Cadiz vs Valladolid Oddstips - 30. aug. 2026
Oddstips
Sikkerhet
Beste tips
Under 3.5
1.24
Maksimalt 3 mål i kampen
5.8/10
1X2-tips
12.67
2.8/10
Totalt antall mål
Under 3.51.24
4.6/10
Begge lag scorer
Nei1.87
4.6/10
Bet Builder-tips
1X & Under 4.51.61
2.3/10
Riktig resultat
Statistikk: prognose vs faktisk
AIValladolid
xGCadiz: 1.32Valladolid: 0.83
BallbesittelseCadiz: 49%Valladolid: 51%
Totalt antall skuddCadiz: 13Valladolid: 11
Skudd på målCadiz: 4Valladolid: 3
Skudd utenfor målCadiz: 6Valladolid: 4
HjørnesparkCadiz: 5Valladolid: 5
Gule kortCadiz: 3Valladolid: 3
xGCadiz: 1.13Valladolid: 0.87
BallbesittelseCadiz: 51%Valladolid: 49%
Totalt antall skuddCadiz: 10Valladolid: 13
Skudd på målCadiz: 2Valladolid: 6
Skudd utenfor målCadiz: 5Valladolid: 4
HjørnesparkCadiz: 4Valladolid: 6
Gule kortCadiz: 4Valladolid: 4
xGCadiz: 1.131.32Valladolid: 0.870.83
BallbesittelseCadiz: 51%49%Valladolid: 49%51%
Totalt antall skuddCadiz: 1013Valladolid: 1311
Skudd på målCadiz: 24Valladolid: 63
Skudd utenfor målCadiz: 56Valladolid: 44
HjørnesparkCadiz: 45Valladolid: 65
Gule kortCadiz: 43Valladolid: 43
Statistikk
Gjennomsnitt / kamp
Valladolid
Totalt antall målCadiz: 3Valladolid: 2.6
Scorede målCadiz: 1.6Valladolid: 1.2
Innslupne målCadiz: 1.4Valladolid: 1.4
Gule kortCadiz: 2.67Valladolid: 2.83
Form
Oversikt over de siste 10 kampene
Valladolid
SeireCadiz: 2Valladolid: 3
Over 1.5 målCadiz: 7Valladolid: 6
Over 2.5 målCadiz: 6Valladolid: 4
Over 3.5 målCadiz: 5Valladolid: 3
Begge lag scorerCadiz: 5Valladolid: 3
Uventede seireCadiz: 0Valladolid: 0
Uventede tapCadiz: 0Valladolid: 0
H2H
4
Uavgjort
3
Siste kamper
31. mars 26
Valladolid3
Cadiz0
09. nov. 25
Cadiz0
Valladolid0
19. mai 23
Cadiz2
Valladolid0
16. sep. 22
Valladolid0
Cadiz1
24. apr. 21
Valladolid1
Cadiz1
29. des. 20
Cadiz0
Valladolid0
28. apr. 18
Valladolid1
Cadiz1
25. nov. 17
Cadiz1
Valladolid0
10. juni 17
Valladolid1
Cadiz0
Siste kamper
Ingen kamper for dette valget.
Ingen kamper for dette valget.
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 16-5 | 21 |
| 2 |
|
9 | 19-10 | 21 |
| 3 |
|
9 | 15-4 | 20 |
| 4 |
|
9 | 11-4 | 17 |
| 5 |
|
9 | 10-7 | 16 |
| 6 |
|
9 | 9-8 | 16 |
| 7 |
|
9 | 15-9 | 15 |
| 8 |
|
9 | 12-10 | 14 |
| 9 |
|
9 | 11-9 | 14 |
| 10 |
|
9 | 14-13 | 14 |
| 11 |
|
9 | 13-11 | 12 |
| 12 |
|
9 | 11-13 | 12 |
| 13 |
|
9 | 14-15 | 11 |
| 14 |
|
9 | 10-11 | 11 |
| 15 |
|
9 | 13-16 | 11 |
| 16 |
|
9 | 6-14 | 11 |
| 17 |
|
9 | 13-15 | 10 |
| 18 |
|
9 | 14-20 | 9 |
| 19 |
|
9 | 12-17 | 8 |
| 20 |
|
9 | 11-11 | 7 |
| 21 |
|
9 | 8-20 | 5 |
| 22 |
|
9 | 5-20 | 1 |
Promotion - LaLiga
Promotion - LaLiga2 (Promotion - Play Offs: Semi-finals)
Relegation