Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Gernika

Gernika Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

43
Meciuri analizate
58.1%
Predictibilitate
DDLDLD
Forma recentă
1.27
Goluri / meci
Gernika a marcat în ultimele 8 meciuri
Ambele echipe au marcat în ultimele 5 meciuri ale echipei Gernika
Gernika a avut peste 1.5 goluri în ultimele 8 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Gernika vs Marino de Luanco, Segunda División RFEF - Group 1, start la 17:00. Cote: 1.90 gazde, 3.30 egal, 4.05 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.37, încredere 5.7/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Gernika0
Marino L0
1.90
3.30
4.05
1X
▾1.20
O1.5
1.37
NG
▾1.77
O1.5
1.37
5.7
O1.5
1.375.7
Atletico Astorga vs Gernika, Segunda División RFEF - Group 1, start la 15:30. Cote: 2.90 gazde, 3.25 egal, 2.27 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.35, încredere 5.7/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Atl. Astorga1
Gernika1
▴2.90
▴3.25
▾2.27
2
▾2.27
O1.5
1.33
GG
▴1.78
X2
▾1.35
5.7
✓ X2
▾1.355.7
Gernika vs Amorebieta, Segunda División RFEF - Group 1, start la 17:00. Cote: 2.25 gazde, 3.00 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.29, încredere 8.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Gernika 1
Amorebieta2
▴2.25
▾3.00
▴3.25
1
▴2.25
U2.5
▾1.52
NG
▾1.73
1X
▾1.29
8.0
1X
▾1.298.0
Deportivo Alaves II vs Gernika, Segunda División RFEF - Group 1, start la 11:00. Cote: 1.95 gazde, 3.20 egal, 4.00 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.60, încredere 2.1/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Alaves B1
Gernika1
▴1.95
3.20
▾4.00
X2
▴1.82
U2.5
1.60
NG
▴1.75
U2.5
▾1.60
2.1
✓ U2.5
▾1.602.1
Gernika vs Sestao River, Segunda División RFEF - Group 1, start la 16:00. Cote: 2.60 gazde, 2.95 egal, 2.80 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.37, încredere 4.3/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Gernika1
Sestao2
▴2.60
▾2.95
▾2.80
1
▴2.60
O1.5
▾1.44
NG
▴1.75
1X
▴1.37
4.3
1X
▴1.374.3
Coruxo vs Gernika, Segunda División RFEF - Group 1, start la 16:00. Cote: 2.02 gazde, 3.10 egal, 3.80 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.44, încredere 4.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Coruxo 1
Gernika1
▴2.02
▾3.10
▾3.80
2
▾3.80
O1.5
▴1.44
NG
▾1.71
O1.5
▴1.44
4.0
✓ O1.5
▴1.444.0
Gernika vs Llanera, Segunda División RFEF - Group 1, start la 16:00. Cote: 1.97 gazde, 3.40 egal, 3.80 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.25, încredere 3.4/10. Scor final 4–0, pontul nu a ieșit.
Final
Gernika4
Llanera 0
▴1.97
▾3.40
▾3.80
1
▴1.97
U3.5
1.25
NG
▴1.85
U3.5
1.25
3.4
U3.5
1.253.4
Arosa vs Gernika, Segunda División RFEF - Group 1, start la 16:00. Cote: 2.15 gazde, 3.20 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.29, încredere 4.4/10. Scor final 0–4, pontul nu a ieșit.
Final
Arosa0
Gernika4
▴2.15
▾3.20
▾3.25
1
▴2.15
U3.5
▴1.29
GG
▾1.77
U3.5
▴1.29
4.4
U3.5
▴1.294.4

Statistici sezon

Segunda División RFEF - Group 1 Spania · Sezon 2026
9Meciuri Procent victorii 22%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri549
Victorii112
Egaluri235
Înfrângeri202
Goluri marcate8715
Goluri primite639
Medie goluri marcate1.61.81.7
Medie goluri primite1.20.81.0
Meciuri fără gol primit213
Meciuri fără gol marcat101
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare0-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare-
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare1
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Minute goluri (marcate vs primite)
2–3
0-15
3–0
16-30
2–0
31-45
2–0
46-60
3–1
61-75
4–4
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
76-901
1Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.589%
8 Meciuri
Peste 1.533%
3 Meciuri
Peste 2.522%
2 Meciuri
Peste 3.522%
2 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Spania - Segunda División RFEF - Group 1
# Echipa M G P
1 Sestao River 9 11-3 22
2 Deportivo Alavés II 9 23-12 20
3 Bergantiños 9 20-11 18
4 Eibar II 9 15-8 17
5 Amorebieta 9 11-8 16
6 Compostela 9 11-8 14
7 Ourense CF 9 9-9 14
8 Real Oviedo II 9 12-15 14
9 Portugalete 9 12-12 13
10 Gernika 9 15-9 11
11 Basconia 9 13-14 11
12 Coruxo 9 8-12 8
13 Arosa 9 15-20 8
14 Racing Santander II 9 12-17 8
15 Marino de Luanco 9 8-13 8
16 Atlético Astorga 9 11-14 7
17 Llanera 9 12-21 7
18 Gimnástica Torrelavega 9 7-19 5
Promotion Promotion - Segunda RFEF - Promotion Play Offs Segunda RFEF - Play Out Relegation

Pronosticuri și ponturi Gernika

Cauți pronosticuri pentru Gernika? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Gernika cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 43 meciuri în care a evoluat Gernika, cu o acuratețe Best Tip de 58.1%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Segunda División RFEF - Group 1, Gernika a înregistrat 2 victorii, 5 egaluri și 2 înfrângeri în 9 meciuri, marcând 15 goluri (1.7 pe meci) și primind 9, cu 3 meciuri fără gol primit.

Gernika are în prezent o valoare de piață estimată de €1.00m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Gernika rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Gernika este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.