Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Atlético Mansillés

Mansilles Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

15
Mecze z typem
73.3%
Skuteczność typów
DDWWWW
Ostatnia forma
1.20
Gole / mecz
Atlético Mansillés bez czerwonej kartki w ostatnich 19 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Colegios Diocesanos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 15:00. Kursy: 3.10 gospodarze, 3.00 remis, 2.30 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.31, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–2, typ trafiony.
Koniec
Colegios Dioc.2
Mansilles2
▾3.10
▴3.00
▴2.30
2
▴2.30
U2.5
1.47
Nie
▴1.65
X2
▴1.31
5.0
✓ X2
▴1.315.0
Arandina vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 17:00. Kursy: 2.55 gospodarze, 2.92 remis, 2.82 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.57, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–2, typ chybiony.
Koniec
Arandina2
Mansilles2
2.55
▴2.92
2.82
1
▾2.50
U2.5
1.57
Nie
▾1.80
U2.5
1.57
5.0
U2.5
1.575.0
Atletico Mansilles vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 11:00. Kursy: 2.18 gospodarze, 3.00 remis, 3.35 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.28, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Koniec
Mansilles1
Mirandes B0
2.18
3.00
3.35
1
▴2.18
U2.5
1.52
Nie
1.70
1X
▴1.28
5.0
✓ 1X
▴1.285.0
Bembibre vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 11:30. Kursy: 2.65 gospodarze, 3.05 remis, 2.62 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.40, pewność 4.2/10. Wynik końcowy 0–2, typ trafiony.
Koniec
Bembibre 0
Mansilles2
2.65
3.05
2.62
2
2.62
U2.5
▴1.58
Nie
▴1.80
X2
1.40
4.2
✓ X2
1.404.2
Atletico Mansilles vs Almazan, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 16:00. Kursy: 2.30 gospodarze, 3.05 remis, 3.65 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.29, pewność 2.4/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Koniec
Mansilles1
Almazan0
2.30
3.05
3.65
1
2.30
U2.5
1.51
Nie
1.72
1X
▴1.29
2.4
✓ 1X
▴1.292.4
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 16:00. Kursy: 2.60 gospodarze, 3.05 remis, 2.70 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.39, pewność 7.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Mansilles2
Palencia CF1
▾2.60
▴3.05
▴2.70
1
▾2.60
U2.5
1.47
Nie
1.67
1X
▾1.39
7.0
✓ 1X
▾1.397.0
Becerril Campos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 16:00. Kursy: 2.07 gospodarze, 3.10 remis, 3.50 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.67, pewność 2.2/10. Wynik końcowy 0–2, typ trafiony.
Koniec
Becerril0
Mansilles2
▾2.07
▴3.10
▴3.50
1
▾2.00
U2.5
▴1.67
Nie
▾1.75
U2.5
▴1.67
2.2
✓ U2.5
▴1.672.2
Atletico Mansilles vs Arandina, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 16:00. Kursy: 1.88 gospodarze, 3.15 remis, 4.15 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.88, pewność 6.9/10. Wynik końcowy 1–1, typ chybiony.
Koniec
Mansilles1
Arandina1
1.88
3.15
4.15
1
1.88
U2.5
1.52
Nie
1.63
1
1.88
6.9
1
1.886.9
Bembibre vs Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, początek o 15:30. Kursy: 3.15 gospodarze, 3.05 remis, 2.27 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.47, pewność 7.3/10. Wynik końcowy 1–1, typ trafiony.
Koniec
Bembibre1
Mansilles1
3.15
3.05
2.27
X
3.05
U2.5
1.47
Nie
1.62
U2.5
1.47
7.3
✓ U2.5
1.477.3

Statystyki sezonu

Tercera División RFEF - Group 8 Hiszpania · Sezon 2026
8Mecze Procent zwycięstw 38%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze448
Zwycięstwa123
Remisy213
Porażki112
Gole strzelone4610
Gole stracone448
Średnia goli strzelonych1.01.51.3
Średnia goli straconych1.01.01.0
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie1-0
Na wyjeździe0-2
Najwyższa porażka
U siebie1-2
Na wyjeździe1-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie1
Na wyjeździe2
Najwięcej straconych goli
U siebie2
Na wyjeździe2
Serie
Zwycięstwa2
Porażki2
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–0
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
3–1
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.588%
7 meczów
Powyżej 1.538%
3 meczów
Powyżej 2.50%
0 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Hiszpania - Tercera División RFEF - Group 8
# Drużyna M G P
1 Cristo Atlético 9 14-4 22
2 Burgos Promesas 9 15-3 20
3 Cultural Leonesa II 9 14-6 20
4 UD Santa Marta 9 13-6 20
5 La Virgen del Camino 9 11-11 16
6 Bembibre 9 11-9 15
7 Palencia CF 9 14-9 14
8 Villaralbo 10 16-12 13
9 Guijuelo 9 14-10 13
10 Atlético Mansillés 9 12-10 13
11 Almazán 9 14-14 13
12 Arandina 9 13-14 11
13 Turégano 9 10-13 8
14 Unionistas II 10 9-15 8
15 Calasanz de Soria 9 8-16 7
16 Colegios Diocesanos 10 8-18 6
17 Salamanca II 9 7-23 4
18 Mirandés II 10 2-12 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Atlético Mansillés

Szukasz typów na Atlético Mansillés? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Atlético Mansillés – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 15 meczów z udziałem Atlético Mansillés, a skuteczność Best Tip wynosi 73.3%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Tercera División RFEF - Group 8 Atlético Mansillés ma bilans 3-3-2 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 8 meczach, przy 10 golach strzelonych (1.3 na mecz) i 8 straconych oraz 2 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Atlético Mansillés pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Atlético Mansillés to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.