Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Crusaders FC

Crusaders Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€1.26m Ø 24.3 Premiership
118
Mecze z typem
62.7%
Skuteczność typów
WLLLLL
Ostatnia forma
1.47
Gole / mecz
Crusaders FC: powyżej 2,5 gola w 92% z ostatnich 12 meczów
Crusaders FC przegrywa od 5 meczów
Crusaders FC traci gola w każdym z ostatnich 7 meczów
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Ballymena United vs Crusaders FC, Premiership, początek o 15:00. Kursy: 1.63 gospodarze, 4.10 remis, 4.40 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.53, pewność 3.6/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Ballymena2
Crusaders1
▾1.63
▴4.10
▴4.40
1
▾1.63
O2.5
▾1.53
Tak
▾1.59
O2.5
▾1.53
3.6
✓ O2.5
▾1.533.6
Crusaders FC vs Larne, Premiership, początek o 15:00. Kursy: 7.20 gospodarze, 5.30 remis, 1.35 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.35, pewność 10/10. Wynik końcowy 0–3, typ trafiony.
Koniec
Crusaders0
Larne 3
▴7.20
▴5.30
▾1.35
2
▾1.35
O2.5
▾1.55
Tak
▾1.87
2
▾1.35
10
✓ 2
▾1.3510
Carrick Rangers vs Crusaders FC, Premiership, początek o 15:00. Kursy: 1.58 gospodarze, 4.20 remis, 4.90 goście. Best Tip: goście strzelą gola, kurs 1.44, pewność 5.9/10. Wynik końcowy 4–0, typ chybiony.
Koniec
Carrick Rangers4
Crusaders0
▴1.58
▾4.20
▴4.90
X2
▴2.32
O2.5
▾1.54
Tak
▾1.63
AS
1.44
5.9
AS
1.445.9
Crusaders FC vs Bangor, Premiership, początek o 15:00. Kursy: 1.98 gospodarze, 3.65 remis, 3.30 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.29, pewność 8.5/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Crusaders2
Bangor1
1.98
▴3.65
3.30
1
1.98
O2.5
▾1.68
Tak
▴1.62
1X
1.29
8.5
✓ 1X
1.298.5
Linfield vs Crusaders FC, Premiership, początek o 15:00. Kursy: 1.29 gospodarze, 5.80 remis, 8.40 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.29, pewność 8.8/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Koniec
Linfield 1
Crusaders0
▴1.29
▾5.80
▾8.40
1
▴1.29
U3.5
▴1.64
Nie
▴1.90
1
▴1.29
8.8
✓ 1
▴1.298.8
Crusaders FC vs Dungannon Swifts, Premiership, początek o 19:45. Kursy: 3.55 gospodarze, 3.65 remis, 1.95 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.26, pewność 8.5/10. Wynik końcowy 3–0, typ chybiony.
Koniec
Crusaders3
Dungannon 0
▴3.55
3.65
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
1.68
Tak
▴1.59
X2
▾1.26
8.5
X2
▾1.268.5

Statystyki sezonu

Premiership Irlandia Płn. · Sezon 2026
14Mecze Procent zwycięstw 43%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze7714
Zwycięstwa426
Remisy000
Porażki358
Gole strzelone11920
Gole stracone141529
Średnia goli strzelonych1.61.31.4
Średnia goli straconych2.02.12.1
Mecze bez straty gola101
Mecze bez strzelonego gola224
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-0
Na wyjeździe1-4
Najwyższa porażka
U siebie0-5
Na wyjeździe4-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe4
Najwięcej straconych goli
U siebie5
Na wyjeździe4
Serie
Zwycięstwa3
Porażki4
Minuty goli (strzelone vs stracone)
2–7
0-15
1–4
16-30
3–2
31-45
3–8
46-60
2–4
61-75
8–4
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-151
16-302
31-452
46-607
61-759
76-904
28Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.571%
10 meczów
Powyżej 1.543%
6 meczów
Powyżej 2.521%
3 meczów
Powyżej 3.57%
1 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Irlandia Płn. - Premiership
# Drużyna M G P
1 Coleraine FC 14 32-13 35
2 Linfield 14 21-11 33
3 Larne 12 22-10 26
4 Glentoran 13 17-11 21
5 Cliftonville FC 14 23-17 18
6 Carrick Rangers 14 23-27 18
7 Crusaders FC 14 20-29 18
8 Ballymena United 12 17-16 15
9 Dungannon Swifts 13 13-18 15
10 Limavady United 14 14-23 14
11 Bangor 14 12-26 9
12 Portadown 14 11-24 8
Promotion - NIFL Premiership (Championship Group) NIFL Premiership (Relegation Group)

Typy bukmacherskie i prognozy na Crusaders FC

Szukasz typów na Crusaders FC? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Crusaders FC – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 118 meczów z udziałem Crusaders FC, a skuteczność Best Tip wynosi 62.7%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Premiership Crusaders FC ma bilans 6-0-8 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 14 meczach, przy 20 golach strzelonych (1.4 na mecz) i 29 straconych oraz 1 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Crusaders FC wynosi €1.26m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Crusaders FC pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Crusaders FC to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.