Hopp til innhold

IMT Novi Beograd vs Mladost Lucani Oddstips - 30. aug. 2026

30. aug.20:00
2:0
Ferdig
11.59 X3.70 25.70

Oddstips

Sikkerhet
Beste tips
Under 2.5 1.67
Maksimalt 2 mål i kampen
3.7/10
1X2-tips
X22.40
2.0/10
Totalt antall mål
Under 2.51.67
3.8/10
Begge lag scorer
Nei1.70
2.3/10
Bet Builder-tips
X2 & Under 4.52.70
1.5/10
Riktig resultat
IMT Novi Beograd01Mladost Lucani

Statistikk: prognose vs faktisk

AI
IMT N
Mladost
xGIMT Novi Beograd: 1.25Mladost Lucani: 0.63
BallbesittelseIMT Novi Beograd: 64%Mladost Lucani: 36%
Totalt antall skuddIMT Novi Beograd: 15Mladost Lucani: 7
Skudd på målIMT Novi Beograd: 6Mladost Lucani: 3
Skudd utenfor målIMT Novi Beograd: 6Mladost Lucani: 3
HjørnesparkIMT Novi Beograd: 6Mladost Lucani: 2
Gule kortIMT Novi Beograd: 1Mladost Lucani: 2
xGIMT Novi Beograd: 0.64Mladost Lucani: 0.06
BallbesittelseIMT Novi Beograd: 57%Mladost Lucani: 43%
Totalt antall skuddIMT Novi Beograd: 14Mladost Lucani: 3
Skudd på målIMT Novi Beograd: 5Mladost Lucani: 0
Skudd utenfor målIMT Novi Beograd: 8Mladost Lucani: 2
HjørnesparkIMT Novi Beograd: 4Mladost Lucani: 0
Gule kortIMT Novi Beograd: 1Mladost Lucani: 0
xGIMT Novi Beograd: 0.641.25Mladost Lucani: 0.060.63
BallbesittelseIMT Novi Beograd: 57%64%Mladost Lucani: 43%36%
Totalt antall skuddIMT Novi Beograd: 1415Mladost Lucani: 37
Skudd på målIMT Novi Beograd: 56Mladost Lucani: 03
Skudd utenfor målIMT Novi Beograd: 86Mladost Lucani: 23
HjørnesparkIMT Novi Beograd: 46Mladost Lucani: 02
Gule kortIMT Novi Beograd: 11Mladost Lucani: 02

Statistikk

Gjennomsnitt / kamp
IMT N
Mladost
xGIMT Novi Beograd: 1.4Mladost Lucani: 0.68
Totalt antall målIMT Novi Beograd: 1.8Mladost Lucani: 2
Scorede målIMT Novi Beograd: 0.9Mladost Lucani: 1.4
Innslupne målIMT Novi Beograd: 0.9Mladost Lucani: 0.6
BallbesittelseIMT Novi Beograd: 52%Mladost Lucani: 37%
Totalt antall skuddIMT Novi Beograd: 14.3Mladost Lucani: 9
Skudd på målIMT Novi Beograd: 5.7Mladost Lucani: 3.5
Skudd utenfor målIMT Novi Beograd: 5Mladost Lucani: 4
FrisparkIMT Novi Beograd: 17.7Mladost Lucani: 14.3
HjørnesparkIMT Novi Beograd: 5.7Mladost Lucani: 3.2
OffsideIMT Novi Beograd: 1.2Mladost Lucani: 2.3
Gule kortIMT Novi Beograd: 1.83Mladost Lucani: 2.33
Totalt antall pasningerIMT Novi Beograd: 369Mladost Lucani: 292

Form

Oversikt over de siste 10 kampene
IMT N
Mladost
SeireIMT Novi Beograd: 4Mladost Lucani: 6
Over 1.5 målIMT Novi Beograd: 4Mladost Lucani: 5
Over 2.5 målIMT Novi Beograd: 4Mladost Lucani: 4
Over 3.5 målIMT Novi Beograd: 1Mladost Lucani: 3
Begge lag scorerIMT Novi Beograd: 2Mladost Lucani: 5
Uventede seireIMT Novi Beograd: 1Mladost Lucani: 0
Uventede tapIMT Novi Beograd: 0Mladost Lucani: 0

H2H

Alle innbyrdes oppgjør 9
IMT Novi Beograd
Mladost Lucani
3Seire
2Uavgjort
4Seire
Siste innbyrdes oppgjør 9
2.2Mål per kamp
56%Begge lag scorer
44%Over 2.5 mål
01. juli2026Mladost LucaniIMT Novi Beograd10
19. apr.2026IMT Novi BeogradMladost Lucani11
23. nov.2025IMT Novi BeogradMladost Lucani13
20. juli2025Mladost LucaniIMT Novi Beograd11
09. mars2025IMT Novi BeogradMladost Lucani30
04. des.2024Mladost LucaniIMT Novi Beograd12
20. okt.2024Mladost LucaniIMT Novi Beograd10
15. apr.2024Mladost LucaniIMT Novi Beograd12
11. nov.2023IMT Novi BeogradMladost Lucani01

Siste kamper

Tabell

Serbia - Super Liga
# Lag K M P
1 FK Crvena Zvezda 11 27-3 31
2 Vojvodina 12 27-11 28
3 IMT Novi Beograd 11 13-7 18
4 Železničar Pančevo 10 17-10 17
5 Radnicki 1923 11 17-14 17
6 Radnik Surdulica 12 17-16 17
7 Mladost Lucani 11 10-12 17
8 Cukaricki 12 17-20 15
9 Novi Pazar 11 10-12 13
10 FK Partizan 10 18-19 11
11 OFK Beograd 11 13-21 10
12 Macva 11 8-19 9
13 Radnicki NIS 11 7-18 8
14 Zemun 12 6-25 3
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group) Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)