Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Atlético Ottawa

Atlético Ottawa Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€3.88m Ø 24.5 Canadian Premier League
88
Meciuri analizate
71.6%
Rată de predictibilitate
WWWLLD
Forma recentă
1.67
Goluri / meci
Atlético Ottawa nu a primit cartonaș roșu în ultimele 19 meciuri
Următorul meci Canadian Premier League · sâm., 17 oct. · 18:00
Atl. Ottawa
VS18:00
Forge
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Pacific FC vs Atletico O, Canadian Premier League, start la 00:00. Cote: 3.25 gazde, 4.10 egal, 2.05 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.36, încredere 8.4/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Pacific FC0
Atletico OAtl. Ottawa2
▾3.25
▴4.10
▴2.05
2
▴2.05
O2.5
▾1.35
GG
▾1.37
X2
▴1.36
8.4
✓ X2
▴1.368.4
Atletico Ottawa vs Cavalry FC, Canadian Premier League, start la 00:00. Cote: 4.60 gazde, 4.30 egal, 1.68 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.68, încredere 2.6/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Atletico OttawaAtl. Ottawa3
Cavalry FCCavalry 2
▴4.60
▴4.30
▾1.68
2
▾1.68
O2.5
▾1.50
GG
▾1.55
2
▾1.68
2.6
2
▾1.682.6
HFX Wanderers FC vs Atletico O, Canadian Premier League, start la 21:00. Cote: 2.05 gazde, 3.75 egal, 3.30 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.48, încredere 8.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
HFX Wanderers FCHFX Wanderers0
Atletico OAtl. Ottawa1
▾2.05
▴3.75
▴3.30
1
▾2.05
O2.5
▾1.48
GG
▾1.43
O2.5
▾1.48
8.0
O2.5
▾1.488.0
Atletico Ottawa vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, start la 17:10. Cote: 2.55 gazde, 3.75 egal, 2.57 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.53, încredere 8.5/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Atletico OttawaAtl. Ottawa0
Supra du Quebec2
▴2.55
3.75
2.57
1
▴2.55
O2.5
▴1.57
GG
▴1.50
1X
▴1.53
8.5
1X
▴1.538.5
Forge vs Atletico O, Canadian Premier League, start la 00:00. Cote: 1.55 gazde, 4.20 egal, 5.50 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.65, încredere 2.1/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Forge3
Atletico OAtl. Ottawa0
▾1.55
▴4.20
▴5.50
X
▴4.20
O2.5
1.65
GG
▴1.73
O2.5
1.65
2.1
✓ O2.5
1.652.1
Atletico Ottawa vs Pacific FC, Canadian Premier League, start la 21:00. Cote: 1.70 gazde, 4.40 egal, 4.40 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.43, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Atletico OttawaAtl. Ottawa0
Pacific FC0
1.70
▴4.40
4.40
2
4.40
O2.5
▾1.43
GG
▾1.47
O2.5
▾1.43
8.0
O2.5
▾1.438.0
Atletico Ottawa vs York United, Canadian Premier League, start la 00:00. Cote: 1.66 gazde, 4.40 egal, 4.45 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.22, încredere 8.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Atletico OttawaAtl. Ottawa2
York United 1
▾1.66
▴4.40
▴4.45
1
▾1.66
O2.5
▾1.46
GG
▴1.52
1X
▾1.22
8.5
✓ 1X
▾1.228.5
Cavalry FC vs Atletico Ottawa, Canadian Premier League, start la 21:30. Cote: 1.54 gazde, 4.30 egal, 6.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.60, încredere 4.1/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Cavalry FCCavalry3
Atletico OttawaAtl. Ottawa1
▴1.54
4.30
6.10
2
6.10
O2.5
▴1.60
GG
▴1.70
O2.5
▴1.60
4.1
✓ O2.5
▴1.604.1
Valour vs Atletico Ottawa, Canadian Premier League, start la 20:00. Cote: 4.14 gazde, 3.65 egal, 1.70 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.21, încredere 1.8/10. Scor final 3–3, pontul a ieșit.
Final
Valour3
Atletico OttawaAtl. Ottawa3
4.14
3.65
1.70
X2
1.17
O1.5
1.21
NG
2.05
O1.5
1.21
1.8
✓ O1.5
1.211.8

