Sari la conținut
1. Liga Promotion Elveția
Cu tehnologia NT Apex AI

Pronosticuri 1. Liga Promotion Elveția

Pe această pagină poți vedea analize și pronosticuri pentru 1. Liga Promotion Elveția. Se iau în calcul date statistice, forma echipelor și istoricul recent al meciurilor, iar pronosticurile sunt generate automat de AI, cu o acuratețe de peste 66%.

18 Echipe
475
Meciuri analizate
66%
Rată de predictibilitate
57%
Peste 2.5
54%
BTTS
Statistici
41% 28% 30%
Victorii gazde 41% Egaluri 28% Victorii oaspeți 30%
75%
Peste 1.5
57%
Peste 2.5
38%
Peste 3.5
54%
BTTS

Predicții Meciuri

Niciun meci programat

Meciuri Recente

Regular Season - 1110 oct. 2026 – 11 oct. 20266
Lugano II vs Kreuzlingen, start la 14:30. Cote: 2.67 gazde, 3.65 egal, 2.27 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.60, încredere 2.0/10. Scor final 2–3, pontul nu a ieșit.
Final
Lugano II2
Kreuzlingen3
2.67
3.65
2.27
1X
1.60
O2.5
▴1.52
GG
▴1.45
1X
1.60
2.0
1X
1.602.0
Biel-Bienne vs Basel II, start la 14:00. Cote: 1.55 gazde, 4.45 egal, 4.65 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Biel-BienneBiel2
Basel II2
1.55
4.45
4.65
X2
▾2.32
O2.5
▾1.28
GG
▾1.37
O2.5
▾1.28
5.0
✓ O2.5
▾1.285.0
Zurich II vs Breitenrain, start la 16:00. Cote: 2.12 gazde, 3.60 egal, 2.95 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 6.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Zurich II2
Breitenrain2
▾2.12
3.60
▴2.95
X
3.60
O2.5
▾1.50
GG
▾1.46
O2.5
▾1.50
6.0
✓ O2.5
▾1.506.0
Luzern II vs Schaffhausen, start la 15:00. Cote: 2.85 gazde, 3.95 egal, 2.07 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.40, încredere 5.0/10. Scor final 0–8, pontul a ieșit.
Final
Luzern II0
Schaffhausen8
2.85
3.95
▴2.07
2
▴2.18
O2.5
▾1.34
GG
▾1.34
X2
▴1.40
5.0
✓ X2
▴1.405.0
Bavois vs Amical Saint-Prex, start la 15:00. Cote: 1.58 gazde, 4.30 egal, 4.45 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.52, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Bavois0
Amical Saint-PrexAmical S2
▾1.58
4.30
▴4.45
X2
▾2.18
O2.5
1.47
GG
▾1.52
GG
▾1.52
5.0
GG
▾1.525.0
Bruhl vs Grand-Saconnex, start la 15:00. Cote: 2.05 gazde, 3.95 egal, 2.95 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.78, încredere 8.8/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Bruhl1
Grand-Saconnex 0
▾2.05
▴3.95
▴2.95
2
▴2.95
U3.5
▴1.87
GG
▾1.34
X2
▴1.78
8.8
X2
▴1.788.8
Regular Season - 1030 sept. 2026 – 4 oct. 20267
Bellinzona vs Zurich II, start la 15:00. Cote: 2.15 gazde, 3.55 egal, 2.95 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.53, încredere 5.0/10. Scor final 0–4, pontul nu a ieșit.
Final
Bellinzona0
Zurich II4
▴2.15
3.55
▴2.95
2
▴2.95
O2.5
▴1.57
GG
1.53
GG
1.53
5.0
GG
1.535.0
Paradiso vs Lugano II, start la 15:00. Cote: 1.53 gazde, 4.30 egal, 5.20 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 5.7/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Paradiso1
Lugano II0
▾1.53
▴4.30
▴5.20
1
▾1.53
O2.5
▾1.47
GG
▾1.56
O2.5
▾1.47
5.7
O2.5
▾1.475.7
Grand-Saconnex vs YF Juventus, start la 15:00. Cote: 1.98 gazde, 3.95 egal, 3.10 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.78, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Grand-Saconnex 0
YF Juventus1
▴1.98
3.95
▾3.10
2
▾3.10
O2.5
▾1.45
GG
▾1.46
X2
▾1.78
5.0
✓ X2
▾1.785.0
Cham vs Bulle, start la 15:00. Cote: 1.93 gazde, 3.90 egal, 3.35 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.29, încredere 5.0/10. Scor final 2–4, pontul nu a ieșit.
