Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Atlético Ottawa

Atl. Ottawa Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€3.72m Ø 24.5 Canadian Premier League
91
Predikované zápasy
72.5%
Míra úspěšnosti
DLLWWW
Aktuální forma
1.60
Góly / zápas
Příští zápas Canadian Premier League · so 7. listopadu · 18:00
Forge
VS
Atl. Ottawa
Best Tip
Kurz
Důvěra 6.4/10
Odemknout predikci

Poslední zápasy

Atletico Ottawa vs Forge, Canadian Premier League, výkop 19:00. Kurzy: 3.60 domácí, 3.50 remíza, 2.00 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.62, důvěra 5.5/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Atl. Ottawa2
Forge2
▾3.60
▾3.50
▴2.00
2
▴2.00
O2.5
▴1.75
Ano
▴1.62
ODG
▴1.62
5.5
✓ ODG
▴1.625.5
York United vs Atletico Ottawa, Canadian Premier League, výkop 20:00. Kurzy: 2.95 domácí, 4.10 remíza, 2.17 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.30, důvěra 2.5/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Inter Toronto2
Atl. Ottawa1
▾2.95
▴4.10
▴2.17
1X
▾1.72
O2.5
▾1.30
Ano
▾1.27
O2.5
▾1.30
2.5
✓ O2.5
▾1.302.5
Atletico Ottawa vs Forge, Canadian Premier League, výkop 18:00. Kurzy: 5.50 domácí, 4.35 remíza, 1.55 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.18, důvěra 2.0/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Atl. Ottawa 1
Forge2
▴5.50
▴4.35
▾1.55
X
▴4.35
O2.5
▾1.57
Ano
▴1.63
X2
▾1.18
2.0
✓ X2
▾1.182.0
Pacific FC vs Atletico O, Canadian Premier League, výkop 00:00. Kurzy: 3.25 domácí, 4.10 remíza, 2.05 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.36, důvěra 8.4/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Pacific FC0
Atl. Ottawa2
▾3.25
▴4.10
▴2.05
2
▴2.05
O2.5
▾1.35
Ano
▾1.37
X2
▴1.36
8.4
✓ X2
▴1.368.4
Atletico Ottawa vs Cavalry FC, Canadian Premier League, výkop 00:00. Kurzy: 4.60 domácí, 4.30 remíza, 1.68 hosté. Best Tip: výhra hostů, kurz 1.68, důvěra 2.6/10. Konečný výsledek 3–2, tip nevyšel.
Konec
Atl. Ottawa3
Cavalry 2
▴4.60
▴4.30
▾1.68
2
▾1.68
O2.5
▾1.50
Ano
▾1.55
2
▾1.68
2.6
2
▾1.682.6
HFX Wanderers FC vs Atletico O, Canadian Premier League, výkop 21:00. Kurzy: 2.05 domácí, 3.75 remíza, 3.30 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.48, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Konec
HFX Wanderers0
Atl. Ottawa1
▾2.05
▴3.75
▴3.30
1
▾2.05
O2.5
▾1.48
Ano
▾1.43
O2.5
▾1.48
8.0
O2.5
▾1.488.0
Atletico Ottawa vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, výkop 17:10. Kurzy: 2.55 domácí, 3.75 remíza, 2.57 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.53, důvěra 8.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip nevyšel.
Konec
Atl. Ottawa0
Supra du Quebec2
▴2.55
3.75
2.57
1
▴2.55
O2.5
▴1.57
Ano
▴1.50
1X
▴1.53
8.5
1X
▴1.538.5
Valour vs Atletico Ottawa, Canadian Premier League, výkop 20:00. Kurzy: 4.14 domácí, 3.65 remíza, 1.70 hosté. Best Tip: padnou alespoň 2 góly, kurz 1.21, důvěra 1.8/10. Konečný výsledek 3–3, tip vyšel.
Konec
Valour3
Atl. Ottawa3
4.14
3.65
1.70
X2
1.17
O1.5
1.21
Ne
2.05
O1.5
1.21
1.8
✓ O1.5
1.211.8

Statistiky sezóny

Canadian Premier League Kanada · Sezóna 2026
29Zápasy Procento výher 45%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy151429
Výhry8513
Remízy415
Prohry3811
Vstřelené góly271744
Inkasované góly212647
Průměr vstřelených gólů1.81.21.5
Průměr inkasovaných gólů1.41.91.6
Čistá konta336
Bez vstřeleného gólu325
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté1-3
Nejtěžší porážka
Domácí0-3
Hosté4-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté3
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí3
Hosté4
Série
Výhry3
Prohry2
Penalty
4/ 6
66.67% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
4–10
0-15
4–5
16-30
4–9
31-45
5–9
46-60
10–8
61-75
16–5
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-18 G
3-4-34 G
4-4-23 G
3-4-2-12 G
61Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.583%
24 zápasů
Nad 1.541%
12 zápasů
Nad 2.517%
5 zápasů
Nad 3.57%
2 zápasů
Nad 4.53%
1 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
B. Tabla B. Tabla 26 FWD 7.18
R. Khoury R. Khoury 18 FWD 6.90
N. Fleuriau Chateau N. Fleuriau Chateau 23 FWD 6.87
D. Aguilar D. Aguilar 27 FWD 6.81
D. Gutiérrez D. Gutiérrez 28 - 6.75
J. Assi J. Assi 21 FWD 6.71
G. Antinoro G. Antinoro 21 MID 6.67
E. García E. García 22 FWD 6.66
J. Castro J. Castro 34 MID 6.65
M. Aparicio M. Aparicio 30 MID 6.60
M. Stojadinovic M. Stojadinovic 21 MID 6.60
Joaquim Coulanges J. Coulanges 19 MID 6.58
K. Habibullah K. Habibullah 22 MID 6.58
G. Innocent G. Innocent 25 GK 6.56
Rony Mbomio Rony Mbomio 20 DEF 6.45
R. Khoury R. Khoury 18 - 6.38
Santiago López López S. López López 20 FWD 6.34
W. Timóteo W. Timóteo 25 DEF 6.15
Loïc Cloutier Loïc Cloutier 21 DEF 5.99
J. Villal J. Villal 20 MID 5.98
T. Arnaud T. Arnaud 19 - 5.92
C. Kalongo C. Kalongo 23 - 5.77
Sergei Kozlovskiy S. Kozlovskiy 17 DEF 5.68
E. Myklebust E. Myklebust 29 FWD 5.62
R. Abraham R. Abraham 18 FWD 5.52
N. Abatneh N. Abatneh 21 DEF 5.48
J. Dunn-Johnson J. Dunn-Johnson 25 DEF 4.66
A. Escoto A. Escoto 33 FWD 4.27
T. Walker T. Walker 22 DEF 2.78
T. Crampton T. Crampton 23 GK 1.99

Tabulka

Kanada - Canadian Premier League
# Tým Z G B
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Tipy a predikce na zápasy Atlético Ottawa

Hledáte tipy na Atlético Ottawa? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Atlético Ottawa od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 91 zápasů týmu Atlético Ottawa a úspěšnost Best Tip u nich činí 72.5%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Atlético Ottawa v aktuální sezóně Canadian Premier League: odehrané zápasy 29, výhry 13, remízy 5, prohry 11, vstřelené góly 44 (1.5 na zápas), inkasované góly 47 a čistá konta 6.

V posledních 10 zápasech má Atlético Ottawa průměrně 54 % držení míče, 1.04 xG a 5.3 rohu na zápas a 40 % vyhraných zápasů.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Atlético Ottawa činí €3.72m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Atlético Ottawa zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Atlético Ottawa je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.