Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Malženice

Malzenice Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.

€805.00Th. Ø 23.3 2. liga
77
Tippede kamper
66.2%
Forutsigbarhetsgrad
DWDLDL
Formkurve
1.27
Mål / kamp
Ingen tips ennå

Vi beregner tipsene våre omtrent 4 dager før avspark, så de kommende kampene dukker snart opp her.

Siste kamper

Humenne vs Malzenice, 2. liga, kampstart 12:00. Odds: 2.62 hjemme, 3.35 uavgjort, 2.45 borte. Best Tip: minst 2 mål i kampen, odds 1.24, tillit 5.4/10. Sluttresultat 2–2, tipset gikk inn.
Slutt
Humenne 2
Malzenice2
▴2.62
3.35
▾2.45
2
▾2.45
O1.5
▾1.24
Ja
▾1.60
O1.5
▾1.24
5.4
✓ O1.5
▾1.245.4
Malzenice vs Zlate Moravce, 2. liga, kampstart 09:30. Odds: 2.35 hjemme, 3.50 uavgjort, 2.82 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.46, tillit 5.1/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Slutt
Malzenice3
Zlate Moravce0
▾2.35
▴3.50
▴2.82
1
▾2.35
U3.5
▴1.46
Ja
▾1.55
U3.5
▴1.46
5.1
✓ U3.5
▴1.465.1
Pohronie vs Malzenice, 2. liga, kampstart 16:00. Odds: 1.57 hjemme, 4.30 uavgjort, 4.95 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.57, tillit 8.9/10. Sluttresultat 0–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Pohronie0
Malzenice0
▾1.57
▴4.30
▴4.95
1
▾1.57
U3.5
▴1.52
Nei
▾2.15
1
▾1.57
8.9
1
▾1.578.9
Malzenice vs Inter Bratislava, 2. liga, kampstart 09:30. Odds: 2.32 hjemme, 3.45 uavgjort, 2.72 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.42, tillit 4.3/10. Sluttresultat 2–5, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Malzenice2
Inter Bratislava5
▾2.32
▾3.45
▴2.72
X2
▴1.57
U3.5
▴1.42
Nei
▴2.25
U3.5
▴1.42
4.3
U3.5
▴1.424.3
Petrzalka vs Malzenice, 2. liga, kampstart 09:30. Odds: 1.40 hjemme, 5.10 uavgjort, 6.90 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.50, tillit 3.3/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
Nei
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Malzenice vs Liptovsky Mikulas, 2. liga, kampstart 09:30. Odds: 2.90 hjemme, 3.55 uavgjort, 2.27 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.47, tillit 7.4/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Malzenice1
L. Mikulas2
▴2.90
3.55
▾2.27
1
▴2.90
U3.5
▴1.47
Nei
▴2.37
U3.5
▴1.47
7.4
✓ U3.5
▴1.477.4
Lokomotiva Zvolen vs Malzenice, 2. liga, kampstart 14:30. Odds: 1.95 hjemme, 3.55 uavgjort, 3.45 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.27, tillit 7.1/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Zvolen1
Malzenice2
▾1.95
▴3.55
▴3.45
1
▾1.95
U3.5
▴1.45
Nei
▴2.25
1X
▾1.27
7.1
1X
▾1.277.1
Malzenice vs Tatran Presov, 2. liga, kampstart 09:30. Odds: 2.72 hjemme, 3.50 uavgjort, 2.40 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.40, tillit 3.0/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk inn.
Slutt
Malzenice0
Presov1
▴2.72
3.50
▾2.40
1
▴2.72
U3.5
▴1.40
Ja
▾1.60
U3.5
▴1.40
3.0
✓ U3.5
▴1.403.0
Stara Lubovna vs Malzenice, 2. liga, kampstart 16:00. Odds: 2.80 hjemme, 3.85 uavgjort, 2.37 borte. Best Tip: borteseier eller uavgjort, odds 1.43, tillit 2.9/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Lubovna1
Malzenice2
▾2.80
▴3.85
▴2.37
2
▴2.37
O2.5
▾1.80
Ja
▾1.62
X2
▴1.43
2.9
✓ X2
▴1.432.9

Sesongstatistikk

2. liga Slovakia · Sesong 2026
15Kamper Seiersprosent 27%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper7815
Seire314
Uavgjorte044
Tap437
Scorede mål14721
Innslupne mål131023
Snitt scorede mål2.00.91.4
Snitt innslupne mål1.91.31.5
Kamper uten baklengsmål112
Kamper uten scoring134
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme3-0
Borte1-2
Største tap
Hjemme2-5
Borte2-0
Flest scorede mål
Hjemme4
Borte2
Flest innslupne mål
Hjemme5
Borte2
Rekker
Seire1
Tap2
Straffespark
3/ 5
60.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
1–2
0-15
1–4
16-30
7–3
31-45
3–4
46-60
2–4
61-75
6–7
76-90
Scoret Sluppet inn
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0-151
16-305
31-455
46-608
61-759
76-9010
41Gule
2Røde
Scorede mål
Over 0.573%
11 Kamper
Over 1.540%
6 Kamper
Over 2.520%
3 Kamper
Over 3.57%
1 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tabell

Slovakia - 2. liga
# Lag K M P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Tips og prognoser for Malženice

Leter du etter tips for Malženice? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Malženice fra AI-modellen vår, NT Apex. Til nå har vi analysert 77 kamper med Malženice, med en treffsikkerhet for Best Tip på 66.2%. Tipsene dekker sluttresultat, over/under, begge lag scorer, riktig resultat, xG, hjørnespark og ballbesittelse.

Så langt i 2. liga-sesongen har Malženice 4 seire, 4 uavgjorte og 7 tap på 15 kamper. Laget har scoret 21 mål (1.4 per kamp), sluppet inn 23 og har 2 kamper uten baklengsmål.

Malženice har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €805.00Th..

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Malženice forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.

Malženice er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.