Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Dren Vrhnika

Vrhnika Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€1.30m Ø 20.6 2. SNL
13
Meciuri analizate
69.2%
Predictibilitate
LLLLLD
Forma recentă
1.07
Goluri / meci
Dren Vrhnika a pierdut ultimele 4 meciuri
Dren Vrhnika nu a câștigat în ultimele 6 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Bilje vs Dren Vrhnika, 2. SNL, start la 13:00. Cote: 2.50 gazde, 3.35 egal, 2.57 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.42, încredere 8.5/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Bilje3
Vrhnika0
▴2.50
▾3.35
▾2.57
1
▴2.50
O2.5
1.76
GG
▾1.58
1X
▴1.42
8.5
✓ 1X
▴1.428.5
Dren Vrhnika vs Ilirija, 2. SNL, start la 13:00. Cote: 2.95 gazde, 3.40 egal, 2.27 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.30, încredere 4.4/10. Scor final 1–4, pontul nu a ieșit.
Final
Vrhnika1
Ilirija4
▴2.95
3.40
2.27
2
2.27
U3.5
1.30
GG
▾1.74
U3.5
1.30
4.4
U3.5
1.304.4
Krka vs Dren Vrhnika, 2. SNL, start la 13:30. Cote: 2.18 gazde, 3.35 egal, 3.00 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.38, încredere 4.5/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Krka 3
Vrhnika0
▾2.18
▾3.35
▴3.00
2
▴3.00
U3.5
▾1.38
NG
▾2.15
U3.5
▾1.38
4.5
✓ U3.5
▾1.384.5
Dren Vrhnika vs Beltinci, 2. SNL, start la 14:30. Cote: 4.90 gazde, 4.00 egal, 1.60 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.60, încredere 7.3/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Vrhnika1
Beltinci2
▴4.90
▴4.00
▾1.60
2
▾1.60
O1.5
▾1.23
GG
▾1.75
2
▾1.60
7.3
✓ 2
▾1.607.3
Dekani vs Dren Vrhnika, 2. SNL, start la 15:00. Cote: 1.80 gazde, 3.60 egal, 4.00 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.30, încredere 6.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Dekani1
Vrhnika0
▾1.80
▴3.60
▴4.00
X
▴3.60
U3.5
▴1.30
NG
▾1.90
U3.5
▴1.30
6.8
✓ U3.5
▴1.306.8
Dren Vrhnika vs Krsko, 2. SNL, start la 15:00. Cote: 1.95 gazde, 3.55 egal, 3.50 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.42, încredere 2.6/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Vrhnika0
Krsko0
▴1.95
▾3.55
▾3.50
X2
1.82
U3.5
▴1.42
NG
▴2.15
U3.5
▾1.42
2.6
✓ U3.5
▾1.422.6
Jesenice vs Dren Vrhnika, 2. SNL, start la 15:00. Cote: 2.40 gazde, 3.50 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.40, încredere 2.0/10. Scor final 5–0, pontul nu a ieșit.
Final
Jesenice5
Vrhnika0
▾2.40
▴3.50
▴2.70
X2
1.55
U3.5
▴1.40
GG
▾1.60
U3.5
▴1.40
2.0
U3.5
▴1.402.0
Dren Vrhnika vs Primorje, 2. SNL, start la 15:30. Cote: 2.47 gazde, 3.45 egal, 2.60 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.42, încredere 8.8/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Vrhnika2
Primorje1
▴2.47
▾3.45
▾2.60
1
▴2.47
O1.5
1.26
GG
▾1.65
1X
▴1.42
8.8
✓ 1X
▴1.428.8

Statistici sezon

2. SNL Slovenia · Sezon 2026
13Meciuri Procent victorii 31%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7613
Victorii314
Egaluri112
Înfrângeri347
Goluri marcate10212
Goluri primite101222
Medie goluri marcate1.40.30.9
Medie goluri primite1.42.01.7
Meciuri fără gol primit213
Meciuri fără gol marcat257
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-2
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare5-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare5
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–1
0-15
1–3
16-30
4–5
31-45
2–4
46-60
0–6
61-75
2–5
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
76-901
1Galbene
2Roșii
Goluri marcate
Peste 0.546%
6 Meciuri
Peste 1.531%
4 Meciuri
Peste 2.58%
1 Meciuri
Peste 3.58%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Slovenia - 2. SNL
# Echipa M G P
1 Triglav 14 31-13 31
2 Tabor Sežana 13 26-10 31
3 Beltinci 13 39-17 28
4 Bistrica 14 19-17 23
5 Ilirija 14 25-17 22
6 Bilje 13 23-27 21
7 Rudar 13 23-20 19
8 Dekani 14 8-8 19
9 Jesenice 13 22-21 18
10 Slovan Ljubljana 13 14-21 17
11 Primorje 13 13-17 16
12 Dravinja 13 19-26 14
13 Dren Vrhnika 13 12-22 14
14 Krka 13 17-22 13
15 Krško 13 9-27 9
16 Brežice 13 12-27 7
Promotion - Prva liga Promotion - Prva liga (Promotion) Relegation

Pronosticuri și ponturi Dren Vrhnika

Cauți pronosticuri pentru Dren Vrhnika? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Dren Vrhnika cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 13 meciuri în care a evoluat Dren Vrhnika, cu o acuratețe Best Tip de 69.2%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din 2. SNL, Dren Vrhnika a înregistrat 4 victorii, 2 egaluri și 7 înfrângeri în 13 meciuri, marcând 12 goluri (0.9 pe meci) și primind 22, cu 3 meciuri fără gol primit.

Dren Vrhnika are în prezent o valoare de piață estimată de €1.30m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Dren Vrhnika rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Dren Vrhnika este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.