1. Typy Piłkarskie
  2. Ligi
  3. Premier League
  4. Kairat Almaty
Kairat Almaty

Kairat Almaty Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: €16.05m
KEY INSIGHT Kairat Almaty jest niepokonany u siebie w ostatnich 10 meczach

Ostatnia forma

WWWLW
84 Przewidziane mecze
61.9% Skuteczność prognoz

Kairat Almaty Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów

Strzały
Celne strzały / mecz
4.2
Posiadanie piłki
55%
Rzuty rożne
Średnio na mecz
5.9
Dyscyplina
Kartki na mecz
1.8
Procent zwycięstw
80%

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

11:00

Nadchodzący
Kairat Almaty
Kairat Almaty
vs
Omonia N
Omonia N
2.22
3.4
3.55

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

13:00

Zakończony
red card Omonia N
Omonia Nicosia
1 : 0
Kairat Almaty
Kairat Almaty
1.69
3.9
5.55

1

1.69

O1.5

1.36

NO

1.74

1

1.69
7.2/10

10:00

Zakończony
Kairat Almaty
Kairat Almaty
2 : 1
Ordabasy
Ordabasy
2
3.4
3.65

1

2

O1.5

1.29

NO

2.02

1X

1.26
6.2/10

11:00

Zakończony
Atyrau
Atyrau
1 : 3
Kairat Almaty
Kairat Almaty
5.4
3.75
1.58

2

1.58

U2.5

1.73

NO

1.7

2

1.58
4.6/10

15:00

Zakończony
red card Sutjeska
Sutjeska
0 : 2
Kairat Almaty
Kairat Almaty
4.7
4
1.67

2

1.67

O2.5

1.65

YES

1.69

X2

1.2
8.5/10

11:00

Zakończony
Kairat Almaty
Kairat Almaty
2 : 1
Sutjeska
Sutjeska
1.16
7.5
16

1

1.16

U3.5

1.75

YES

2.28

1

1.16
10/10

08:00

Zakończony
Okzhetpes
Okzhetpes
1 : 3
Kairat Almaty
Kairat Almaty
4.2
3.65
1.83

2

1.83

U3.5

1.38

NO

2

U3.5

1.38
4.3/10

09:00

Zakończony
red card Kyzyl-Zhar
Kyzyl-Zhar
2 : 4
Kairat Almaty
Kairat Almaty
5.5
3.85
1.65

2

1.65

U2.5

1.72

NO

1.66

2

1.65
8.8/10

10:00

Zakończony
Kairat Almaty
Kairat Almaty
3 : 0
Kyzyl-Zhar
Kyzyl-Zhar
1.36
4.5
8.5

1

1.36

U3.5

1.36

NO

1.65

1

1.36
8.8/10

09:00

Zakończony
Kairat Almaty
Kairat Almaty
1 : 1
Atyrau
Atyrau
1.27
5.1
11.75

1

1.27

U3.5

1.37

NO

1.58

1

1.27
8.8/10

08:00

Zakończony
Kairat
Kairat Almaty
4 : 1
FK Aksu
Aksu
1.34
4.66
7.5

1

1.34

U3.5

1.41

NO

1.73

U3.5

1.41
4.6/10

01:00

Zakończony
Kairat
Kairat Almaty
2 : 2
Maqtaaral
Maqtaaral
1.53
4
5

1

1.53

O2.5

1.76

YES

1.8

AS

1.57
6.4/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Kairat Almaty

Szukasz typów na Kairat Almaty? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Kairat Almaty generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 84 meczów z udziałem Kairat Almaty, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 61.9%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie UEFA Champions League Kairat Almaty zanotował 2 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek w 2 meczach, strzelając 4 goli (2.0 na mecz) i tracąc 1, zachowując 1 czystych kont.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Kairat Almaty wynosi €16.05m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Kairat Almaty pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Kairat Almaty to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 160 lig.

UEFA Champions LeagueWorld • Sezon 2026
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze112
Zwycięstwa112
Remisy000
Porażki000
Gole strzelone224
Gole stracone101
Średnia goli strzelonych2.02.02.0
Średnia goli straconych1.00.00.5
Mecze bez straty gola011
Mecze bez strzelonego gola000
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 2-1
Na wyjeździe 0-2
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 2
Na wyjeździe 2
Najwięcej straconych goli
U siebie 1
Na wyjeździe 0
Serie
Zwycięstwa 2
Porażki 0
Rzuty karne
1 / 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
4-2-3-1 2 G
2 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 100%
2 Mecze
Powyżej 1.5 100%
2 Mecze
Powyżej 2.5 0%
0 Mecze
Powyżej 3.5 0%
0 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Zawodnik Wiek Poz Oc
T. Anarbekov
T. Anarbekov
22 GK 8.06
A. Zarutskiy
A. Zarutskiy
32 GK 7.40
A. Martynovich
A. Martynovich
38 DEF 7.26
O. Arad
O. Arad
27 MID 7.16
S. Kalmurza
S. Kalmurza
18 GK 6.95
E. Sorokin
E. Sorokin
30 DEF 6.91
O. Baybek
O. Baybek
20 MID 6.85
G. Zaria
G. Zaria
28 MID 6.82
D. Glazer
D. Glazer
29 MID 6.76
D. Kasabulat
D. Kasabulat
23 DEF 6.71
A. Sadybekov
A. Sadybekov
23 MID 6.68
L. Kurgin
L. Kurgin
23 DEF 6.65
E. Tapalov
E. Tapalov
32 DEF 6.61
D. Satpaev
D. Satpaev
17 MID 6.59
Jorginho
Jorginho
28 MID 6.59
Ricardinho
Ricardinho
24 FWD 6.58
Luís Mata
Luís Mata
28 DEF 6.57
A. Shirobokov
A. Shirobokov
22 DEF 6.53
A. Mrynskiy
A. Mrynskiy
21 DEF 6.50
R. Bagdat
R. Bagdat
19 FWD 6.50
M. Abish
M. Abish
17 MID 6.50
J. Stanojev
J. Stanojev
26 MID 6.48
V. Gromyko
V. Gromyko
28 MID 6.45
A. Tuyakbayev
A. Tuyakbayev
18 MID 6.45
Edmilson
Edmilson
28 FWD 6.37
M. Birkurmanov
M. Birkurmanov
18 FWD 6.20