Hopp til innhold

Magdeburg II vs BSG C Oddstips - 25. aug. 2026

Magdeburg II
25. aug.18:00
1:0
Ferdig
BSG C €1.37m
11.83 X3.70 23.90

Oddstips

Sikkerhet
Beste tips
Begge lag scorer 1.50
5.0/10
1X2-tips
11.83
3.4/10
Totalt antall mål
Over 2.51.52
5.0/10
Begge lag scorer
Ja1.50
5.0/10
Bet Builder-tips
1X & Over 1.51.35
2.9/10
Pauseresultat
Magdeburg II11BSG C
Riktig resultat
Magdeburg II21BSG C

Statistikk

Gjennomsnitt / kamp
Magdeburg II
BSG C
Totalt antall målMagdeburg II: 4.8BSG C: 2.2
Scorede målMagdeburg II: 2.5BSG C: 0.8
Innslupne målMagdeburg II: 2.3BSG C: 1.4

Form

Oversikt over de siste 10 kampene
Magdeburg II
BSG C
SeireMagdeburg II: 4BSG C: 3
Over 1.5 målMagdeburg II: 9BSG C: 6
Over 2.5 målMagdeburg II: 7BSG C: 3
Over 3.5 målMagdeburg II: 7BSG C: 2
Begge lag scorerMagdeburg II: 8BSG C: 4
Uventede seireMagdeburg II: 0BSG C: 0
Uventede tapMagdeburg II: 0BSG C: 0

H2H

Magdeburg II 3
0 Uavgjort
0 BSG C
Siste kamper
17. jan. 26
BSG Chemie Leipzig3
Magdeburg II5
07. des. 25
Magdeburg II2
BSG Chemie Leipzig1
27. juli 25
BSG Chemie Leipzig0
Magdeburg II2

Siste kamper

Tabell

Tyskland - Regionalliga - Nordost
# Lag K M P
1 FC Rot-Weiß Erfurt 5 17-4 13
2 Chemnitzer FC 5 13-2 13
3 Altglienicke 5 13-8 11
4 Lokomotive Leipzig 5 12-9 10
5 Erzgebirge Aue 5 11-9 10
6 FC Carl Zeiss Jena 5 8-4 9
7 Greifswalder FC 5 11-7 8
8 Magdeburg II 5 12-10 7
9 FSV Zwickau 5 5-8 7
10 Hallescher FC 5 5-5 6
11 RSV Eintracht 5 8-9 6
12 SV Babelsberg 03 5 8-9 5
13 BFC Dynamo 5 6-8 5
14 Hertha BSC II 5 5-13 4
15 Luckenwalde 5 5-11 3
16 Tasmania Berlin 5 6-18 3
17 BFC Preussen 5 4-9 2
18 BSG Chemie Leipzig 5 1-7 1
Promotion - 3. Liga Relegation