Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Defensor Sporting

Defensor Sp. Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€10.12m Ø 24.1 Primera División
113
Meciuri analizate
68.1%
Predictibilitate
WDLLLL
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
Defensor Sporting nu a câștigat în deplasare în ultimele 17 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Progreso vs Defensor Sporting, Primera División, start la 13:00. Cote: 2.60 gazde, 3.15 egal, 2.67 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.47, încredere 5.7/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Progreso0
Defensor Sp.2
▾2.60
3.15
▴2.67
1
▾2.60
U3.5
▾1.25
NG
▾1.87
1X
▾1.47
5.7
1X
▾1.475.7
Defensor Sporting vs Racing Montevideo, Primera División, start la 20:00. Cote: 3.15 gazde, 3.15 egal, 2.43 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.62, încredere 4.5/10. Scor final 3–3, pontul nu a ieșit.
Final
Defensor Sp. 3
Racing Montev.3
▴3.15
3.15
▾2.43
X2
1.37
U2.5
▾1.62
NG
▾1.80
U2.5
▾1.62
4.5
U2.5
▾1.624.5
Boston River vs Defensor S, Primera División, start la 20:00. Cote: 2.47 gazde, 3.10 egal, 2.75 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.26, încredere 3.7/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Boston River1
Defensor Sp.0
▴2.47
▾3.10
▾2.75
1
▴2.47
U3.5
1.26
NG
1.91
U3.5
1.26
3.7
✓ U3.5
1.263.7
Defensor Sporting vs Cerro, Primera División, start la 15:00. Cote: 1.90 gazde, 3.35 egal, 4.35 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.61, încredere 4.9/10. Scor final 2–3, pontul nu a ieșit.
Final
Defensor Sp.2
Cerro 23
1.90
▴3.35
▴4.35
2
▴4.35
U2.5
▴1.61
NG
▴1.73
U2.5
▴1.61
4.9
U2.5
▴1.614.9
Albion FC vs Defensor Sporting, Primera División, start la 19:00. Cote: 2.81 gazde, 3.20 egal, 2.55 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.27, încredere 7.5/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Albion3
Defensor Sp.2
▴2.81
▾3.20
▾2.55
2
▾2.55
U3.5
▾1.27
NG
▾1.90
U3.5
▾1.27
7.5
U3.5
▾1.277.5

Statistici sezon

Primera División Uruguay · Sezon 2026
35Meciuri Procent victorii 26%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri181735
Victorii729
Egaluri4812
Înfrângeri7714
Goluri marcate201535
Goluri primite241943
Medie goluri marcate1.10.91.0
Medie goluri primite1.31.11.2
Meciuri fără gol primit639
Meciuri fără gol marcat4610
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-4
Deplasare3-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Penalty-uri
2/ 3
66.67% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–5
0-15
6–8
16-30
6–7
31-45
5–3
46-60
6–3
61-75
8–17
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
4-2-3-113 G
4-4-24 G
4-3-33 G
4-3-2-12 G
91Galbene
7Roșii
Goluri marcate
Peste 0.571%
25 Meciuri
Peste 1.526%
9 Meciuri
Peste 2.53%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
A. Soria A. Soria 21 MID -
F. Cadenazzi F. Cadenazzi 34 FWD -
M. Gómez M. Gómez 29 FWD -
F. Soldano F. Soldano 31 FWD -
R. Dudok R. Dudok 18 FWD -
Lautaro Navarro Lautaro Navarro 17 FWD -
A. Cambón A. Cambón 20 FWD -
M. Amaro M. Amaro 20 MID -
J. Jorge J. Jorge 21 MID -
J. Álvarez J. Álvarez 31 MID -
F. Ginella F. Ginella 26 MID -
X. Biscayzacú X. Biscayzacú 20 MID -
Nicolás Andrés Wunsch Tomás N. Andrés Wunsch Tomás 22 MID -
L. Agazzi L. Agazzi 20 MID -
A. Barco A. Barco 24 MID -
G. Barrios G. Barrios 21 MID -
J. Viacava J. Viacava 26 DEF -
N. Furtado N. Furtado 27 DEF -
P. Pacífico P. Pacífico 19 DEF -
F. Marchesini F. Marchesini 25 DEF -
K. Dawson K. Dawson 33 GK -
M. Abaldo M. Abaldo 21 MID -
K. Altez K. Altez 21 MID -
K. Prieto K. Prieto 22 FWD -
D. Abreu D. Abreu 22 FWD -
G. de los Santos G. de los Santos 34 DEF -
W. Montoya W. Montoya 32 MID -

Clasament

Uruguay - Primera División
# Echipa M G P
1 Liverpool Montevideo 13 22-8 30
2 Atletico Torque 13 26-14 28
3 Club Nacional 13 19-13 26
4 Penarol 13 17-9 22
5 Deportivo Maldonado 12 18-10 21
6 Racing Montevideo 13 18-14 19
7 Progreso 13 13-15 19
8 Juventud 13 12-10 18
9 Cerro 13 15-19 18
10 Wanderers 13 14-19 16
11 Boston River 13 15-17 15
12 Albion FC 12 15-20 12
13 Defensor Sporting 13 16-23 12
14 Danubio 13 7-15 10
15 Cerro Largo 13 10-17 9
16 Central Espanol 13 8-22 8
Promotion - Liga AUF Uruguaya (Play Offs)

Pronosticuri și ponturi Defensor Sporting

Cauți pronosticuri pentru Defensor Sporting? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Defensor Sporting cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 113 meciuri în care a evoluat Defensor Sporting, cu o acuratețe Best Tip de 68.1%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Primera División, Defensor Sporting a înregistrat 9 victorii, 12 egaluri și 14 înfrângeri în 35 meciuri, marcând 35 goluri (1.0 pe meci) și primind 43, cu 9 meciuri fără gol primit.

Defensor Sporting are în prezent o valoare de piață estimată de €10.12m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Defensor Sporting rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Defensor Sporting este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.