Atl. Ottawa Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.00
ȘuturiPe poartă / meci
4.4
Posesie
55%
CornereMedie pe meci
4.7
DisciplinăCartonașe / meci
2.4
Procent victorii
50%

Statistici Sezon

Canadian Premier League Canada · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 48%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131225
Victorii8412
Egaluri314
Înfrângeri279
Goluri marcate241438
Goluri primite172441
Medie goluri marcate1.81.21.5
Medie goluri primite1.32.01.6
Meciuri fără gol primit325
Meciuri fără gol marcat325
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
2/ 4
50.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–9
0-15
3–5
16-30
3–6
31-45
5–8
46-60
9–8
61-75
16–4
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
4-2-3-15 G
3-4-34 G
3-4-2-12 G
4-4-22 G
54Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.580%
20 Meciuri
Peste 1.540%
10 Meciuri
Peste 2.520%
5 Meciuri
Peste 3.58%
2 Meciuri
Peste 4.54%
1 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
N. Fleuriau Chateau N. Fleuriau Chateau 23 FWD 7.07
B. Tabla B. Tabla 26 FWD 7.04
D. Aguilar D. Aguilar 27 FWD 6.84
R. Khoury R. Khoury 18 FWD 6.80
Rony Mbomio Rony Mbomio 20 DEF 6.78
G. Innocent G. Innocent 25 GK 6.77
G. Antinoro G. Antinoro 21 MID 6.74
E. García E. García 22 FWD 6.73
D. Gutiérrez D. Gutiérrez 28 - 6.69
J. Castro J. Castro 34 MID 6.66
R. Khoury R. Khoury 18 - 6.62
M. Stojadinovic M. Stojadinovic 21 MID 6.60
J. Villal J. Villal 20 MID 6.59
M. Aparicio M. Aparicio 30 MID 6.56
K. Habibullah K. Habibullah 22 MID 6.56
Joaquim Coulanges Joaquim Coulanges 19 MID 6.55
Santiago López López Santiago López López 20 FWD 6.43
Loïc Cloutier Loïc Cloutier 21 DEF 6.37
J. Assi J. Assi 21 FWD 6.35
W. Timóteo W. Timóteo 25 DEF 6.12
C. Kalongo C. Kalongo 23 - 6.07
Sergei Kozlovskiy Sergei Kozlovskiy 17 DEF 5.85
T. Arnaud T. Arnaud 19 - 5.69
E. Myklebust E. Myklebust 29 FWD 5.62
N. Abatneh N. Abatneh 21 DEF 5.52
R. Abraham R. Abraham 18 FWD 5.19
A. Escoto A. Escoto 33 FWD 4.25
T. Walker T. Walker 22 DEF 4.15
J. Dunn-Johnson J. Dunn-Johnson 25 DEF 3.02
T. Crampton T. Crampton 23 GK 1.53

Clasament

Canada - Canadian Premier League
# Echipa M G P
1 Cavalry FC 26 53-21 54
2 Forge 26 46-20 54
3 Atlético Ottawa 26 40-41 43
4 Vancouver FC 26 37-35 34
5 Supra du Quebec 26 40-47 32
6 HFX Wanderers FC 26 40-44 28
7 York United 26 40-61 27
8 Pacific FC 26 30-57 14

Pronosticuri Atlético Ottawa – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Atlético Ottawa? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Atlético Ottawa cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 88 meciuri în care a evoluat Atlético Ottawa, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 71.6%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Canadian Premier League, Atlético Ottawa a înregistrat 12 victorii, 4 egaluri și 9 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 38 goluri (1.5 pe meci) și primind 41, cu 5 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Atlético Ottawa are o medie de 55% posesie, 1.00 xG și 4.7 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 50%.

Atlético Ottawa are în prezent o valoare de piață estimată de €3.88m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Atlético Ottawa rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Atlético Ottawa este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.