Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Sassuolo U20

Sassuolo U20 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

30
Meciuri analizate
73.3%
Predictibilitate
LLLDLW
Forma recentă
1.47
Goluri / meci
Sassuolo U20 nu a câștigat în deplasare în ultimele 6 meciuri
Sassuolo U20 a marcat în ultimele 7 meciuri
Sassuolo U20 a primit cel puțin un gol în ultimele 10 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Cagliari U20 vs Sassuolo U20, Campionato Primavera - 1, start la 10:00. Cote: 2.60 gazde, 3.10 egal, 2.50 oaspeți. Best Tip: gazdele marchează, cotă 1.28, încredere 4.8/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Cagliari U202
Sassuolo U201
2.60
3.10
2.50
1
2.60
O1.5
▴1.28
GG
▾1.71
HS
1.28
4.8
✓ HS
1.284.8
Sassuolo U20 vs Fiorentina U20, Campionato Primavera - 1, start la 15:45. Cote: 3.30 gazde, 3.35 egal, 1.98 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.66, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Sassuolo U201
Fiorentina U201
▴3.30
3.35
▾1.98
X
3.35
O2.5
▾1.75
GG
▾1.66
GG
▾1.66
5.0
✓ GG
▾1.665.0
Sassuolo U20 vs Frosinone U20, Campionato Primavera - 1, start la 10:00. Cote: 1.67 gazde, 4.00 egal, 4.90 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.60, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Sassuolo U201
Frosinone U202
1.67
4.00
4.90
1
1.67
O2.5
1.60
GG
▾1.57
O2.5
1.60
5.0
✓ O2.5
1.605.0
Sassuolo U20 vs Torino U20, Campionato Primavera - 1, start la 16:00. Cote: 2.50 gazde, 3.70 egal, 2.45 oaspeți. Best Tip: gazdele marchează, cotă 1.25, încredere 5.2/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Sassuolo U201
Torino U200
▾2.50
▾3.70
▴2.45
2
▴2.45
O2.5
1.55
GG
▾1.52
HS
▾1.25
5.2
✓ HS
▾1.255.2
Fiorentina U20 vs Sassuolo U20, Campionato Primavera - 1, start la 12:00. Cote: 1.62 gazde, 3.70 egal, 5.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.25, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Fiorentina U20 21
Sassuolo U202
▴1.62
▾3.70
▴5.40
1
▴1.62
O1.5
▾1.25
GG
▾1.83
O1.5
▾1.25
5.0
✓ O1.5
▾1.255.0

Statistici sezon

Campionato Primavera - 1 Italia · Sezon 2026
9Meciuri Procent victorii 22%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri459
Victorii202
Egaluri213
Înfrângeri044
Goluri marcate12416
Goluri primite81220
Medie goluri marcate3.00.81.8
Medie goluri primite2.02.42.2
Meciuri fără gol primit000
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-3
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Minute goluri (marcate vs primite)
1–1
0-15
2–3
16-30
0–5
31-45
3–0
46-60
3–2
61-75
1–4
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
16-301
31-452
46-602
61-751
76-901
7Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.589%
8 Meciuri
Peste 1.533%
3 Meciuri
Peste 2.522%
2 Meciuri
Peste 3.522%
2 Meciuri
Peste 4.511%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Italia - Campionato Primavera - 1
# Echipa M G P
1 Parma U20 9 20-10 18
2 Internazionale U20 9 21-12 18
3 Roma U20 9 15-10 16
4 Lazio U20 9 18-14 15
5 Empoli U20 8 13-11 15
6 Bologna U20 9 21-22 15
7 Lecce U20 9 16-12 13
8 Fiorentina U20 9 14-10 13
9 Genoa U20 9 15-12 13
10 Milan U20 9 15-12 13
11 Como U20 9 13-12 12
12 Cagliari U20 8 12-17 11
13 Torino U20 9 17-18 10
14 Cesena U20 9 9-11 10
15 Juventus U20 9 10-13 10
16 Hellas Verona U20 9 9-11 9
17 Sassuolo U20 9 16-20 9
18 Atalanta U20 9 13-19 7
19 Monza U20 9 12-20 6
20 Albinoleffe U20 9 8-21 5

Pronosticuri și ponturi Sassuolo U20

Cauți pronosticuri pentru Sassuolo U20? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Sassuolo U20 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 30 meciuri în care a evoluat Sassuolo U20, cu o acuratețe Best Tip de 73.3%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 1, Sassuolo U20 a înregistrat 2 victorii, 3 egaluri și 4 înfrângeri în 9 meciuri, marcând 16 goluri (1.8 pe meci) și primind 20, cu 0 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Sassuolo U20 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Sassuolo U20 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.