Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
PTE-PEAC

PTE-PEAC Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

13
Meciuri analizate
46.2%
Rată de predictibilitate
LDDDDW
Forma recentă
1.67
Goluri / meci
PTE-PEAC a primit cel puțin un gol în ultimele 7 meciuri
Ambele echipe au marcat în ultimele 6 meciuri ale echipei PTE-PEAC
PTE-PEAC nu a primit cartonaș roșu în ultimele 35 meciuri
Următorul meci NB III - Southwest · sâm., 17 oct. · 12:00
Erdi
VS12:00
PTE-PEAC
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

PTE-PEAC vs Ferencvaros II, NB III - Southwest, start la 12:00. Cote: 2.50 gazde, 3.40 egal, 2.45 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.58, încredere 5.0/10. Scor final 1–4, pontul a ieșit.
Final
PTE-PEAC1
Ferencvaros II4
2.50
3.40
2.45
2
2.45
O2.5
1.66
GG
1.58
GG
1.58
5.0
✓ GG
1.585.0
Majosi vs PTE-PEAC, NB III - Southwest, start la 12:00. Cote: 2.00 gazde, 3.75 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.41, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Majosi1
PTE-PEAC1
2.00
3.75
3.00
1
2.18
O2.5
1.44
GG
1.41
GG
1.41
5.0
✓ GG
1.415.0
PTE-PEAC vs Pecsi MFC, NB III - Southwest, start la 15:00. Cote: 6.60 gazde, 4.55 egal, 1.37 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.57, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
PTE-PEAC1
Pecsi MFC1
6.60
4.55
1.37
2
1.37
O2.5
1.57
NG
1.87
O2.5
1.57
5.0
O2.5
1.575.0
Dunaharaszti MTK vs PTE-PEAC, NB III - Southwest, start la 15:00. Cote: 2.57 gazde, 3.50 egal, 2.32 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.52, încredere 6.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Dunaharaszti MTKDunaharas1
PTE-PEAC1
▾2.57
▾3.50
▴2.32
2
▴2.32
O2.5
▾1.58
GG
1.52
GG
1.52
6.0
✓ GG
1.526.0
PTE-PEAC vs Paksi SE II, NB III - Southwest, start la 15:00. Cote: 1.75 gazde, 3.90 egal, 3.70 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
PTE-PEAC1
Paksi SE II1
1.75
3.90
3.70
1
1.75
O2.5
1.50
GG
1.53
O2.5
1.50
5.0
O2.5
1.505.0
PTE-PEAC vs Budaors, NB III - Southwest, start la 16:30. Cote: 2.12 gazde, 3.65 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.67, încredere 3.2/10. Scor final 6–1, pontul nu a ieșit.
Final
PTE-PEAC6
Budaors1
▴2.12
▾3.65
▾3.15
2
▾3.15
U3.5
▾1.65
GG
1.48
X2
▾1.67
3.2
X2
▾1.673.2

Statistici Sezon

NB III - Southwest Ungaria · Sezon 2026
10Meciuri Procent victorii 40%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri6410
Victorii314
Egaluri224
Înfrângeri112
Goluri marcate13316
Goluri primite9413
Medie goluri marcate2.20.81.6
Medie goluri primite1.51.01.3
Meciuri fără gol primit011
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă6-1
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă6
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare2
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 2
50.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–1
0-15
1–1
16-30
5–1
31-45
1–3
46-60
5–7
61-75
1–0
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.590%
9 Meciuri
Peste 1.530%
3 Meciuri
Peste 2.510%
1 Meciuri
Peste 3.510%
1 Meciuri
Peste 4.510%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Ungaria - NB III - Southwest
# Echipa M G P
1 Pécsi MFC 11 31-4 31
2 Kaposvar 10 24-14 19
3 Ferencváros II 10 23-14 18
4 Budafoki LC 10 20-15 17
5 Dunaharaszti MTK 11 21-20 17
6 PTE-PEAC 10 16-13 16
7 MTK Budapest II 9 24-15 15
8 Iváncsa 10 21-21 15
9 Majosi 10 21-21 15
10 Siofok 10 16-12 14
11 Érdi VSE 10 22-24 12
12 Budaörs 10 17-27 12
13 Paksi SE II 11 20-24 7
14 Sárbogárd 10 9-24 5
15 Szekszárd 10 5-42 0

Pronosticuri PTE-PEAC – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru PTE-PEAC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei PTE-PEAC cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 13 meciuri în care a evoluat PTE-PEAC, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 46.2%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din NB III - Southwest, PTE-PEAC a înregistrat 4 victorii, 4 egaluri și 2 înfrângeri în 10 meciuri, marcând 16 goluri (1.6 pe meci) și primind 13, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru PTE-PEAC rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

PTE-PEAC este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.