Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Como U19

Como U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

14
Meciuri analizate
64.3%
Predictibilitate
LDDLLW
Forma recentă
1.73
Goluri / meci
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Virtus Entella U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 3.15 gazde, 3.50 egal, 1.98 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.70, încredere 4.4/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
NG
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Como U19 vs Modena U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.44 gazde, 4.50 egal, 5.80 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.44, încredere 3.9/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Como U191
Modena U193
1.44
▴4.50
▾5.80
1
1.44
U3.5
1.55
NG
▾1.90
1
1.44
3.9
1
1.443.9
Brescia U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 6.60 gazde, 4.90 egal, 1.35 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.52, încredere 3.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Brescia U191
Como U19 20
▴6.60
▴4.90
▾1.35
1X
▴2.82
U3.5
▴1.52
NG
▾1.85
U3.5
▴1.52
3.0
✓ U3.5
▴1.523.0
Como U19 vs Venezia U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.22 gazde, 6.60 egal, 8.75 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.27, încredere 5.0/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
Como U192
Venezia U190
1.22
▴6.60
▾8.75
1
1.22
O2.5
▾1.27
GG
1.73
O2.5
▾1.27
5.0
O2.5
▾1.275.0
Vicenza U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 5.00 gazde, 4.15 egal, 1.52 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.56, încredere 3.3/10. Scor final 2–3, pontul a ieșit.
Final
Vicenza U192
Como U19 3
▴5.00
▴4.15
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.56
GG
▴1.68
O2.5
▾1.56
3.3
✓ O2.5
▾1.563.3
Sampdoria U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:30. Cote: 4.10 gazde, 3.80 egal, 1.81 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.75, încredere 1.2/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Sampdoria U191
Como U192
▴4.10
3.80
▾1.81
2
▾1.81
O2.5
▴1.75
GG
▴1.77
O2.5
▴1.75
1.2
✓ O2.5
▴1.751.2

Statistici sezon

UEFA Youth League Lume · Sezon 2026
2Meciuri Procent victorii 0%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri112
Victorii000
Egaluri101
Înfrângeri011
Goluri marcate101
Goluri primite112
Medie goluri marcate1.00.00.5
Medie goluri primite1.01.01.0
Meciuri fără gol primit000
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare1-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă1
Deplasare0
Cele mai multe goluri primite
Acasă1
Deplasare1
Serii
Victorii0
Înfrângeri0
Minute goluri (marcate vs primite)
0–0
0-15
0–1
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
1–0
61-75
0–1
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
31-452
46-601
61-751
76-901
5Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.550%
1 Meciuri
Peste 1.50%
0 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Como U19

Cauți pronosticuri pentru Como U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Como U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 14 meciuri în care a evoluat Como U19, cu o acuratețe Best Tip de 64.3%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din UEFA Youth League, Como U19 a înregistrat 0 victorii, 1 egaluri și 1 înfrângeri în 2 meciuri, marcând 1 goluri (0.5 pe meci) și primind 2, cu 0 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Como U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Como U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.