Moravia Morawica Typy, statystyki i forma
Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.
5
Mecze z typem
–
Skuteczność typów
WLLDD
Ostatnia forma
1.40
Gole / mecz
Następny mecz
III Liga - Group 4 · sob., 7 lis · 12:00
Moravia Morawica
VS
Starachowice
Best Tip
Kurs
Pewność
6.3/10
Odblokuj typ
Ostatnie mecze
Podlasie Biala Podlaska vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, początek o 17:00. Kursy: 1.75 gospodarze, 4.45 remis, 5.30 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 2.42, pewność 3.9/10. Wynik końcowy 0–4, typ trafiony.
Biala Podlaska 0
Moravia Morawica4Moravia Morawica vs Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4, początek o 13:00. Kursy: 3.80 gospodarze, 3.90 remis, 2.10 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.57, pewność 5.5/10. Wynik końcowy 2–3, typ trafiony.
Moravia Morawica2
Siarka3KS Wieczysta Krakow II vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, początek o 11:00. Kursy: 1.60 gospodarze, 4.50 remis, 5.65 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.60, pewność 1.2/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Wieczysta II1
Moravia Morawica0Moravia Morawica vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, początek o 14:00. Kursy: 3.75 gospodarze, 3.45 remis, 2.13 goście. Best Tip: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.56, pewność 5.2/10. Wynik końcowy 0–0, typ chybiony.
Moravia Morawica0
Wisloka Debica0Sokol Kolb. vs Moravia Morawica, III Liga - Group 4, początek o 14:30. Kursy: 1.63 gospodarze, 4.00 remis, 4.50 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.63, pewność 3.3/10. Wynik końcowy 2–2, typ chybiony.
Sokol Kolb.2
Moravia Morawica2
Koniec
▴1.75
▾4.45
▾5.30
2
O2.5
Tak
X2
3.9
✓ X2
Koniec
▾3.80
▾3.90
▴2.10
2
O2.5
Tak
BTTS
5.5
✓ BTTS
Koniec
▴1.60
▾4.50
▾5.65
1
U3.5
Tak
1
1.2
✓ 1
Koniec
▾3.75
3.45
▴2.13
X
O2.5
Tak
BTTS
5.2
BTTS
Koniec
1.63
4.00
4.50
1
U3.5
Tak
1
3.3
1
Statystyki sezonu
III Liga - Group 4
15Mecze
Procent zwycięstw 20%
Analiza formy
| Statystyka | U siebie | Na wyjeździe | Łącznie |
|---|---|---|---|
| Mecze | 8 | 7 | 15 |
| Zwycięstwa | 1 | 2 | 3 |
| Remisy | 2 | 1 | 3 |
| Porażki | 5 | 4 | 9 |
| Gole strzelone | 9 | 10 | 19 |
| Gole stracone | 18 | 8 | 26 |
| Średnia goli strzelonych | 1.1 | 1.4 | 1.3 |
| Średnia goli straconych | 2.3 | 1.1 | 1.7 |
| Mecze bez straty gola | 1 | 2 | 3 |
| Mecze bez strzelonego gola | 4 | 2 | 6 |
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-2
Na wyjeździe0-4
Najwyższa porażka
U siebie0-4
Na wyjeździe2-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe4
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe2
Serie
Zwycięstwa1
Porażki5
Rzuty karne
3/ 3
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strzelone
Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.560%
9 meczów
Powyżej 1.540%
6 meczów
Powyżej 2.513%
2 meczów
Powyżej 3.513%
2 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów
Zawodnicy
Brak dostępnych danych o zawodnikach
Tabela
| # | Drużyna | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
W bieżącym sezonie III Liga - Group 4 Moravia Morawica ma bilans 3-3-9 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 15 meczach, przy 19 golach strzelonych (1.3 na mecz) i 26 straconych oraz 3 czystych kontach.
NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Moravia Morawica pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.
Moravia Morawica to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.