Final
Cham2
Bulle4
▾1.93
▾3.90
▴3.35
1
▾1.93
U3.5
▾1.90
NG
▾2.82
1X
▾1.29
5.0
1X
▾1.295.0
Breitenrain vs Bavois, start la 14:30. Cote: 2.32 gazde, 3.60 egal, 2.72 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.39, încredere 3.6/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Breitenrain1
Bavois0
2.32
▴3.60
▴2.72
1
2.32
U3.5
▾1.52
NG
▾2.45
1X
1.39
3.6
✓ 1X
1.393.6
Basel II vs Luzern II, start la 14:30. Cote: 1.90 gazde, 4.15 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.25, încredere 5.0/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Basel II3
Luzern II 2
▴1.90
▾4.15
3.15
1
▴1.90
O2.5
1.23
GG
1.25
GG
1.25
5.0
✓ GG
1.255.0
Kreuzlingen vs Bruhl, start la 19:00. Cote: 2.80 gazde, 3.80 egal, 2.20 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.40, încredere 2.9/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Kreuzlingen3
Bruhl0
▾2.80
3.80
▴2.20
1
▾2.80
O2.5
▾1.40
GG
▾1.46
O2.5
▾1.40
2.9
✓ O2.5
▾1.402.9
Regular Season - 926 sept. 2026 – 27 sept. 20267
Bellinzona vs Breitenrain, start la 15:00. Cote: 2.17 gazde, 3.70 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.70, încredere 5.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Bellinzona 2
Breitenrain2
▾2.17
3.70
▴3.00
2
▴3.00
O2.5
▴1.63
GG
▴1.57
X2
▴1.70
5.0
✓ X2
▴1.705.0
Bulle vs Schaffhausen, start la 18:30. Cote: 2.40 gazde, 3.65 egal, 2.52 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 6.9/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Bulle0
Schaffhausen1
2.40
3.65
2.52
1
▴2.40
O2.5
▴1.47
GG
▴1.44
O2.5
▴1.47
6.9
O2.5
▴1.476.9
Biel-Bienne vs Bavois, start la 18:00. Cote: 1.55 gazde, 4.30 egal, 4.65 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.55, încredere 10/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Biel-BienneBiel2
Bavois0
▾1.55
▾4.30
▴4.65
1
▾1.55
O2.5
1.38
GG
1.47
1
▾1.55
10
✓ 1
▾1.5510
Lugano II vs Cham, start la 16:30. Cote: 3.65 gazde, 3.95 egal, 1.83 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.48, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Lugano II0
Cham1
▴3.65
▾3.95
1.83
2
1.83
O2.5
▾1.47
GG
▾1.48
GG
▾1.48
5.0
GG
▾1.485.0
Zurich II vs Grand-Saconnex, start la 15:00. Cote: 3.25 gazde, 4.25 egal, 1.92 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.36, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Zurich II1
Grand-Saconnex2
▴3.25
▴4.25
▾1.92
X2
▾1.29
O2.5
▾1.32
GG
▾1.36
GG
▾1.36
5.0
✓ GG
▾1.365.0
Young Boys II vs Basel II, start la 15:00. Cote: 2.30 gazde, 3.90 egal, 2.65 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.31, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Young Boys II0
Basel II2
▴2.30
3.90
▾2.65
2
▾2.60
O2.5
▾1.31
GG
▾1.31
GG
▾1.31
5.0
GG
▾1.315.0
Bruhl vs Paradiso, start la 15:00. Cote: 1.95 gazde, 3.80 egal, 3.30 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.82, încredere 2.2/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Bruhl0
Paradiso2
▴1.95
▾3.80
3.30
X
▾3.80
U3.5
▴1.75
GG
▾1.39
X2
▾1.82
2.2
✓ X2
▾1.822.2
Regular Season - 819 sept. 2026 – 20 sept. 20267
Bavois vs Luzern II, start la 14:00. Cote: 1.75 gazde, 4.25 egal, 3.55 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.25, încredere 8.5/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Bavois 0
Luzern II1
▴1.75
▾4.25
▴3.55
1
▴1.75
O2.5
▴1.25
GG
1.29
1X
▾1.25
8.5
1X
▾1.258.5
