1. Acasă
  2. Ligi
  3. Second NL
  4. Grobničan Čavle
Grobničan Čavle

Grobničan Čavle Pronosticuri, Statistici și Formă

KEY INSIGHT Grobničan Čavle a marcat în toate ultimele 10 meciuri
TREND Grobničan Čavle a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
TREND Grobničan Čavle nu a câștigat în deplasare în ultimele 19 meciuri

Forma recentă

WDWLD
13 Meciuri analizate
69.23% Rată de predictibilitate

Pronosticuri AI

Oferite de NerdyTips

11:30

Urmează
Dugo Selo
Dugo Selo
vs
Grobnican C
Grobnican C
2.35
3.3
2.85

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

11:00

Încheiat
Grobnican C
Grobnican Cavle
2 : 2
Lucko
Lucko red card
1.92
3.65
3.7

1

1.92

O1.5

1.23

NO

2.25

1X

1.26
7.9/10

11:00

Încheiat
red card Grobnican C
Grobnican Cavle
1 : 4
Kustosija
Kustosija
5.1
3.6
1.72

1

5.1

O1.5

1.27

NO

1.93

1X

2.08
4.5/10

11:00

Încheiat
Grobnican C
Grobnican Cavle
3 : 1
Uskok Klis
Uskok Klis
3.5
3.8
2

1X

1.77

O1.5

1.23

YES

1.53

O1.5

1.23
5.5/10

10:30

Încheiat
Grobnican C
Grobnican Cavle
2 : 2
Bjelovar
Bjelovar
2.15
3.5
3.15

1

2.15

O2.5

1.72

NO

2.16

1X

1.33
3.3/10

10:30

Încheiat
Grobnican C
Grobnican Cavle
3 : 2
Segesta Sisak
Segesta S
4.2
3.9
1.82

2

1.82

O2.5

1.6

NO

2.22

X2

1.24
8/10

10:30

Încheiat
Grobnican C
Grobnican Cavle
1 : 4
Krizevci
Krizevci
3.8
3.55
1.9

X2

1.23

O2.5

1.8

YES

1.74

X2

1.23
2/10

09:30

Încheiat
Grobnican
Grobnican
2 : 1
Dakovo-Croatia
Dakovo-Cr
1.77
3.6
3.9

1

1.77

O2.5

1.72

NO

2.07

1

1.77
5/10

09:00

Încheiat
Grobnican
Grobnican
2 : 0
Jadran LP
Jadran LP
3.4
3.55
2.05

2

2.05

O2.5

1.73

YES

1.66

X2

1.3
3.5/10

Pronosticuri Grobničan Čavle – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Grobničan Čavle? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Grobničan Čavle cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 13 meciuri în care a evoluat Grobničan Čavle, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 69.23%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Second NL, Grobničan Čavle a înregistrat 6 victorii, 9 egaluri și 11 înfrângeri în 26 meciuri, marcând 38 goluri (1.5 pe meci) și primind 49, cu 4 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Grobničan Čavle rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Second NLCroatia • Sezon 2025
Analiza performanței
StatisticăAcasăDeplasareTotal
Meciuri131326
Victorii606
Egaluri369
Înfrângeri4711
Goluri marcate251338
Goluri primite222749
Medie goluri marcate1.91.01.5
Medie goluri primite1.72.11.9
Meciuri fără gol primit314
Meciuri fără gol marcat044
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă 3-0
Deplasare -
Cea mai severă înfrângere
Acasă 1-4
Deplasare 5-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă 3
Deplasare 3
Cele mai multe goluri primite
Acasă 4
Deplasare 5
Serii
Victorii 2
Înfrângeri 2
Penalty-uri
2 / 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
31-45 1
76-90 1
2 Galbene
3 Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5 85%
22 Meciuri
Peste 1.5 46%
12 Meciuri
Peste 2.5 15%
4 Meciuri
Peste 3.5 0%
0 Meciuri
Peste 4.5 0%
0 Meciuri
Nu sunt disponibile date despre jucători