Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Čarda Martjanci

Carda Martjanci Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

11
Meciuri analizate
72.7%
Predictibilitate
WLWDWD
Forma recentă
2.13
Goluri / meci
Čarda Martjanci a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Čarda Martjanci nu a primit cartonaș roșu în ultimele 32 meciuri
Čarda Martjanci a avut peste 1.5 goluri în ultimele 14 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Carda Martjanci vs Dobrovce, 3. SNL - East, start la 13:00. Cote: 1.70 gazde, 4.15 egal, 3.65 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.31, încredere 5.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Carda Martjanci3
Dobrovce1
▴1.70
▾4.15
▾3.65
1
▴1.70
O2.5
1.31
GG
1.38
O2.5
1.31
5.0
✓ O2.5
1.315.0
Fuzinar vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, start la 13:00. Cote: 1.50 gazde, 4.55 egal, 4.55 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.50, încredere 5.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Fuzinar3
Carda Martjanci0
1.50
4.55
4.55
1
1.50
O3.5
1.68
GG
1.37
1
1.50
5.0
✓ 1
1.505.0
Ljutomer vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, start la 14:30. Cote: 2.77 gazde, 3.75 egal, 2.07 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.37, încredere 8.0/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Ljutomer0
Carda Martjanci2
2.77
3.75
2.07
2
2.07
O2.5
1.33
GG
1.35
X2
1.37
8.0
✓ X2
1.378.0
Carda Martjanci vs Podvinci, 3. SNL - East, start la 14:30. Cote: 1.78 gazde, 3.80 egal, 3.65 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.51, încredere 8.6/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Carda Martjanci2
Podvinci2
1.78
3.80
3.65
1
1.78
O2.5
1.51
GG
1.53
O2.5
1.51
8.6
✓ O2.5
1.518.6
Carda Martjanci vs Videm, 3. SNL - East, start la 15:00. Cote: 2.47 gazde, 3.60 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.47, încredere 8.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Carda Martjanci2
Videm1
2.47
3.60
2.35
1
2.47
O2.5
▾1.32
GG
▾1.32
1X
1.47
8.0
✓ 1X
1.478.0
Race vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, start la 15:00. Cote: 2.25 gazde, 3.60 egal, 2.62 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.53, încredere 8.7/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Race2
Carda Martjanci2
2.25
3.60
2.62
2
2.62
O2.5
1.56
GG
1.52
X2
1.53
8.7
✓ X2
1.538.7
Carda Martjanci vs Smartno, 3. SNL - East, start la 15:30. Cote: 2.22 gazde, 3.60 egal, 2.65 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.53, încredere 3.1/10. Scor final 7–1, pontul nu a ieșit.
Final
Carda Martjanci7
Smartno1
▴2.22
▾3.60
▾2.65
2
▾2.65
O2.5
1.37
GG
1.37
X2
▾1.53
3.1
X2
▾1.533.1
Korotan Prevalje vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, start la 18:30. Cote: 2.20 gazde, 3.60 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.38, încredere 3.1/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Korotan1
Carda Martjanci1
▾2.20
▾3.60
▴2.70
1
▾2.20
O2.5
1.57
GG
1.53
1X
▾1.38
3.1
✓ 1X
▾1.383.1
Hajdina vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, start la 16:00. Cote: 2.22 gazde, 3.25 egal, 2.87 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.53, încredere 3.8/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Hajdina3
Carda Martjanci2
▴2.22
▾3.25
▴2.87
2
▴2.87
O2.5
1.66
GG
1.57
X2
▾1.53
3.8
X2
▾1.533.8
Carda Martjanci vs Zavrc, 3. SNL - East, start la 16:00. Cote: 2.05 gazde, 3.60 egal, 2.95 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.54, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Carda Martjanci2
Zavrc1
2.05
3.60
2.95
1X
1.30
O2.5
1.54
GG
1.51
O2.5
1.54
5.0
✓ O2.5
1.545.0

Statistici sezon

3. SNL - East Slovenia · Sezon 2026
11Meciuri Procent victorii 36%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri6511
Victorii314
Egaluri123
Înfrângeri224
Goluri marcate16723
Goluri primite12921
Medie goluri marcate2.71.42.1
Medie goluri primite2.01.81.9
Meciuri fără gol primit011
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă7-1
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă7
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Penalty-uri
3/ 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–5
0-15
2–2
16-30
3–3
31-45
4–3
46-60
6–4
61-75
4–1
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.591%
10 Meciuri
Peste 1.564%
7 Meciuri
Peste 2.518%
2 Meciuri
Peste 3.59%
1 Meciuri
Peste 4.59%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Slovenia - 3. SNL - East
# Echipa M G P
1 Odranci 11 36-12 29
2 Fužinar 11 35-22 22
3 NK Ormoz 11 25-17 22
4 Šmartno 11 27-28 19
5 Videm 11 20-19 17
6 Podvinci 11 18-20 17
7 Hajdina 11 18-17 16
8 Čarda Martjanci 11 23-21 15
9 Korotan Prevalje 11 17-15 14
10 Rače 11 12-11 14
11 Dobrovce 11 16-28 10
12 Ljutomer 11 12-19 8
13 Limbuš Pekre 11 11-26 8
14 Šampion Celje 11 11-26 4

Pronosticuri și ponturi Čarda Martjanci

Cauți pronosticuri pentru Čarda Martjanci? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Čarda Martjanci cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 11 meciuri în care a evoluat Čarda Martjanci, cu o acuratețe Best Tip de 72.7%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din 3. SNL - East, Čarda Martjanci a înregistrat 4 victorii, 3 egaluri și 4 înfrângeri în 11 meciuri, marcând 23 goluri (2.1 pe meci) și primind 21, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Čarda Martjanci rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Čarda Martjanci este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.