Kreuzlingen vs Zurich II, start la 14:00. Cote: 2.75 gazde, 3.65 egal, 2.22 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.37, încredere 4.6/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Kreuzlingen2
Zurich II2
▴2.75
▴3.65
▾2.22
2
▾2.22
O2.5
1.52
GG
1.49
X2
▾1.37
4.6
✓ X2
▾1.374.6
Paradiso vs YF Juventus, start la 15:00. Cote: 2.02 gazde, 3.75 egal, 3.25 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Paradiso0
YF Juventus1
▴2.02
▾3.75
▾3.25
2
▴3.40
O2.5
1.55
GG
1.54
O2.5
1.55
5.0
O2.5
1.555.0
Cham vs Bruhl, start la 15:00. Cote: 2.35 gazde, 3.80 egal, 2.60 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.47, încredere 5.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Cham2
Bruhl1
▾2.35
▾3.80
▴2.60
1
▾2.35
U3.5
▴1.82
GG
▾1.34
1X
▾1.47
5.0
✓ 1X
▾1.475.0
FC Schaffhausen vs Lugano II, start la 14:30. Cote: 1.44 gazde, 4.90 egal, 5.70 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.39, încredere 8.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
FC SchaffhausenSchaffhausen2
Lugano II1
1.44
4.90
5.70
1
1.44
O2.5
1.39
GG
1.56
O2.5
1.39
8.5
✓ O2.5
1.398.5
Breitenrain vs Biel-Bienne, start la 14:30. Cote: 3.60 gazde, 3.65 egal, 1.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.49, încredere 3.0/10. Scor final 0–4, pontul a ieșit.
Final
Breitenrain0
Biel-BienneBiel4
3.60
3.65
1.90
1X
1.78
O2.5
1.49
GG
1.48
O2.5
1.49
3.0
✓ O2.5
1.493.0
Basel II vs Bulle, start la 14:30. Cote: 2.22 gazde, 3.95 egal, 2.62 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.33, încredere 8.5/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Basel II1
Bulle2
2.22
3.95
▴2.62
1X
▾1.42
O2.5
▾1.33
GG
▾1.33
O2.5
▾1.33
8.5
✓ O2.5
▾1.338.5
Regular Season - 712 sept. 2026 – 13 sept. 20265
Regular Season - 65 sept. 20266
Paradiso vs Bellinzona, start la 15:00. Cote: 2.05 gazde, 3.70 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.33, încredere 5.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Paradiso4
Bellinzona0
▴2.05
▾3.70
▾3.20
1
▴2.05
O2.5
▾1.67
GG
▾1.60
1X
▴1.33
5.0
✓ 1X
▴1.335.0
Bavois vs Bulle, start la 15:00. Cote: 2.18 gazde, 3.75 egal, 2.77 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.39, încredere 7.8/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Bavois3
Bulle0
▴2.18
▾3.75
▾2.77
2
▾2.77
O2.5
▴1.39
GG
▴1.37
O2.5
▴1.39
7.8
✓ O2.5
▴1.397.8
Kreuzlingen vs Grand-Saconnex, start la 15:00. Cote: 2.92 gazde, 3.75 egal, 2.12 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.37, încredere 8.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Kreuzlingen0
Grand-Saconnex1
▴2.92
▾3.75
▴2.12
1
▴2.92
O2.5
▴1.37
GG
▴1.35
O2.5
▴1.37
8.0
O2.5
▴1.378.0
FC Schaffhausen vs YF Juventus, start la 14:30. Cote: 1.62 gazde, 4.20 egal, 4.35 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 0–3, pontul nu a ieșit.
Final
FC SchaffhausenSchaffhausen0
YF Juventus3
▴1.62
4.20
▾4.35
2
▾4.35
O2.5
▾1.47
GG
▾1.55
GG
▾1.55
5.0
GG
▾1.555.0
Breitenrain vs Luzern II, start la 14:30. Cote: 1.93 gazde, 3.90 egal, 3.25 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 8.5/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Breitenrain1
Luzern II0
▾1.93
3.90
▴3.25
1
▾1.93
O2.5
▾1.32
GG
▾1.32
1X
▾1.30
8.5
✓ 1X
▾1.308.5
Basel II vs Bruhl, start la 14:30. Cote: 3.35 gazde, 4.00 egal, 1.87 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 3.1/10. Scor final 4–0, pontul nu a ieșit.
Final
Basel II4
Bruhl0
▴3.35
▾4.00
