz
Valladolid
SeireCadiz: 2Valladolid: 3
Over 1.5 målCadiz: 7Valladolid: 6
Over 2.5 målCadiz: 6Valladolid: 4
Over 3.5 målCadiz: 5Valladolid: 3
Begge lag scorerCadiz: 5Valladolid: 3
Uventede seireCadiz: 0Valladolid: 0
Uventede tapCadiz: 0Valladolid: 0

H2H

Cadiz 3
4 Uavgjort
3 Valladolid
Siste kamper
31. mars 26
Valladolid3
Cadiz0
09. nov. 25
Cadiz0
Valladolid0
19. mai 23
Cadiz2
Valladolid0
16. sep. 22
Valladolid0
Cadiz1
24. apr. 21
Valladolid1
Cadiz1
29. des. 20
Cadiz0
Valladolid0
28. apr. 18
Valladolid1
Cadiz1
25. nov. 17
Cadiz1
Valladolid0
10. juni 17
Valladolid1
Cadiz0

Siste kamper

Tabell

Spania - Segunda División
# Lag K M P
1 Almeria 9 16-5 21
2 Eibar 9 19-10 21
3 Castellón 9 15-4 20
4 Mallorca 9 11-4 17
5 Sabadell 9 10-7 16
6 Sporting Gijon 9 9-8 16
7 Girona 9 15-9 15
8 Burgos 9 12-10 14
9 Oviedo 9 11-9 14
10 Granada CF 9 14-13 14
11 Valladolid 9 13-11 12
12 Tenerife 9 11-13 12
13 Celta de Vigo II 9 14-15 11
14 Eldense 9 10-11 11
15 Las Palmas 9 13-16 11
16 Leganes 9 6-14 11
17 FC Andorra 9 13-15 10
18 Cordoba 9 14-20 9
19 Real Sociedad II 9 12-17 8
20 Cadiz 9 11-11 7
21 AD Ceuta FC 9 8-20 5
22 Albacete 9 5-20 1
Promotion - LaLiga Promotion - LaLiga2 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Relegation