Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Humpolec

Humpolec Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.

7
Predikerte kamper
57.1%
Forutsigbarhetsgrad
LLWDWL
Nylig form
1.20
Mål / Kamp
Humpolec fikk ingen røde kort i de siste 40 kampene
Ingen kommende kamper

Humpolec har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.

Siste kamper

Sokol Tasovice vs Humpolec, 4. liga - Divizie D, kampstart 13:00. Odds: 1.60 hjemme, 4.00 uavgjort, 4.30 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 2.07, tillit 3.0/10. Sluttresultat 4–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Sokol TasoviceTasovice4
Humpolec2
1.60
4.00
4.30
2
4.30
U3.5
1.50
Nei
2.15
X2
2.07
3.0
X2
2.073.0
Humpolec vs Velka Bites, 4. liga - Divizie D, kampstart 13:30. Odds: 3.30 hjemme, 3.75 uavgjort, 2.02 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.53, tillit 4.9/10. Sluttresultat 1–4, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Humpolec1
Velka Bites4
3.30
3.75
2.02
X
3.75
U3.5
1.53
Nei
2.37
U3.5
1.53
4.9
U3.5
1.534.9
Znojmo vs Humpolec, 4. liga - Divizie D, kampstart 14:00. Odds: 1.33 hjemme, 4.90 uavgjort, 7.10 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.33, tillit 5.0/10. Sluttresultat 0–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Znojmo0
Humpolec2
1.33
4.90
7.10
1
1.33
U3.5
1.61
Nei
1.97
1
1.33
5.0
1
1.335.0
Humpolec vs Chotebor, 4. liga - Divizie D, kampstart 14:00. Odds: 2.37 hjemme, 3.55 uavgjort, 2.47 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.47, tillit 5.0/10. Sluttresultat 0–0, tipset gikk inn.
Slutt
Humpolec0
Chotebor0
▴2.37
▴3.55
▾2.47
2
▾2.47
O2.5
1.60
Ja
1.53
X2
1.47
5.0
✓ X2
1.475.0
Zdar nad Sazavou vs Humpolec, 4. liga - Divizie D, kampstart 14:30. Odds: 1.62 hjemme, 4.00 uavgjort, 4.15 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.62, tillit 1.8/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Zdar nad SazavouZdar n1
Humpolec2
▾1.62
▾4.00
▾4.15
1
▾1.62
U3.5
1.50
Nei
2.20
1
▾1.62
1.8
1
▾1.621.8
Sparta Brno vs Humpolec, 4. liga - Divizie D, kampstart 09:30. Odds: 2.20 hjemme, 3.70 uavgjort, 2.60 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.37, tillit 5.0/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk inn.
Slutt
Sparta Brno1
Humpolec0
▾2.20
3.70
▾2.60
1
▾2.17
O2.5
1.47
Ja
1.45
1X
▾1.37
5.0
✓ 1X
▾1.375.0
Kurim vs Humpolec, 4. liga - Divizie D, kampstart 09:15. Odds: 1.56 hjemme, 4.00 uavgjort, 4.55 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.44, tillit 5.0/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk inn.
Slutt
Kurim1
Humpolec0
▴1.56
▾4.00
▾4.55
1
▾1.44
O2.5
1.40
Nei
▾2.22
1
▾1.44
5.0
✓ 1
▾1.445.0
Velke Mezirici vs Humpolec, 4. liga - Divizie D, kampstart 16:30. Odds: 1.87 hjemme, 3.80 uavgjort, 3.40 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.26, tillit 5.0/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Velke Mezirici1
Humpolec1
1.87
3.80
3.40
1
1.87
O2.5
1.50
Nei
2.45
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0

Sesongstatistikk

4. liga - Divizie D Tsjekkia · Sesong 2026
11Kamper Seiersprosent 18%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper6511
Seire022
Uavgjorte314
Tap325
Scorede mål5510
Innslupne mål11415
Snitt scorede mål0.81.00.9
Snitt innslupne mål1.80.81.4
Kamper uten baklengsmål112
Kamper uten scoring224
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme-
Borte0-2
Største tap
Hjemme1-4
Borte1-0
Flest scorede mål
Hjemme2
Borte2
Flest innslupne mål
Hjemme4
Borte1
Rekker
Seire1
Tap4
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Scoret Innsluppet
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.564%
7 Kamper
Over 1.527%
3 Kamper
Over 2.50%
0 Kamper
Over 3.50%
0 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tabell

Tsjekkia - 4. liga - Divizie D
# Lag K M P
1 Kuřim 12 48-14 25
2 Sparta Brno 12 27-16 25
3 Tatran Bohunice 12 25-11 24
4 Velká Bíteš 12 22-14 24
5 FS Třebíč 12 18-20 21
6 Sokol Tasovice 12 22-13 20
7 Havlíčkův Brod 12 21-16 20
8 Znojmo 12 21-16 18
9 Pelhřimov 12 23-24 14
10 Bystrc Kníničky 12 20-24 14
11 Žďár nad Sázavou 12 20-19 12
12 Ždírec nad Doubravou 12 18-25 11
13 Chotebor 12 11-22 11
14 Velké Meziříčí 12 16-30 11
15 Humpolec 12 12-19 10
16 Bedrichov 12 11-52 2

Tips og prognoser for Humpolec

Leter du etter tips for Humpolec? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Humpolec, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 7 kamper med Humpolec, med en treffsikkerhet for beste tips på 57.1%. Tipsene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Riktig resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende 4. liga - Divizie D-sesongen har Humpolec oppnådd 2 seire, 4 uavgjort og 5 tap i 11 kamper, scoret 10 mål (0.9 per kamp) og sluppet inn 15, med 2 kamper uten innslupne mål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Humpolec forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

Humpolec er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.