Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Albirex Niigata W

Albirex Niigata W Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€8.15m Ø 27.4 WE League
4
Meciuri analizate
–
Rată de predictibilitate
LWDLL
Forma recentă
1.20
Goluri / meci
Albirex Niigata W nu a primit cartonaș roșu în ultimele 35 meciuri
Niciun meci programat

Albirex Niigata W nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Omiya Ardija Ventus W vs Albirex Niigata W, WE League, start la 10:00. Cote: 2.45 gazde, 3.10 egal, 2.65 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.45, încredere 2.5/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Omiya Ardija Ventus WOmiya Ardija W2
Albirex Niigata WAlbirex N1
▴2.45
▴3.10
▾2.65
2
▾2.70
U2.5
▾1.55
NG
▾1.70
X2
▾1.45
2.5
X2
▾1.452.5
Albirex Niigata W vs Vegalta Sendai W, WE League, start la 10:00. Cote: 2.27 gazde, 2.95 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.57, încredere 1.3/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Albirex Niigata WAlbirex N3
Vegalta Sendai WMynavi Sendai W2
▴2.27
▾2.95
▾3.00
X
▾2.95
U2.5
▾1.57
NG
▾1.68
U2.5
▾1.57
1.3
U2.5
▾1.571.3
Cerezo Osaka W vs Albirex Niigata W, WE League, start la 10:00. Cote: 2.70 gazde, 2.82 egal, 2.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 4.3/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Cerezo Osaka WC-Osaka W1
Albirex Niigata WAlbirex N1
2.70
2.82
2.60
2
2.60
U2.5
1.55
NG
1.74
U2.5
1.55
4.3
✓ U2.5
1.554.3
Tokyo Verdy Beleza W vs Albirex Niigata W, WE League, start la 05:00. Cote: 1.44 gazde, 4.25 egal, 6.70 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.34, încredere 1.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Tokyo Verdy Beleza WBeleza W2
Albirex Niigata WAlbirex N1
▾1.44
▴4.25
▴6.70
X2
▴2.47
U3.5
▴1.34
NG
▴1.71
U3.5
▴1.34
1.0
✓ U3.5
▴1.341.0
Albirex Niigata W vs Nojima Stella W, WE League, start la 05:00. Cote: 2.02 gazde, 3.15 egal, 3.45 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.87, încredere 2.7/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Albirex Niigata WAlbirex N0
Nojima Stella W2
2.02
3.15
3.45
1
▾1.87
U2.5
▴1.70
NG
▾1.82
1
▾1.87
2.7
1
▾1.872.7

Albirex N Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
5.1
Posesie
49%
CornereMedie pe meci
4
Procent victorii
40%

Statistici Sezon

WE League Japonia · Sezon 2026
2Meciuri Procent victorii 50%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri112
Victorii101
Egaluri011
Înfrângeri000
Goluri marcate314
Goluri primite213
Medie goluri marcate3.01.02.0
Medie goluri primite2.01.01.5
Meciuri fără gol primit000
Meciuri fără gol marcat000
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-2
Deplasare-
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare1
Serii
Victorii0
Înfrângeri0
Minute goluri (marcate vs primite)
1–1
0-15
1–0
16-30
0–0
31-45
1–1
46-60
0–0
61-75
1–1
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5100%
2 Meciuri
Peste 1.550%
1 Meciuri
Peste 2.550%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

În sezonul curent din WE League, Albirex Niigata W a înregistrat 1 victorii, 1 egaluri și 0 înfrângeri în 2 meciuri, marcând 4 goluri (2.0 pe meci) și primind 3, cu 0 meciuri fără gol primit.

Albirex Niigata W are în prezent o valoare de piață estimată de €8.15m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Albirex Niigata W rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Albirex Niigata W este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.