▴1.87
2
▴1.87
O2.5
▾1.30
GG
▾1.32
X2
▾1.28
3.1
X2
▾1.283.1
Group Stage8 aug. 2026 – 29 aug. 202623
Lugano II vs Bavois, start la 16:30. Cote: 3.90 gazde, 4.20 egal, 1.77 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.47, încredere 5.0/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Lugano II3
Bavois2
▴3.90
▾4.20
1.77
2
1.77
O2.5
▴1.42
GG
▴1.47
GG
▴1.47
5.0
✓ GG
▴1.475.0
Grand-Saconnex vs Paradiso, start la 14:30. Cote: 1.92 gazde, 3.80 egal, 3.40 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.52, încredere 6.3/10. Scor final 2–5, pontul a ieșit.
Final
Grand-Saconnex2
Paradiso5
▾1.92
▴3.80
▴3.40
1X
▾1.28
O2.5
▾1.52
GG
1.52
O2.5
▾1.52
6.3
✓ O2.5
▾1.526.3
Bulle vs Young Boys II, start la 18:30. Cote: 1.83 gazde, 4.15 egal, 3.75 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.33, încredere 7.1/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Bulle3
Young Boys II0
▾1.83
▾4.15
▴3.75
1
▾1.83
O2.5
▴1.33
GG
▴1.36
O2.5
▴1.33
7.1
✓ O2.5
▴1.337.1
Biel-Bienne vs Lugano II, start la 14:00. Cote: 1.27 gazde, 5.90 egal, 8.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.32, încredere 6.3/10. Scor final 5–2, pontul a ieșit.
Final
Biel-BienneBiel5
Lugano II2
▴1.27
▾5.90
▾8.10
X2
▾3.45
O2.5
▴1.32
GG
▴1.64
O2.5
▴1.32
6.3
✓ O2.5
▴1.326.3
Paradiso vs Kreuzlingen, start la 16:00. Cote: 1.69 gazde, 3.95 egal, 4.25 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 4.3/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Paradiso1
Kreuzlingen1
▾1.69
▴3.95
▴4.25
1
▾1.69
O2.5
▾1.55
GG
1.58
O2.5
▾1.55
4.3
O2.5
▾1.554.3
Bavois vs Bruhl, start la 15:00. Cote: 2.67 gazde, 3.70 egal, 2.30 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.40, încredere 4.1/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Bavois0
Bruhl0
▴2.67
▴3.70
2.30
2
2.30
O2.5
▴1.40
NG
▾2.87
X2
▾1.40
4.1
✓ X2
▾1.404.1
Cham vs Grand-Saconnex, start la 15:00. Cote: 1.93 gazde, 3.85 egal, 3.25 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.29, încredere 4.4/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Cham2
Grand-Saconnex 1
1.93
▾3.85
▴3.25
1
1.93
O2.5
▴1.37
GG
1.37
1X
▾1.29
4.4
✓ 1X
▾1.294.4
Luzern II vs Bulle, start la 13:00. Cote: 2.65 gazde, 3.95 egal, 2.27 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.25, încredere 7.3/10. Scor final 2–3, pontul a ieșit.
Final
Luzern II2
Bulle3
▴2.65
▾3.95
▾2.27
2
▾2.27
O3.5
▴1.61
GG
▴1.25
GG
▴1.25
7.3
✓ GG
▴1.257.3
Breitenrain vs Young Boys II, start la 18:30. Cote: 2.67 gazde, 3.60 egal, 2.55 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.60, încredere 7.3/10. Scor final 4–2, pontul a ieșit.
Final
Breitenrain4
Young Boys II2
▴2.67
▾3.60
▾2.55
1
▴2.67
O2.5
▴1.50
NG
2.57
1X
▴1.60
7.3
✓ 1X
▴1.607.3
Grand-Saconnex vs FC Schaffhausen, start la 18:30. Cote: 2.30 gazde, 3.60 egal, 2.70 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.39, încredere 6.9/10. Scor final 1–4, pontul nu a ieșit.
Final
Grand-Saconnex1
FC SchaffhausenSchaffhausen4
2.30
▾3.60
▴2.70
1
2.30
O2.5
▴1.45
GG
1.41
1X
▾1.39
6.9
1X
▾1.396.9
Kreuzlingen vs Cham, start la 18:30. Cote: 3.10 gazde, 3.65 egal, 2.07 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 4.9/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Kreuzlingen1
Cham2
▴3.10
▾3.65
▾2.07
2
▾2.07
O2.5
▴1.50
GG
▴1.46
O2.5
▴1.50
4.9
✓ O2.5
▴1.504.9
