Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Cesena U20

Cesena U20 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

29
Meciuri analizate
55.2%
Predictibilitate
LWLLWW
Forma recentă
1.53
Goluri / meci
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Lecce U20 vs Cesena U20, Campionato Primavera - 1, start la 10:00. Cote: 2.70 gazde, 3.55 egal, 2.25 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.39, încredere 3.8/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Lecce U201
Cesena U200
▴2.70
▾3.55
▴2.25
2
▴2.25
O2.5
1.63
GG
1.57
X2
▾1.39
3.8
X2
▾1.393.8
Hellas Verona U20 vs Cesena U20, Campionato Primavera - 1, start la 16:00. Cote: 2.95 gazde, 3.45 egal, 2.17 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.33, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Verona U200
Cesena U20 1
▴2.95
▴3.45
▾2.17
2
▾2.17
O2.5
1.60
GG
▴1.52
X2
▾1.33
5.0
✓ X2
▾1.335.0
Parma U20 vs Cesena U20, Campionato Primavera - 1, start la 19:30. Cote: 1.70 gazde, 3.85 egal, 4.05 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.20, încredere 4.7/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Parma U202
Cesena U201
▾1.70
▴3.85
▴4.05
1
▾1.70
O2.5
▾1.60
NG
▾2.17
1X
▾1.20
4.7
✓ 1X
▾1.204.7
Cesena U20 vs Juventus U20, Campionato Primavera - 1, start la 10:00. Cote: 1.53 gazde, 4.10 egal, 5.80 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.53, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Cesena U200
Juventus U201
▴1.53
▾4.10
▾5.80
1
▴1.53
O2.5
1.55
GG
▾1.63
1
▴1.53
5.0
1
▴1.535.0
Genoa U20 vs Cesena U20, Campionato Primavera - 1, start la 14:00. Cote: 5.70 gazde, 3.80 egal, 1.50 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.35, încredere 1.8/10. Scor final 3–5, pontul nu a ieșit.
Final
Genoa U203
Cesena U205
▾5.70
▾3.80
▴1.50
X2
▴1.12
U3.5
1.35
GG
1.85
U3.5
▴1.35
1.8
U3.5
▴1.351.8
Torino U20 vs Cesena U20, Campionato Primavera - 1, start la 10:00. Cote: 1.93 gazde, 3.55 egal, 3.70 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Torino U201
Cesena U202
▾1.93
▴3.55
▴3.70
1
▾1.93
U3.5
▴1.46
NG
▾2.30
1X
▾1.28
5.0
1X
▾1.285.0
Monza U20 vs Cesena U20, Campionato Primavera - 1, start la 13:00. Cote: 2.75 gazde, 3.25 egal, 2.45 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.33, încredere 5.0/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Monza U201
Cesena U203
▴2.75
▾3.25
2.45
X
▾3.25
U3.5
▾1.33
GG
▴1.66
U3.5
▾1.33
5.0
U3.5
▾1.335.0
Cesena U20 vs AC Milan U20, Campionato Primavera - 1, start la 14:00. Cote: 2.37 gazde, 3.25 egal, 2.62 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.34, încredere 5.0/10. Scor final 3–1, pontul nu a ieșit.
Final
Cesena U203
AC Milan U20 1
2.37
3.25
2.62
1
2.37
U3.5
1.34
NG
2.15
U3.5
1.34
5.0
U3.5
1.345.0
Cesena U20 vs Frosinone U20, Campionato Primavera - 1, start la 10:00. Cote: 1.85 gazde, 3.70 egal, 4.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.26, încredere 2.9/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Cesena U202
Frosinone U201
▾1.85
▴3.70
▴4.00
1
▾1.85
U3.5
▴1.52
NG
▾2.37
1X
▾1.26
2.9
✓ 1X
▾1.262.9

Statistici sezon

Campionato Primavera - 1 Italia · Sezon 2026
9Meciuri Procent victorii 22%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri549
Victorii112
Egaluri224
Înfrângeri213
Goluri marcate549
Goluri primite7411
Medie goluri marcate1.01.01.0
Medie goluri primite1.41.01.2
Meciuri fără gol primit022
Meciuri fără gol marcat224
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare1-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri1
Minute goluri (marcate vs primite)
0–1
0-15
1–1
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
2–0
61-75
1–2
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
76-901
2Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.556%
5 Meciuri
Peste 1.533%
3 Meciuri
Peste 2.511%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Italia - Campionato Primavera - 1
# Echipa M G P
1 Parma U20 9 20-10 18
2 Internazionale U20 9 21-12 18
3 Roma U20 9 15-10 16
4 Lazio U20 9 18-14 15
5 Empoli U20 8 13-11 15
6 Bologna U20 9 21-22 15
7 Lecce U20 9 16-12 13
8 Fiorentina U20 9 14-10 13
9 Genoa U20 9 15-12 13
10 Milan U20 9 15-12 13
11 Como U20 9 13-12 12
12 Cagliari U20 8 12-17 11
13 Torino U20 9 17-18 10
14 Cesena U20 9 9-11 10
15 Juventus U20 9 10-13 10
16 Hellas Verona U20 9 9-11 9
17 Sassuolo U20 9 16-20 9
18 Atalanta U20 9 13-19 7
19 Monza U20 9 12-20 6
20 Albinoleffe U20 9 8-21 5

Pronosticuri și ponturi Cesena U20

Cauți pronosticuri pentru Cesena U20? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Cesena U20 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 29 meciuri în care a evoluat Cesena U20, cu o acuratețe Best Tip de 55.2%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 1, Cesena U20 a înregistrat 2 victorii, 4 egaluri și 3 înfrângeri în 9 meciuri, marcând 9 goluri (1.0 pe meci) și primind 11, cu 2 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Cesena U20 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Cesena U20 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.