Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Vancouver FC

Vancouver FC Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€60.90m Ø 25.7 Canadian Premier League
91
Meciuri analizate
61.5%
Predictibilitate
LWLDDD
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
Vancouver FC este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 7 meciuri
Vancouver FC a marcat în ultimele 7 meciuri
Vancouver FC a primit cel puțin un gol în ultimele 11 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, start la 20:00. Cote: 1.65 gazde, 4.10 egal, 4.90 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.55, încredere 7.3/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
GG
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Vancouver FC vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, start la 03:00. Cote: 1.98 gazde, 3.65 egal, 3.70 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.57, încredere 10/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Vancouver FC2
HFX Wanderers1
▾1.98
▴3.65
▴3.70
X2
▴1.91
O2.5
▾1.65
GG
▴1.57
GG
▴1.57
10
✓ GG
▴1.5710
Supra du Quebec vs Vancouver FC, Canadian Premier League, start la 21:00. Cote: 2.10 gazde, 3.65 egal, 3.30 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.38, încredere 7.8/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Supra du Quebec2
Vancouver FC1
▴2.10
▾3.65
▾3.30
1
▴2.10
O2.5
▴1.60
GG
1.52
1X
▴1.38
7.8
✓ 1X
▴1.387.8
Vancouver FC vs Forge, Canadian Premier League, start la 00:00. Cote: 3.95 gazde, 3.65 egal, 2.05 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.25, încredere 3.9/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Vancouver FC1
Forge1
▴3.95
▴3.65
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
▾1.25
GG
▾1.65
O1.5
▾1.25
3.9
✓ O1.5
▾1.253.9
Vancouver FC vs York United, Canadian Premier League, start la 03:00. Cote: 2.57 gazde, 3.75 egal, 2.45 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.47, încredere 6.2/10. Scor final 3–3, pontul a ieșit.
Final
Vancouver FC3
Inter Toronto3
▴2.57
▾3.75
▾2.45
1
▴2.57
O2.5
1.55
GG
▾1.47
GG
▾1.47
6.2
✓ GG
▾1.476.2
Pacific FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, start la 01:00. Cote: 3.15 gazde, 3.70 egal, 2.10 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.60, încredere 2.1/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Pacific FC1
Vancouver FC1
▾3.15
▾3.70
▴2.10
X
▾3.70
O2.5
▴1.60
GG
▾1.53
O2.5
▴1.60
2.1
O2.5
▴1.602.1
York United vs Vancouver FC, Canadian Premier League, start la 20:00. Cote: 2.75 gazde, 3.60 egal, 2.40 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.50, încredere 3.6/10. Scor final 3–1, pontul nu a ieșit.
Final
Inter Toronto3
Vancouver FC1
▾2.75
▾3.60
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.70
GG
▴1.57
X2
▴1.50
3.6
X2
▴1.503.6
Vancouver FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, start la 23:00. Cote: 2.07 gazde, 3.95 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.38, încredere 2.6/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Vancouver FC3
Supra du Quebec2
▾2.07
▴3.95
▴3.25
1
▾2.07
O2.5
▾1.55
GG
▾1.52
1X
1.38
2.6
✓ 1X
1.382.6
Vancouver vs Valour, Canadian Premier League, start la 03:30. Cote: 2.05 gazde, 3.50 egal, 3.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.25, încredere 7.5/10. Scor final 2–5, pontul a ieșit.
Final
Vancouver FC2
Valour5
2.05
3.50
3.00
1
2.05
O1.5
1.25
GG
1.80
O1.5
1.25
7.5
✓ O1.5
1.257.5

Statistici sezon

Canadian Premier League Canada · Sezon 2026
27Meciuri Procent victorii 37%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri141327
Victorii7310
Egaluri437
Înfrângeri3710
Goluri marcate231639
Goluri primite162036
Medie goluri marcate1.61.21.4
Medie goluri primite1.11.51.3
Meciuri fără gol primit213
Meciuri fără gol marcat358
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare1-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare5
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii5
Înfrângeri3
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
8–5
0-15
2–3
16-30
9–7
31-45
6–5
46-60
5–8
61-75
9–8
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
4-2-3-111 G
4-3-32 G
4-4-22 G
3-4-31 G
46Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.570%
19 Meciuri
Peste 1.541%
11 Meciuri
Peste 2.522%
6 Meciuri
Peste 3.57%
2 Meciuri
Peste 4.54%
1 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
M. Doner M. Doner 31 DEF 7.08
M. Campagna M. Campagna 21 DEF 6.97
D. Pecile D. Pecile 23 MID 6.94
M. Amissi M. Amissi 25 FWD 6.91
T. Bah T. Bah 21 FWD 6.86
Thomas Geoffrey Field T. Geoffrey Field 28 DEF 6.79
T. Campbell T. Campbell 27 FWD 6.77
I. Ssewankambo I. Ssewankambo 29 - 6.77
L. Mousset L. Mousset 29 - 6.74
M. Polisi M. Polisi 28 MID 6.64
C. Rassak C. Rassak 17 MID 6.60
Emrick Fotsing Emrick Fotsing 18 MID 6.57
K. Proctor K. Proctor 20 - 6.53
Benjamin Lee Benjamin Lee 19 MID 6.37
A. Traore A. Traore 23 - 6.35
N. Mezquida N. Mezquida 33 MID 6.32
Matheus de Souza Matheus de Souza 20 GK 6.30
L. Toomey L. Toomey 24 FWD 6.30
H. Godbout H. Godbout 20 FWD 6.25
C. Irving C. Irving 32 - 6.21
P. Gee P. Gee 31 DEF 5.64
H. Godbout H. Godbout 20 - 5.20
Abdoulaye Ouattara A. Ouattara 23 MID 5.16
T. Crawford T. Crawford 21 MID 4.25
Vitor Lucas Vitor Lucas 20 MID 3.35
T. Powell T. Powell 24 MID 2.22
Henrik Regitnig Henrik Regitnig 28 - 1.35

Clasament

Canada - Canadian Premier League
# Echipa M G P
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Pronosticuri și ponturi Vancouver FC

Cauți pronosticuri pentru Vancouver FC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Vancouver FC cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 91 meciuri în care a evoluat Vancouver FC, cu o acuratețe Best Tip de 61.5%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Canadian Premier League, Vancouver FC a înregistrat 10 victorii, 7 egaluri și 10 înfrângeri în 27 meciuri, marcând 39 goluri (1.4 pe meci) și primind 36, cu 3 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Vancouver FC are o medie de 46% posesie, 0.78 xG și 4.8 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 20%.

Vancouver FC are în prezent o valoare de piață estimată de €60.90m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Vancouver FC rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Vancouver FC este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.