Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Como U19

Como U19 Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

14
Predikované zápasy
64.3%
Míra úspěšnosti
LDDLLW
Aktuální forma
1.73
Góly / zápas
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Virtus Entella U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 3.15 domácí, 3.50 remíza, 1.98 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.70, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
Ne
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Como U19 vs Modena U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 1.44 domácí, 4.50 remíza, 5.80 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.44, důvěra 3.9/10. Konečný výsledek 1–3, tip nevyšel.
Konec
Como U191
Modena U193
1.44
▴4.50
▾5.80
1
1.44
U3.5
1.55
Ne
▾1.90
1
1.44
3.9
1
1.443.9
Brescia U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 6.60 domácí, 4.90 remíza, 1.35 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.52, důvěra 3.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Brescia U191
Como U19 20
▴6.60
▴4.90
▾1.35
1X
▴2.82
U3.5
▴1.52
Ne
▾1.85
U3.5
▴1.52
3.0
✓ U3.5
▴1.523.0
Como U19 vs Venezia U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 1.22 domácí, 6.60 remíza, 8.75 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.27, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Konec
Como U192
Venezia U190
1.22
▴6.60
▾8.75
1
1.22
O2.5
▾1.27
Ano
1.73
O2.5
▾1.27
5.0
O2.5
▾1.275.0
Vicenza U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 5.00 domácí, 4.15 remíza, 1.52 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.56, důvěra 3.3/10. Konečný výsledek 2–3, tip vyšel.
Konec
Vicenza U192
Como U19 3
▴5.00
▴4.15
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.56
Ano
▴1.68
O2.5
▾1.56
3.3
✓ O2.5
▾1.563.3
Sampdoria U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, výkop 10:30. Kurzy: 4.10 domácí, 3.80 remíza, 1.81 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.75, důvěra 1.2/10. Konečný výsledek 1–2, tip vyšel.
Konec
Sampdoria U191
Como U192
▴4.10
3.80
▾1.81
2
▾1.81
O2.5
▴1.75
Ano
▴1.77
O2.5
▴1.75
1.2
✓ O2.5
▴1.751.2

Statistiky sezóny

UEFA Youth League Svět · Sezóna 2026
2Zápasy Procento výher 0%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy112
Výhry000
Remízy101
Prohry011
Vstřelené góly101
Inkasované góly112
Průměr vstřelených gólů1.00.00.5
Průměr inkasovaných gólů1.01.01.0
Čistá konta000
Bez vstřeleného gólu011
Rekordy a série
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté1-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí1
Hosté0
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté1
Série
Výhry0
Prohry0
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–1
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
1–0
61-75
0–1
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
31-452
46-601
61-751
76-901
5Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.550%
1 zápasů
Nad 1.50%
0 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tipy a predikce na zápasy Como U19

Hledáte tipy na Como U19? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Como U19 od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 14 zápasů týmu Como U19 a úspěšnost Best Tip u nich činí 64.3%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Como U19 v aktuální sezóně UEFA Youth League: odehrané zápasy 2, výhry 0, remízy 1, prohry 1, vstřelené góly 1 (0.5 na zápas), inkasované góly 2 a čistá konta 0.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Como U19 zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Como U19 je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.