Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Budafoki LC

Budafoki LC Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€470.00Th. Ø 27.1 NB III - Southwest
82
Meciuri analizate
64.6%
Rată de predictibilitate
LDLLWW
Forma recentă
2
Goluri / meci
Ambele echipe au marcat în ultimele 5 meciuri ale echipei Budafoki LC
Budafoki LC a avut peste 2.5 goluri în ultimele 6 meciuri
Niciun meci programat

Budafoki LC nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Ferencvaros II vs Budafoki LC, NB III - Southwest, start la 12:00. Cote: 2.15 gazde, 3.65 egal, 2.72 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.37, încredere 5.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Ferencvaros II3
Budafoki LCBudafoki1
▴2.15
▾3.65
▴2.72
1
▴2.15
O2.5
1.50
GG
1.48
1X
▾1.37
5.0
✓ 1X
▾1.375.0
Budafoki LC vs Majosi, NB III - Southwest, start la 12:00. Cote: 1.63 gazde, 4.00 egal, 4.10 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.51, încredere 5.0/10. Scor final 3–3, pontul a ieșit.
Final
Budafoki LCBudafoki3
Majosi3
1.63
4.00
4.10
1
1.63
O2.5
1.44
GG
1.51
GG
1.51
5.0
✓ GG
1.515.0
Pecsi MFC vs Budafoki LC, NB III - Southwest, start la 12:00. Cote: 1.98 gazde, 3.95 egal, 4.10 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.26, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Pecsi MFC2
Budafoki LCBudafoki1
1.98
3.95
4.10
1
1.98
O2.5
1.55
NG
2.25
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
Budafoki LC vs Dunaharaszti MTK, NB III - Southwest, start la 15:00. Cote: 1.55 gazde, 4.90 egal, 7.40 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.49, încredere 5.6/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Budafoki LCBudafoki2
Dunaharaszti MTKDunaharas4
▴1.55
▾4.90
▾7.40
1
▴1.55
O2.5
1.49
GG
▾1.82
O2.5
1.49
5.6
✓ O2.5
1.495.6
Paksi SE II vs Budafoki LC, NB III - Southwest, start la 10:00. Cote: 4.90 gazde, 4.15 egal, 1.57 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.57, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Paksi SE II1
Budafoki LCBudafoki 2
▴4.90
▾4.15
▾1.57
2
▾1.57
O2.5
1.50
GG
1.62
2
▾1.57
5.0
✓ 2
▾1.575.0
Budaors vs Budafoki LC, NB III - Southwest, start la 16:30. Cote: 3.80 gazde, 3.55 egal, 2.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.48, încredere 3.1/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Budaors1
Budafoki LCBudafoki3
▾3.80
▾3.55
▴2.00
X
▾3.55
O2.5
▴1.48
GG
1.47
O2.5
▴1.48
3.1
✓ O2.5
▴1.483.1
Budafoki LC vs Szekszard, NB III - Southwest, start la 16:30. Cote: 1.15 gazde, 8.20 egal, 14.00 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.64, încredere 5.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Budafoki LCBudafoki4
Szekszard0
▾1.15
▴8.20
14.00
1
▾1.15
O2.5
1.28
NG
▾1.64
NG
▾1.64
5.0
✓ NG
▾1.645.0
Siofok vs Budafoki LC, NB III - Southwest, start la 16:30. Cote: 2.82 gazde, 3.60 egal, 2.12 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Siofok0
Budafoki LCBudafoki0
2.82
3.60
2.12
1
2.82
O2.5
1.60
GG
1.55
GG
1.55
5.0
GG
1.555.0

Statistici Sezon

NB III - Southwest Ungaria · Sezon 2026
11Meciuri Procent victorii 45%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri4711
Victorii235
Egaluri112
Înfrângeri134
Goluri marcate111021
Goluri primite71118
Medie goluri marcate2.81.41.9
Medie goluri primite1.81.61.6
Meciuri fără gol primit224
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-4
Deplasare4-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare4
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
0/ 1
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–3
0-15
1–3
16-30
6–2
31-45
6–2
46-60
3–3
61-75
2–5
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.591%
10 Meciuri
Peste 1.564%
7 Meciuri
Peste 2.527%
3 Meciuri
Peste 3.59%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Ungaria - NB III - Southwest
# Echipa M G P
1 Pécsi MFC 12 34-4 34
2 Kaposvar 11 31-14 22
3 Ferencváros II 11 26-15 21
4 Dunaharaszti MTK 12 24-20 20
5 Iváncsa 11 26-23 18
6 Majosi 11 24-23 18
7 Budafoki LC 11 21-18 17
8 PTE-PEAC 11 17-16 16
9 MTK Budapest II 10 26-20 15
10 Érdi VSE 11 25-25 15
11 Siofok 11 18-15 14
12 Budaörs 11 17-30 12
13 Paksi SE II 11 20-24 7
14 Sárbogárd 11 9-31 5
15 Szekszárd 11 5-45 0

Pronosticuri Budafoki LC – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Budafoki LC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Budafoki LC cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 82 meciuri în care a evoluat Budafoki LC, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 64.6%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din NB III - Southwest, Budafoki LC a înregistrat 5 victorii, 2 egaluri și 4 înfrângeri în 11 meciuri, marcând 21 goluri (1.9 pe meci) și primind 18, cu 4 meciuri fără gol primit.

Budafoki LC are în prezent o valoare de piață estimată de €470.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Budafoki LC rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Budafoki LC este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.