1. Pronosticuri Fotbal
  2. Ligi
  3. A-League
  4. Adelaide United
Adelaide United

Adelaide United Pronosticuri, Statistici și Formă

Valoare de piață: €7.10m
KEY INSIGHT Adelaide United a primit cel puțin un gol în ultimele 10 meciuri
TREND Adelaide United a avut peste 1.5 goluri în ultimele 19 meciuri
TREND Adelaide United a avut cel puțin 6 cornere în ultimele 4 meciuri

Forma recentă

WWDLL
73 Meciuri analizate
65.75% Rată de predictibilitate

Adelaide U Statistici medii

Ultimele 10 meciuri

Șuturi
Pe poartă / meci
6.6
Posesie
54%
Cornere
Medie pe meci
7.3
Procent victorii
40%

Pronosticuri AI

Oferite de NerdyTips

05:30

Încheiat
South M
South Melbourne
2 : 1
Adelaide United
Adelaide U
3.5
3.7
2

2

2

O2.5

1.6

YES

1.53

X2

1.32
5.5/10

05:35

Încheiat
Adelaide U
Adelaide United
0 : 3
Auckland
Auckland
2.3
3.45
3.35

1

2.3

O2.5

1.9

NO

2.17

1X

1.38
8.5/10

02:00

Încheiat
Auckland
Auckland
1 : 1
Adelaide United
Adelaide U
2.1
3.6
3.6

2

3.6

O2.5

1.74

NO

2.33

X2

1.82
6.5/10

03:30

Încheiat
Melbourne
Melbourne City
1 : 2
Adelaide United
Adelaide U red card
2.17
3.75
3.35

X

3.75

U3.5

1.57

YES

1.52

U3.5

1.57
2/10

01:30

Încheiat
Adelaide U
Adelaide United
3 : 1
Macarthur
Macarthur
1.83
4.35
4.2

1

1.83

O2.5

1.42

YES

1.42

1X

1.3
8.5/10

03:00

Încheiat
Newcastle
Newcastle Jets
1 : 1
Adelaide United
Adelaide U
2.18
4.1
2.95

X

4.1

O2.5

1.33

YES

1.31

O2.5

1.33
6/10

04:35

Încheiat
Adelaide U
Adelaide United
1 : 1
Auckland
Auckland
2.65
3.75
2.62

1

2.65

O2.5

1.58

YES

1.5

1X

1.57
8.5/10

03:35

Încheiat
WS Wanderers
WS Wanderers
2 : 4
Adelaide United
Adelaide U
2.02
4.2
3.55

X2

1.9

O2.5

1.46

YES

1.44

O2.5

1.46
5.7/10

23:00

Încheiat
Central C
Central Coast Mariners
1 : 1
Adelaide United
Adelaide U
3.15
3.75
2.27

2

2.27

U3.5

1.62

NO

2.6

X2

1.42
3.5/10

03:35

Încheiat
Adelaide U
Adelaide United
1 : 1
Wellington Phoenix
Wellingto
1.72
4.25
4.8

1

1.72

O2.5

1.56

YES

1.56

1X

1.22
8.5/10

05:35

Încheiat
Western U
Western United
3 : 2
Adelaide United
Adelaide U
1.8
4.2
3.7

1

1.8

O2.5

1.4

YES

1.4

1X

1.27
8.6/10

Pronosticuri Adelaide United – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Adelaide United? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Adelaide United cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 73 meciuri în care a evoluat Adelaide United, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 65.75%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Australia Cup, Adelaide United a înregistrat 0 victorii, 0 egaluri și 1 înfrângeri în 1 meciuri, marcând 1 goluri (1.0 pe meci) și primind 2, cu 0 meciuri fără gol primit.

Adelaide United are în prezent o valoare de piață estimată de €7.10m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Adelaide United rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Adelaide United este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 160 de ligi.

Australia CupAustralia • Sezon 2025
Analiza performanței
StatisticăAcasăDeplasareTotal
Meciuri011
Victorii000
Egaluri000
Înfrângeri011
Goluri marcate011
Goluri primite022
Medie goluri marcate0.01.01.0
Medie goluri primite0.02.02.0
Meciuri fără gol primit000
Meciuri fără gol marcat000
Recorduri & serii
Cea mai severă înfrângere
Acasă -
Deplasare 2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă 0
Deplasare 1
Cele mai multe goluri primite
Acasă 0
Deplasare 2
Serii
Victorii 0
Înfrângeri 1
Minute goluri (marcate vs primite)
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0 Galbene
0 Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5 100%
1 Meciuri
Peste 1.5 0%
0 Meciuri
Peste 2.5 0%
0 Meciuri
Peste 3.5 0%
0 Meciuri
Peste 4.5 0%
0 Meciuri
Jucător Vârstă Poz Rat