Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Čarda Martjanci

Carda Martjanci Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

11
Partits pronosticats
72.7%
Previsibilitat
WLWDWD
Forma recent
2.13
Gols / partit
Més de 2.5 gols en el 83% dels últims 12 partits de Čarda Martjanci
Čarda Martjanci no va rebre targetes vermelles en els últims 32 partits
Més d'1.5 gols en els últims 14 partits de Čarda Martjanci
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Carda Martjanci vs Dobrovce, 3. SNL - East, inici a les 13:00. Quotes: 1.70 local, 4.15 empat, 3.65 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.31, confiança 5.0/10. Resultat final 3–1, pronòstic encertat.
FT
Carda Martjanci3
Dobrovce1
▴1.70
▾4.15
▾3.65
1
▴1.70
O2.5
1.31
Sí
1.38
O2.5
1.31
5.0
✓ O2.5
1.315.0
Fuzinar vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, inici a les 13:00. Quotes: 1.50 local, 4.55 empat, 4.55 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.50, confiança 5.0/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
Fuzinar3
Carda Martjanci0
1.50
4.55
4.55
1
1.50
O3.5
1.68
Sí
1.37
1
1.50
5.0
✓ 1
1.505.0
Ljutomer vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, inici a les 14:30. Quotes: 2.77 local, 3.75 empat, 2.07 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.37, confiança 8.0/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Ljutomer0
Carda Martjanci2
2.77
3.75
2.07
2
2.07
O2.5
1.33
Sí
1.35
X2
1.37
8.0
✓ X2
1.378.0
Carda Martjanci vs Podvinci, 3. SNL - East, inici a les 14:30. Quotes: 1.78 local, 3.80 empat, 3.65 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.51, confiança 8.6/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Carda Martjanci2
Podvinci2
1.78
3.80
3.65
1
1.78
O2.5
1.51
Sí
1.53
O2.5
1.51
8.6
✓ O2.5
1.518.6
Carda Martjanci vs Videm, 3. SNL - East, inici a les 15:00. Quotes: 2.47 local, 3.60 empat, 2.35 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.47, confiança 8.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Carda Martjanci2
Videm1
2.47
3.60
2.35
1
2.47
O2.5
▾1.32
Sí
▾1.32
1X
1.47
8.0
✓ 1X
1.478.0
Race vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, inici a les 15:00. Quotes: 2.25 local, 3.60 empat, 2.62 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.53, confiança 8.7/10. Resultat final 2–2, pronòstic encertat.
FT
Race2
Carda Martjanci2
2.25
3.60
2.62
2
2.62
O2.5
1.56
Sí
1.52
X2
1.53
8.7
✓ X2
1.538.7
Carda Martjanci vs Smartno, 3. SNL - East, inici a les 15:30. Quotes: 2.22 local, 3.60 empat, 2.65 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.53, confiança 3.1/10. Resultat final 7–1, pronòstic fallat.
FT
Carda Martjanci7
Smartno1
▴2.22
▾3.60
▾2.65
2
▾2.65
O2.5
1.37
Sí
1.37
X2
▾1.53
3.1
X2
▾1.533.1
Korotan Prevalje vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, inici a les 18:30. Quotes: 2.20 local, 3.60 empat, 2.70 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip local, quota 1.38, confiança 3.1/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Korotan1
Carda Martjanci1
▾2.20
▾3.60
▴2.70
1
▾2.20
O2.5
1.57
Sí
1.53
1X
▾1.38
3.1
✓ 1X
▾1.383.1
Hajdina vs Carda Martjanci, 3. SNL - East, inici a les 16:00. Quotes: 2.22 local, 3.25 empat, 2.87 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.53, confiança 3.8/10. Resultat final 3–2, pronòstic fallat.
FT
Hajdina3
Carda Martjanci2
▴2.22
▾3.25
▴2.87
2
▴2.87
O2.5
1.66
Sí
1.57
X2
▾1.53
3.8
X2
▾1.533.8
Carda Martjanci vs Zavrc, 3. SNL - East, inici a les 16:00. Quotes: 2.05 local, 3.60 empat, 2.95 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.54, confiança 5.0/10. Resultat final 2–1, pronòstic encertat.
FT
Carda Martjanci2
Zavrc1
2.05
3.60
2.95
1X
1.30
O2.5
1.54
Sí
1.51
O2.5
1.54
5.0
✓ O2.5
1.545.0

Estadístiques de temporada

3. SNL - East Eslovènia · Temporada 2026
11Partits Taxa de victòries 36%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits6511
Victòries314
Empats123
Derrotes224
Gols a favor16723
Gols en contra12921
Mitjana de gols a favor2.71.42.1
Mitjana de gols en contra2.01.81.9
Porteries a zero011
Partits sense marcar011
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local7-1
Visitant0-2
Derrota més àmplia
Local1-3
Visitant3-0
Més gols marcats
Local7
Visitant2
Més gols encaixats
Local3
Visitant3
Ratxes
Victòries1
Derrotes2
Penals
3/ 3
100.00% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
4–5
0-15
2–2
16-30
3–3
31-45
4–3
46-60
6–4
61-75
4–1
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.591%
10 Partits
Més de 1.564%
7 Partits
Més de 2.518%
2 Partits
Més de 3.59%
1 Partits
Més de 4.59%
1 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Eslovènia - 3. SNL - East
# Equip J G P
1 Odranci 11 36-12 29
2 Fužinar 11 35-22 22
3 NK Ormoz 11 25-17 22
4 Šmartno 11 27-28 19
5 Videm 11 20-19 17
6 Podvinci 11 18-20 17
7 Hajdina 11 18-17 16
8 Čarda Martjanci 11 23-21 15
9 Korotan Prevalje 11 17-15 14
10 Rače 11 12-11 14
11 Dobrovce 11 16-28 10
12 Ljutomer 11 12-19 8
13 Limbuš Pekre 11 11-26 8
14 Šampion Celje 11 11-26 4

Pronòstics d'apostes de Čarda Martjanci

Busques pronòstics de Čarda Martjanci? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Čarda Martjanci generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 11 partits de Čarda Martjanci, amb una precisió del Best Tip de 72.7%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de 3. SNL - East, Čarda Martjanci ha aconseguit 4 victòries, 3 empats i 4 derrotes en 11 partits, marcant 23 gols (2.1 per partit) i encaixant-ne 21, amb 1 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Čarda Martjanci continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Čarda Martjanci és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.