Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
COB

COB Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.

4
Tippede kamper
–
Forutsigbarhetsgrad
WLLDWW
Formkurve
1.75
Mål / kamp
Ingen tips ennå

Vi beregner tipsene våre omtrent 4 dager før avspark, så de kommende kampene dukker snart opp her.

Siste kamper

Koro vs COB, Première Division, kampstart 19:30. Odds: 2.46 hjemme, 2.95 uavgjort, 2.77 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.36, tillit 2.7/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Koro0
COB1
2.46
2.95
2.77
1
2.46
O1.5
1.40
Nei
1.80
1X
1.36
2.7
1X
1.362.7
COB vs USFAS Bamako, Première Division, kampstart 19:30. Odds: 2.64 hjemme, 2.70 uavgjort, 2.85 borte. Best Tip: maksimalt 2 mål i kampen, odds 1.33, tillit 3.2/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
COB1
USFAS Bamako2
2.64
2.70
2.85
X2
1.41
U2.5
1.33
Ja
2.35
U2.5
1.33
3.2
U2.5
1.333.2
COB vs Bakaridjan, Première Division, kampstart 17:15. Odds: 2.81 hjemme, 2.95 uavgjort, 2.45 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.50, tillit 1.2/10. Sluttresultat 1–4, tipset gikk ikke inn.
Slutt
COB1
Bakaridjan4
2.81
2.95
2.45
1X
1.50
U2.5
1.50
Ja
2.05
1X
1.50
1.2
1X
1.501.2
ASKO vs COB, Première Division, kampstart 17:15. Odds: 2.00 hjemme, 2.88 uavgjort, 3.90 borte. Best Tip: minst ett lag scorer ikke, odds 1.50, tillit 5.0/10. Sluttresultat 0–0, tipset gikk inn.
Slutt
ASKO0
COB0
2.00
2.88
3.90
1
2.00
U2.5
1.37
Nei
1.50
BTTS Nei
1.50
5.0
✓ BTTS Nei
1.505.0
USC Kita vs COB, Première Division, kampstart 16:00. Odds: 2.70 hjemme, 2.80 uavgjort, 2.55 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.41, tillit 2.0/10. Sluttresultat 0–4, tipset gikk ikke inn.
Slutt
USC Kita0
COB4
2.70
2.80
2.55
X
2.80
U2.5
1.47
Nei
1.65
1X
1.41
2.0
1X
1.412.0
Odds: 2.50 hjemme, 2.65 uavgjort, 2.85 borte. Best Tip: maksimalt 2 mål i kampen, odds 1.37, tillit 6.3/10. Sluttresultat 1–2.
Slutt
Yeelen OlympiqueYeelen O1
COB2
2.50
2.65
2.85
1X
1.37
U2.5
1.37
Nei
1.59
U2.5
1.37
6.3
U2.5
1.376.3
Odds: 2.80 hjemme, 2.70 uavgjort, 2.52 borte. Best Tip: maksimalt 2 mål i kampen, odds 1.37, tillit 3.0/10. Sluttresultat 0–1.
Slutt
COB0
Binga1
2.80
2.70
2.52
X2
1.33
U2.5
1.37
Nei
1.58
U2.5
1.37
3.0
U2.5
1.373.0
Odds: 1.64 hjemme, 3.25 uavgjort, 4.95 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.64, tillit 3.5/10. Sluttresultat 0–0.
Slutt
COB0
ASOM0
1.64
3.25
4.95
1
1.64
U2.5
1.47
Nei
1.57
1
1.64
3.5
1
1.643.5

Sesongstatistikk

Ingen tilgjengelige data for denne sesongen

Statistikk er for øyeblikket ikke tilgjengelig for dette laget.

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for COB forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.

COB er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.