Hopp til innhold

Taunton Town vs Berkhamsted Oddstips - 15. aug. 2026

Taunton Town
15. aug.15:00
2:1
Ferdig
Berkhamsted -
12.67 X3.45 22.45

Oddstips

Sikkerhet
Beste tips
Taunton Town eller uavgjort 1.57
7.3/10
1X2-tips
12.67
5.1/10
Totalt antall mål
Over 2.51.68
3.3/10
Begge lag scorer
Ja1.57
1.0/10
Bet Builder-tips
1X & Over 1.51.87
3.8/10
Riktig resultat
Taunton Town21Berkhamsted

Statistikk

Gjennomsnitt / kamp
Taunton Town
Berkhamsted
Totalt antall målTaunton Town: 2.9Berkhamsted: 3
Scorede målTaunton Town: 1.8Berkhamsted: 1.7
Innslupne målTaunton Town: 1.1Berkhamsted: 1.3

Form

Oversikt over de siste 10 kampene
Taunton Town
Berkhamsted
SeireTaunton Town: 7Berkhamsted: 6
Over 1.5 målTaunton Town: 8Berkhamsted: 8
Over 2.5 målTaunton Town: 5Berkhamsted: 5
Over 3.5 målTaunton Town: 3Berkhamsted: 4
Begge lag scorerTaunton Town: 3Berkhamsted: 5
Uventede seireTaunton Town: 1Berkhamsted: 0
Uventede tapTaunton Town: 0Berkhamsted: 0

H2H

Taunton Town 0
0 Uavgjort
2 Berkhamsted
Siste kamper
14. feb. 26
Berkhamsted3
Taunton Town2
22. nov. 25
Taunton Town1
Berkhamsted2

Siste kamper

Tabell