IMT Novi Beograd vs Mladost Lucani Oddstips - 30. aug. 2026
11.59
X3.70
25.70
Oddstips
Sikkerhet
Beste tips
Under 2.5
1.67
Maksimalt 2 mål i kampen
3.7/10
1X2-tips
X22.40
2.0/10
Totalt antall mål
Under 2.51.67
3.8/10
Begge lag scorer
Nei1.70
2.3/10
Bet Builder-tips
X2 & Under 4.52.70
1.5/10
Riktig resultat
Statistikk: prognose vs faktisk
AIMladost
xGIMT Novi Beograd: 1.25Mladost Lucani: 0.63
BallbesittelseIMT Novi Beograd: 64%Mladost Lucani: 36%
Totalt antall skuddIMT Novi Beograd: 15Mladost Lucani: 7
Skudd på målIMT Novi Beograd: 6Mladost Lucani: 3
Skudd utenfor målIMT Novi Beograd: 6Mladost Lucani: 3
HjørnesparkIMT Novi Beograd: 6Mladost Lucani: 2
Gule kortIMT Novi Beograd: 1Mladost Lucani: 2
xGIMT Novi Beograd: 0.64Mladost Lucani: 0.06
BallbesittelseIMT Novi Beograd: 57%Mladost Lucani: 43%
Totalt antall skuddIMT Novi Beograd: 14Mladost Lucani: 3
Skudd på målIMT Novi Beograd: 5Mladost Lucani: 0
Skudd utenfor målIMT Novi Beograd: 8Mladost Lucani: 2
HjørnesparkIMT Novi Beograd: 4Mladost Lucani: 0
Gule kortIMT Novi Beograd: 1Mladost Lucani: 0
xGIMT Novi Beograd: 0.641.25Mladost Lucani: 0.060.63
BallbesittelseIMT Novi Beograd: 57%64%Mladost Lucani: 43%36%
Totalt antall skuddIMT Novi Beograd: 1415Mladost Lucani: 37
Skudd på målIMT Novi Beograd: 56Mladost Lucani: 03
Skudd utenfor målIMT Novi Beograd: 86Mladost Lucani: 23
HjørnesparkIMT Novi Beograd: 46Mladost Lucani: 02
Gule kortIMT Novi Beograd: 11Mladost Lucani: 02
Statistikk
Gjennomsnitt / kamp
Mladost
xGIMT Novi Beograd: 1.4Mladost Lucani: 0.68
Totalt antall målIMT Novi Beograd: 1.8Mladost Lucani: 2
Scorede målIMT Novi Beograd: 0.9Mladost Lucani: 1.4
Innslupne målIMT Novi Beograd: 0.9Mladost Lucani: 0.6
BallbesittelseIMT Novi Beograd: 52%Mladost Lucani: 37%
Totalt antall skuddIMT Novi Beograd: 14.3Mladost Lucani: 9
Skudd på målIMT Novi Beograd: 5.7Mladost Lucani: 3.5
Skudd utenfor målIMT Novi Beograd: 5Mladost Lucani: 4
FrisparkIMT Novi Beograd: 17.7Mladost Lucani: 14.3
HjørnesparkIMT Novi Beograd: 5.7Mladost Lucani: 3.2
OffsideIMT Novi Beograd: 1.2Mladost Lucani: 2.3
Gule kortIMT Novi Beograd: 1.83Mladost Lucani: 2.33
Totalt antall pasningerIMT Novi Beograd: 369Mladost Lucani: 292
Form
Oversikt over de siste 10 kampene
Mladost
SeireIMT Novi Beograd: 4Mladost Lucani: 6
Over 1.5 målIMT Novi Beograd: 4Mladost Lucani: 5
Over 2.5 målIMT Novi Beograd: 4Mladost Lucani: 4
Over 3.5 målIMT Novi Beograd: 1Mladost Lucani: 3
Begge lag scorerIMT Novi Beograd: 2Mladost Lucani: 5
Uventede seireIMT Novi Beograd: 1Mladost Lucani: 0
Uventede tapIMT Novi Beograd: 0Mladost Lucani: 0
H2H
Alle innbyrdes oppgjør 9
3Seire
2Uavgjort
4Seire
Siste innbyrdes oppgjør 9
2.2Mål per kamp
56%Begge lag scorer
44%Over 2.5 mål
01. juli2026
Mladost Lucani
IMT Novi Beograd10
19. apr.2026
IMT Novi Beograd
Mladost Lucani11
23. nov.2025
IMT Novi Beograd
Mladost Lucani13
20. juli2025
Mladost Lucani
IMT Novi Beograd11
09. mars2025
IMT Novi Beograd
Mladost Lucani30
04. des.2024
Mladost Lucani
IMT Novi Beograd12
20. okt.2024
Mladost Lucani
IMT Novi Beograd10
15. apr.2024
Mladost Lucani
IMT Novi Beograd12
11. nov.2023
IMT Novi Beograd
Mladost Lucani01
Siste kamper
Ingen kamper for dette valget.
Ingen kamper for dette valget.
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 27-3 | 31 |
| 2 |
|
12 | 27-11 | 28 |
| 3 |
|
11 | 13-7 | 18 |
| 4 |
|
10 | 17-10 | 17 |
| 5 |
|
11 | 17-14 | 17 |
| 6 |
|
12 | 17-16 | 17 |
| 7 |
|
11 | 10-12 | 17 |
| 8 |
|
12 | 17-20 | 15 |
| 9 |
|
11 | 10-12 | 13 |
| 10 |
|
10 | 18-19 | 11 |
| 11 |
|
11 | 13-21 | 10 |
| 12 |
|
11 | 8-19 | 9 |
| 13 |
|
11 | 7-18 | 8 |
| 14 |
|
12 | 6-25 | 3 |
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group)
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)