1. Strona Główna
  2. Ligi
  3. HO Kalken
HO Kalken

HO Kalken Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: -
KEY INSIGHT HO Kalken nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 40 meczach

Ostatnia forma

LDWDL
11 Przewidziane mecze
63.64% Skuteczność prognoz

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

09:00

Zakończony
Gullegem
Gullegem
5 : 0
HO Kalken
HO Kalken
1.92
4
2.87

1

1.92

O2.5

1.66

NO

2.02

1X

1.3
8/10

09:00

Zakończony
HO Kalken
HO Kalken
0 : 0
Mandel United
Mandel United
3.9
4
1.61

2

1.61

O2.5

1.47

NO

2.25

2

1.61
5.9/10

13:30

Zakończony
Harelbeke
Harelbeke
0 : 2
HO Kalken
HO Kalken
1.95
3.7
3

1

1.95

O2.5

1.47

YES

1.45

O2.5

1.47
6.1/10

09:00

Zakończony
Kalken
Kalken
1 : 1
Waregem 2
Waregem 2
1.68
3.65
4

2

4

O2.5

1.54

YES

1.55

X2

1.9
8/10

14:00

Zakończony
Diksmuide
Diksmuide
3 : 0
HO Kalken
Kalken
1.45
4.2
5

1

1.45

O2.5

1.47

YES

1.6

1

1.45
5.6/10

09:00

Zakończony
Kalken
Kalken
1 : 4
Torhout
Torhout
1.7
4.1
3.45

2

3.45

O2.5

1.57

YES

1.6

GG

1.6
8/10

14:00

Zakończony
Wetteren
Wetteren
4 : 1
Kalken
Kalken
2.45
3.8
2.25

1

2.45

O2.5

1.47

YES

1.45

1X

1.49
7.7/10

09:00

Zakończony
Kalken
Kalken
2 : 1
Westhoek
Westhoek
1.78
4
3.25

2

3.25

O2.5

1.54

YES

1.55

X2

1.78
2.9/10

Typy bukmacherskie i prognozy na HO Kalken

Szukasz typów na HO Kalken? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na HO Kalken generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 11 meczów z udziałem HO Kalken, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 63.64%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Second Amateur Division - VFV A HO Kalken zanotował 11 zwycięstw, 6 remisów i 13 porażek w 30 meczach, strzelając 42 goli (1.4 na mecz) i tracąc 58, zachowując 4 czystych kont.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa HO Kalken wynosi -.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na HO Kalken pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Second Amateur Division - VFV ABelgium • Sezon 2025
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze151530
Zwycięstwa5611
Remisy516
Porażki5813
Gole strzelone202242
Gole stracone263258
Średnia goli strzelonych1.31.51.4
Średnia goli straconych1.72.11.9
Mecze bez straty gola134
Mecze bez strzelonego gola347
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 4-2
Na wyjeździe 0-3
Najwyższa porażka
U siebie 1-4
Na wyjeździe 5-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 4
Na wyjeździe 3
Najwięcej straconych goli
U siebie 4
Na wyjeździe 5
Serie
Zwycięstwa 2
Porażki 3
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 77%
23 Mecze
Powyżej 1.5 37%
11 Mecze
Powyżej 2.5 23%
7 Mecze
Powyżej 3.5 3%
1 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach