Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Cray Valley PM

Cray Valley PM Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

71
Przewidziane mecze
66.2%
Skuteczność prognoz
WDDLWW
Ostatnia forma
1.27
Gole / Mecz
Brak nadchodzących meczów

Cray Valley PM nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Dartford vs Cray V, Non League Premier - Isthmian, początek o 15:00. Kursy: 1.42 gospodarze, 4.90 remis, 7.00 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.44, zaufanie 3.8/10. Wynik końcowy 2–3, typ wszedł.
Koniec
Dartford2
Cray VCray Valley3
▾1.42
▴4.90
▴7.00
1
▾1.42
O2.5
▾1.44
Nie
▾2.15
O2.5
▾1.44
3.8
✓ O2.5
▾1.443.8
Cray Valley PM vs Folkestone Invicta, Non League Premier - Isthmian, początek o 15:00. Kursy: 3.30 gospodarze, 3.80 remis, 1.91 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.50, zaufanie 5.2/10. Wynik końcowy 1–1, typ nie wszedł.
Koniec
Cray Valley PMCray Valley1
Folkestone InvictaFolkestone1
3.30
3.80
1.91
1
▴3.80
O2.5
▾1.50
Tak
▴1.53
O2.5
▾1.50
5.2
O2.5
▾1.505.2
Hashtag United vs Cray Valley PM, Non League Premier - Isthmian, początek o 15:00. Kursy: 2.05 gospodarze, 3.85 remis, 3.00 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.55, zaufanie 3.9/10. Wynik końcowy 1–1, typ nie wszedł.
Koniec
Hashtag UnitedHashtag1
Cray Valley PMCray Valley 1
2.05
▾3.85
▴3.00
1X
1.33
O2.5
1.55
Nie
2.42
O2.5
1.55
3.9
O2.5
1.553.9
Cray Valley PM vs Cray Wanderers, Non League Premier - Isthmian, początek o 15:00. Kursy: 2.82 gospodarze, 4.20 remis, 2.15 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.42, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 1–2, typ wszedł.
Koniec
Cray Valley PMCray Valley1
Cray Wanderers2
▴2.82
▴4.20
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▾1.55
Tak
▾1.53
X2
▾1.42
8.0
✓ X2
▾1.428.0
Ramsgate vs Cray V, Non League Premier - Isthmian, początek o 15:00. Kursy: 1.90 gospodarze, 4.90 remis, 3.25 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.44, zaufanie 5.4/10. Wynik końcowy 0–1, typ nie wszedł.
Koniec
Ramsgate0
Cray VCray Valley1
▴1.90
▾4.90
▾3.25
X2
▴1.90
O2.5
▾1.44
Tak
▾1.49
O2.5
▾1.44
5.4
O2.5
▾1.445.4
Cray Valley vs St. Albans, Non League Premier - Isthmian, początek o 15:00. Kursy: 4.90 gospodarze, 4.20 remis, 1.57 goście. Najlepszy typ: wygrana gości, kurs 1.57, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 2–0, typ nie wszedł.
Koniec
Cray Valley2
St. Albans 0
▴4.90
▴4.20
▾1.57
2
▾1.57
U3.5
▴1.53
Nie
▾2.15
2
▾1.57
8.0
2
▾1.578.0
Cray Valley vs Chichester, Non League Premier - Isthmian, początek o 15:00. Kursy: 2.45 gospodarze, 3.65 remis, 2.45 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.60, zaufanie 6.8/10. Wynik końcowy 1–4, typ wszedł.
Koniec
Cray Valley1
Chichester4
▾2.45
▾3.65
▴2.45
2
▴2.45
O2.5
▾1.60
Tak
▾1.50
O2.5
▾1.60
6.8
✓ O2.5
▾1.606.8
Wingate & Finchley vs Cray Valley PM, Non League Premier - Isthmian, początek o 15:00. Kursy: 1.80 gospodarze, 4.00 remis, 3.55 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.55, zaufanie 7.5/10. Wynik końcowy 1–0, typ nie wszedł.
Koniec
Wingate & FinchleyWingate F1
Cray Valley PMCray Valley0
▾1.80
▴4.00
▴3.55
1
▾1.80
O2.5
▾1.55
Tak
▾1.53
O2.5
▾1.55
7.5
O2.5
▾1.557.5

Statystyki sezonu

Non League Premier - Isthmian Anglia · Sezon 2025
41Mecze Procent zwycięstw 24%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze212041
Zwycięstwa3710
Remisy549
Porażki13922
Gole strzelone272451
Gole stracone433578
Średnia goli strzelonych1.31.21.2
Średnia goli straconych2.01.81.9
Mecze bez straty gola156
Mecze bez strzelonego gola369
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-1
Na wyjeździe0-3
Najwyższa porażka
U siebie1-4
Na wyjeździe5-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe5
Serie
Zwycięstwa3
Porażki6
Rzuty karne
2/ 2
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
6–16
0-15
10–10
16-30
3–12
31-45
10–15
46-60
11–9
61-75
9–12
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
31-451
46-601
3Żółte
6Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.578%
32 meczów
Powyżej 1.524%
10 meczów
Powyżej 2.517%
7 meczów
Powyżej 3.55%
2 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Typy bukmacherskie i prognozy na Cray Valley PM

Szukasz typów na Cray Valley PM? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Cray Valley PM generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 71 meczów z udziałem Cray Valley PM, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 66.2%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Non League Premier - Isthmian Cray Valley PM ma bilans 10-9-22 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 41 meczach, przy 51 golach strzelonych (1.2 na mecz) i 78 straconych oraz 6 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Cray Valley PM pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Cray Valley PM to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.