Bruhl vs Biel-Bienne, start la 18:30. Cote: 2.52 gazde, 3.80 egal, 2.35 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.39, încredere 6.8/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Bruhl0
Biel-BienneBiel1
2.52
3.80
2.35
1
▾2.47
O2.5
▾1.39
GG
▾1.37
O2.5
▾1.39
6.8
O2.5
▾1.396.8
Bellinzona vs Basel II, start la 19:00. Cote: 2.52 gazde, 3.65 egal, 2.42 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.52, încredere 4.3/10. Scor final 2–3, pontul a ieșit.
Final
Bellinzona2
Basel II3
▴2.52
3.65
▾2.42
X2
▴1.62
O2.5
1.57
GG
1.52
GG
1.52
4.3
✓ GG
1.524.3
Lugano II vs Luzern II, start la 16:30. Cote: 2.95 gazde, 3.85 egal, 2.07 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.31, încredere 4.5/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Lugano II4
Luzern II3
▴2.95
▾3.85
▴2.07
X2
▾1.34
O2.5
▴1.32
GG
▴1.31
GG
▾1.31
4.5
✓ GG
▾1.314.5
Paradiso vs Breitenrain, start la 16:00. Cote: 2.06 gazde, 3.50 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 3.9/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Paradiso1
Breitenrain2
▴2.06
▾3.50
▴3.20
1
▴2.06
U3.5
▾1.44
NG
2.25
1X
1.30
3.9
1X
1.303.9
Biel-Bienne vs YF Juventus, start la 14:00. Cote: 1.70 gazde, 4.00 egal, 4.10 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 2.18, încredere 1.1/10. Scor final 4–2, pontul nu a ieșit.
Final
Biel-BienneBiel4
YF Juventus2
1.70
▴4.00
▾4.10
X
▴4.15
O2.5
1.50
GG
▴1.53
X2
▴2.18
1.1
X2
▴2.181.1
Young Boys II vs Lugano II, start la 13:00. Cote: 1.66 gazde, 4.15 egal, 4.15 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.66, încredere 7.6/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Young Boys II3
Lugano II1
▾1.66
▴4.15
▴4.15
1
▾1.66
O2.5
1.45
GG
1.48
1
▾1.66
7.6
✓ 1
▾1.667.6
Luzern II vs Bruhl, start la 15:00. Cote: 2.92 gazde, 4.05 egal, 2.07 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.23, încredere 7.3/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Luzern II0
Bruhl2
▾2.92
▾4.05
▴2.07
2
▴2.07
O3.5
▾1.53
GG
▾1.23
GG
▾1.23
7.3
GG
▾1.237.3
Bavois vs Zurich II, start la 15:00. Cote: 1.63 gazde, 4.20 egal, 4.35 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.63, încredere 7.6/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Bavois2
Zurich II2
▾1.63
▴4.20
▴4.35
1
▾1.63
O2.5
▾1.40
NG
▾2.55
1
▾1.63
7.6
1
▾1.637.6
Cham vs Paradiso, start la 15:00. Cote: 2.00 gazde, 3.70 egal, 3.10 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.83, încredere 7.1/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Cham 0
Paradiso2
▴2.00
▾3.70
3.10
1
▾1.83
O2.5
▾1.55
GG
1.55
1
▾1.83
7.1
1
▾1.837.1
FC Schaffhausen vs Kreuzlingen, start la 14:30. Cote: 1.60 gazde, 4.10 egal, 4.55 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 6.3/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
FC SchaffhausenSchaffhausen3
Kreuzlingen0
▾1.60
▾4.10
▴4.55
1
▾1.60
O2.5
1.50
GG
1.56
O2.5
1.50
6.3
✓ O2.5
1.506.3
Breitenrain vs Bulle, start la 14:30. Cote: 2.50 gazde, 3.75 egal, 2.47 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 5.1/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Breitenrain2
Bulle2
▴2.50
▾3.75
▴2.47
X
▾3.75
O2.5
▴1.47
GG
▴1.44
O2.5
▴1.47
5.1
✓ O2.5
▴1.475.1
Basel II vs Grand-Saconnex, start la 14:30. Cote: 2.75 gazde, 3.85 egal, 2.20 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.40, încredere 7.3/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Basel II1
Grand-Saconnex2
▴2.75
▾3.85
▾2.20
2
▾2.20
O2.5
▴1.32
GG
▾1.31
X2
▾1.40
7.3
✓ X2
▾1.407.3

