Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Steve Biko

Steve Biko Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

13
Meciuri analizate
69.2%
Rată de predictibilitate
LDDDDD
Forma recentă
0.80
Goluri / meci
Steve Biko a avut sub 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Steve Biko este neînvinsă în ultimele 6 meciuri
Steve Biko este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 5 meciuri
Niciun meci programat

Steve Biko nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Fortune vs Steve Biko, GFA League, start la 17:30. Cote: 1.82 gazde, 3.15 egal, 5.30 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.82, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Fortune1
Steve Biko0
▾1.82
▴3.15
▾5.30
1
▾1.82
U2.5
▴1.47
NG
▴1.61
1
▾1.82
5.0
✓ 1
▾1.825.0
Steve Biko vs Falcons, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.60 gazde, 2.70 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.31, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Steve Biko1
Falcons1
▾2.60
▴2.70
▾3.20
1
▾2.60
U2.5
▴1.31
NG
▴1.50
U2.5
▴1.31
5.0
✓ U2.5
▴1.315.0
BST Galaxy vs Steve Biko, GFA League, start la 17:30. Cote: 3.30 gazde, 2.60 egal, 2.85 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.34, încredere 5.0/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
BST Galaxy2
Steve Biko2
▴3.30
▾2.60
▾2.85
X2
1.30
U2.5
▾1.34
NG
▾1.56
U2.5
▾1.34
5.0
U2.5
▾1.345.0
Steve Biko vs Brikama United, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.60 gazde, 2.65 egal, 2.88 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.32, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Steve Biko1
Brikama UnitedBrikama U.1
2.60
2.65
2.88
X
2.65
U2.5
1.32
NG
1.52
U2.5
1.32
5.0
✓ U2.5
1.325.0
Samger vs Steve Biko, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.80 gazde, 2.80 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.41, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Samger1
Steve Biko1
▾2.80
▴2.80
▾3.00
1X
▴1.38
U2.5
▴1.41
NG
1.61
U2.5
▴1.41
5.0
✓ U2.5
▴1.415.0
Steve Biko vs Medina United, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.90 gazde, 2.70 egal, 3.10 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.41, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Steve Biko1
Medina United1
2.90
2.70
3.10
2
3.10
U2.5
▴1.35
NG
▴1.49
X2
1.41
5.0
✓ X2
1.415.0
GPA vs Steve Biko, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.45 gazde, 2.70 egal, 3.10 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.41, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
GPA1
Steve Biko0
2.45
2.70
3.10
X2
1.45
U2.5
1.41
NG
1.47
U2.5
1.41
5.0
✓ U2.5
1.415.0
Steve Biko vs Hawks, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.40 gazde, 2.70 egal, 3.30 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 1.5 goluri, cotă 2.02, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Steve Biko2
Hawks1
2.40
2.70
3.30
1
2.40
U1.5
▾2.02
NG
1.48
U1.5
▾2.02
5.0
U1.5
▾2.025.0
Hart Acedemy vs Steve Biko, GFA League, start la 17:30. Cote: 2.15 gazde, 2.88 egal, 3.65 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 3.7/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Hart AcedemyHart Academy1
Steve Biko0
2.15
2.88
3.65
X
2.88
U2.5
1.47
NG
1.50
U2.5
1.47
3.7
✓ U2.5
1.473.7
Steve Biko vs Team Rhino, GFA League, start la 16:30. Cote: 2.48 gazde, 2.72 egal, 2.95 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 1.5 goluri, cotă 2.04, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Steve Biko1
Team Rhino 0
2.48
2.72
2.95
X
2.72
U1.5
2.04
NG
1.52
U1.5
2.04
5.0
✓ U1.5
2.045.0

Statistici Sezon

GFA League Gambia · Sezon 2025
29Meciuri Procent victorii 17%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri151429
Victorii415
Egaluri7815
Înfrângeri459
Goluri marcate131124
Goluri primite131427
Medie goluri marcate0.90.80.8
Medie goluri primite0.91.00.9
Meciuri fără gol primit549
Meciuri fără gol marcat4610
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare2
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Penalty-uri
3/ 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–4
0-15
7–1
16-30
5–3
31-45
1–7
46-60
2–5
61-75
6–6
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.566%
19 Meciuri
Peste 1.517%
5 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Gambia - GFA League
# Echipa M G P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Pronosticuri Steve Biko – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Steve Biko? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Steve Biko cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 13 meciuri în care a evoluat Steve Biko, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 69.2%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din GFA League, Steve Biko a înregistrat 5 victorii, 15 egaluri și 9 înfrângeri în 29 meciuri, marcând 24 goluri (0.8 pe meci) și primind 27, cu 9 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Steve Biko rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Steve Biko este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.