Hopp til innhold

Derry City vs CSKA Sofia Oddstips - 16. juli 2026

Derry City
16. juli18:30
1:2
Ferdig
CSKA Sofia €21.30m
13.80 X4.00 21.97

Oddstips

Sikkerhet
Beste tips
X2 1.30
CSKA Sofia eller uavgjort
6.0/10
1X2-tips
21.97
5.0/10
Totalt antall mål
Under 3.51.54
4.9/10
Begge lag scorer
Nei2.40
1.0/10
Bet Builder-tips
X2 & Under 4.51.62
4.5/10
Riktig resultat
Derry City01CSKA Sofia

Statistikkprognoser

AI
Derry City
CSKA Sofia
BallbesittelseDerry City: 47%CSKA Sofia: 53%
Totalt antall skuddDerry City: 11CSKA Sofia: 12
Skudd på målDerry City: 4CSKA Sofia: 5
Skudd utenfor målDerry City: 4CSKA Sofia: 7
HjørnesparkDerry City: 4CSKA Sofia: 5
Gule kortDerry City: 4CSKA Sofia: 3

Statistikk

Gjennomsnitt / kamp
Derry City
CSKA Sofia
Totalt antall målDerry City: 3CSKA Sofia: 2.8
Scorede målDerry City: 1.5CSKA Sofia: 1.4
Innslupne målDerry City: 1.5CSKA Sofia: 1.4
BallbesittelseDerry City: 56%CSKA Sofia: 55%
Totalt antall skuddDerry City: 12.5CSKA Sofia: 13.5
Skudd på målDerry City: 4.4CSKA Sofia: 4.8
Skudd utenfor målDerry City: 4.7CSKA Sofia: 8
FrisparkDerry City: 11.8CSKA Sofia: 12.4
HjørnesparkDerry City: 5CSKA Sofia: 5.8
OffsideDerry City: 1CSKA Sofia: 2.4
Gule kortDerry City: 2.9CSKA Sofia: 2.14

Form

Oversikt over de siste 10 kampene
Derry City
CSKA Sofia
SeireDerry City: 2CSKA Sofia: 5
Over 1.5 målDerry City: 8CSKA Sofia: 8
Over 2.5 målDerry City: 6CSKA Sofia: 5
Over 3.5 målDerry City: 4CSKA Sofia: 3
Begge lag scorerDerry City: 7CSKA Sofia: 5
Uventede seireDerry City: 0CSKA Sofia: 0
Uventede tapDerry City: 1CSKA Sofia: 0

H2H

Derry City 0
0 Uavgjort
1 CSKA Sofia
Siste kamper
09. juli 26
CSKA Sofia3
Derry City2

Siste kamper