Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Eibar II

Eibar B Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

44
Meciuri analizate
68.2%
Predictibilitate
LWDDWW
Forma recentă
1.60
Goluri / meci
Eibar II este neînvinsă în ultimele 7 meciuri
Eibar II este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 5 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Deportivo Alaves II vs Eibar II, Segunda División RFEF - Group 1, start la 14:30. Cote: 2.32 gazde, 3.20 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.32, încredere 3.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Alaves B2
Eibar B1
▴2.32
▾3.20
▾3.25
X
▾3.20
O1.5
▴1.32
GG
▴1.76
O1.5
▴1.32
3.5
✓ O1.5
▴1.323.5
Eibar II vs Bergantinos, Segunda División RFEF - Group 1, start la 11:00. Cote: 2.15 gazde, 3.25 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.27, încredere 2.7/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Eibar B3
Bergantinos2
▾2.15
3.25
▴3.20
1X
▾1.30
U3.5
▾1.27
GG
▴1.80
U3.5
▾1.27
2.7
U3.5
▾1.272.7
Portugalete vs Eibar II, Segunda División RFEF - Group 1, start la 16:00. Cote: 2.70 gazde, 3.20 egal, 2.57 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.44, încredere 3.2/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Portugalete0
Eibar B 0
2.70
▴3.20
▾2.57
2
▾2.57
U2.5
▴1.78
NG
▴2.02
X2
1.44
3.2
✓ X2
1.443.2
Eibar II vs Basconia, Segunda División RFEF - Group 1, start la 11:30. Cote: 1.83 gazde, 3.65 egal, 4.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.21, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Eibar B1
Basconia1
▾1.83
▴3.65
▴4.00
1
▾1.83
O1.5
▾1.27
NG
▴2.00
1X
▾1.21
8.0
✓ 1X
▾1.218.0
Racing Santander II vs Eibar II, Segunda División RFEF - Group 1, start la 15:30. Cote: 3.05 gazde, 3.30 egal, 2.28 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.34, încredere 4.5/10. Scor final 1–5, pontul nu a ieșit.
Final
Rayo Cantabria1
Eibar B5
▴3.05
3.30
▾2.28
2
▾2.28
U3.5
▴1.34
GG
1.75
U3.5
▴1.34
4.5
U3.5
▴1.344.5
Eibar II vs Compostela, Segunda División RFEF - Group 1, start la 14:30. Cote: 1.89 gazde, 3.50 egal, 4.35 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.80, încredere 5.3/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Eibar B1
Compostela0
▾1.89
▴3.50
▴4.35
1
▾1.89
U2.5
▴1.80
NG
▴1.88
U2.5
▴1.80
5.3
✓ U2.5
▴1.805.3
Ourense CF vs Eibar II, Segunda División RFEF - Group 1, start la 18:00. Cote: 2.37 gazde, 3.15 egal, 2.95 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.34, încredere 7.3/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Ourense CF 0
Eibar B2
▴2.37
▾3.15
▾2.95
1
▴2.37
O1.5
▴1.36
NG
▾1.88
1X
▴1.34
7.3
1X
▴1.347.3
Eibar II vs Gimnastica Torrelavega, Segunda División RFEF - Group 1, start la 15:00. Cote: 2.20 gazde, 3.15 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.33, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Eibar B1
Torrelavega0
2.20
▾3.15
▴3.20
2
▴3.20
O1.5
▾1.33
GG
▾1.78
O1.5
▾1.33
5.0
O1.5
▾1.335.0

Statistici sezon

Segunda División RFEF - Group 1 Spania · Sezon 2026
9Meciuri Procent victorii 56%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri459
Victorii325
Egaluri112
Înfrângeri022
Goluri marcate6915
Goluri primite358
Medie goluri marcate1.51.81.7
Medie goluri primite0.81.00.9
Meciuri fără gol primit224
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-2
Deplasare1-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare5
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare2
Serii
Victorii4
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
0–3
0-15
0–0
16-30
3–0
31-45
3–2
46-60
5–2
61-75
4–1
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.589%
8 Meciuri
Peste 1.533%
3 Meciuri
Peste 2.522%
2 Meciuri
Peste 3.511%
1 Meciuri
Peste 4.511%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Spania - Segunda División RFEF - Group 1
# Echipa M G P
1 Sestao River 9 11-3 22
2 Deportivo Alavés II 9 23-12 20
3 Bergantiños 9 20-11 18
4 Eibar II 9 15-8 17
5 Amorebieta 9 11-8 16
6 Compostela 9 11-8 14
7 Ourense CF 9 9-9 14
8 Real Oviedo II 9 12-15 14
9 Portugalete 9 12-12 13
10 Gernika 9 15-9 11
11 Basconia 9 13-14 11
12 Coruxo 9 8-12 8
13 Arosa 9 15-20 8
14 Racing Santander II 9 12-17 8
15 Marino de Luanco 9 8-13 8
16 Atlético Astorga 9 11-14 7
17 Llanera 9 12-21 7
18 Gimnástica Torrelavega 9 7-19 5
Promotion Promotion - Segunda RFEF - Promotion Play Offs Segunda RFEF - Play Out Relegation

Pronosticuri și ponturi Eibar II

Cauți pronosticuri pentru Eibar II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Eibar II cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 44 meciuri în care a evoluat Eibar II, cu o acuratețe Best Tip de 68.2%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Segunda División RFEF - Group 1, Eibar II a înregistrat 5 victorii, 2 egaluri și 2 înfrângeri în 9 meciuri, marcând 15 goluri (1.7 pe meci) și primind 8, cu 4 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Eibar II rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Eibar II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.