Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Falcons

Falcons Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

13
Meciuri analizate
76.9%
Rată de predictibilitate
WDLLDL
Forma recentă
0.73
Goluri / meci
Falcons a avut sub 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
Falcons nu a câștigat în ultimele 9 meciuri
Falcons a avut sub 3.5 goluri în ultimele 12 meciuri
Niciun meci programat

Falcons nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Falcons vs Hart Acedemy, GFA League, start la 17:30. Cote: 3.60 gazde, 2.50 egal, 2.37 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.22, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Falcons2
Hart AcedemyHart Academy1
3.60
2.50
2.37
2
2.37
U2.5
1.22
NG
1.37
U2.5
1.22
5.0
U2.5
1.225.0
Steve Biko vs Falcons, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.60 gazde, 2.70 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.31, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Steve Biko1
Falcons1
▾2.60
▴2.70
▾3.20
1
▾2.60
U2.5
▴1.31
NG
▴1.50
U2.5
▴1.31
5.0
✓ U2.5
▴1.315.0
Falcons vs Fortune, GFA League, start la 17:30. Cote: 3.75 gazde, 2.70 egal, 2.35 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.31, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Falcons1
Fortune2
3.75
▾2.70
2.35
2
2.35
U2.5
▾1.31
NG
▴1.54
U2.5
▾1.31
5.0
U2.5
▾1.315.0
Real de Banjul vs Falcons, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.25 gazde, 2.70 egal, 3.75 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.32, încredere 5.0/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Real de BanjulReal Banjul2
Falcons0
▴2.25
▾2.70
▴3.75
1
▴2.25
U2.5
▾1.32
NG
▴1.55
U2.5
▾1.32
5.0
✓ U2.5
▾1.325.0
Falcons vs BST Galaxy, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.42 gazde, 2.75 egal, 3.35 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.50, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Falcons1
BST Galaxy1
▴2.42
▾2.75
3.35
1
▴2.42
U1.5
▴2.07
NG
▴1.50
NG
▴1.50
5.0
NG
▴1.505.0
Falcons vs Samger, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.10 gazde, 2.75 egal, 4.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.41, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Falcons0
Samger1
2.10
2.75
4.00
1
2.10
U2.5
▾1.41
NG
▾1.50
U2.5
▾1.41
5.0
✓ U2.5
▾1.415.0
Falcons vs TMT, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.10 gazde, 2.75 egal, 4.26 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.39, încredere 6.2/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Falcons0
TMT0
2.10
2.75
4.26
1
2.10
U1.5
1.90
NG
1.39
NG
1.39
6.2
✓ NG
1.396.2
GPA vs Falcons, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.62 gazde, 2.52 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.46, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
GPA0
Falcons1
2.62
2.52
3.00
X
2.52
U1.5
1.97
NG
1.46
NG
1.46
5.0
✓ NG
1.465.0
Falcons vs Hawks, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.49 gazde, 2.80 egal, 2.90 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.36, încredere 6.8/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Falcons0
Hawks0
2.49
2.80
2.90
1
2.49
U2.5
1.36
NG
1.54
U2.5
1.36
6.8
✓ U2.5
1.366.8
Bombada vs Falcons, GFA League, start la 16:30. Cote: 2.12 gazde, 2.82 egal, 3.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.38, încredere 2.8/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Bombada 2
Falcons2
2.12
2.82
3.60
X
2.82
U2.5
1.38
NG
1.58
U2.5
1.38
2.8
U2.5
1.382.8

Statistici Sezon

GFA League Gambia · Sezon 2025
29Meciuri Procent victorii 21%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri141529
Victorii336
Egaluri7714
Înfrângeri459
Goluri marcate71017
Goluri primite101323
Medie goluri marcate0.50.70.6
Medie goluri primite0.70.90.8
Meciuri fără gol primit7714
Meciuri fără gol marcat8917
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare0-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare2
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–4
0-15
3–2
16-30
2–2
31-45
1–5
46-60
1–3
61-75
5–6
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.541%
12 Meciuri
Peste 1.514%
4 Meciuri
Peste 2.53%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Gambia - GFA League
# Echipa M G P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Pronosticuri Falcons – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Falcons? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Falcons cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 13 meciuri în care a evoluat Falcons, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 76.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din GFA League, Falcons a înregistrat 6 victorii, 14 egaluri și 9 înfrângeri în 29 meciuri, marcând 17 goluri (0.6 pe meci) și primind 23, cu 14 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Falcons rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Falcons este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.