Clasament & Formă

1 Liga Promotion

# Echipă M V E Î Goluri Pct Formă
1 Biel-Bienne 11 8 2 1 25:12 26 DWWWW
2 FC Schaffhausen 11 8 1 2 29:13 25 WWWWD
3 Cham 11 7 1 3 19:14 22 WLWWL
4 Bulle 11 6 3 2 24:16 21 DWLWW
5 Paradiso 11 6 2 3 22:11 20 DWWLW
6 YF Juventus 11 6 1 4 16:14 19 WWDWW
7 Grand-Saconnex 11 6 0 5 19:15 18 LLWWW
8 Basel II 11 5 1 5 21:21 16 DWWLL
9 Amical Saint-Prex 11 5 1 5 16:22 16 WLWDL
10 Kreuzlingen 11 4 3 4 16:15 15 WWDDL
11 Zürich II 11 4 3 4 20:20 15 DWLDL
12 Breitenrain 11 4 3 4 15:17 15 DWDLL
13 Brühl 11 4 2 5 13:15 14 WLLLD
14 Young Boys II 11 3 2 6 21:30 11 LLLDW
15 Lugano II 11 3 0 8 17:25 9 LLLLW
16 Bavois 11 2 2 7 10:14 8 LLLLL
17 Luzern II 11 2 1 8 15:27 7 LLLWL
18 Bellinzona 11 1 2 8 7:24 5 LLDLW

Peste 2.5 & GG/NG

Echipă M Peste 1.5 Peste 2.5 Peste 3.5 GG/NG Goluri / meci
Young Boys II 11 100% 91% 73% 82% 4.64
Basel II 11 100% 91% 64% 73% 3.91
Zürich II 11 91% 91% 73% 73% 3.64
Bulle 11 91% 82% 55% 73% 3.64
Lugano II 11 73% 73% 55% 64% 3.82
FC Schaffhausen 11 82% 73% 36% 55% 3.82
Amical Saint-Prex 11 82% 73% 55% 64% 3.45
Luzern II 11 73% 64% 55% 45% 3.82
Grand-Saconnex 11 64% 64% 27% 45% 3.09
Cham 11 91% 64% 27% 64% 3.00
Breitenrain 11 64% 64% 45% 55% 2.91
Kreuzlingen 11 82% 64% 27% 64% 2.82
Biel-Bienne 11 73% 55% 45% 55% 3.36
Paradiso 11 82% 55% 36% 55% 3.00
Bellinzona 11 82% 55% 36% 36% 2.82
YF Juventus 11 73% 45% 27% 36% 2.73
Brühl 11 73% 45% 27% 36% 2.64
Bavois 11 64% 36% 18% 27% 2.18

Pronosticuri și Ponturi 1. Liga Promotion Elveția

Descoperă cele mai recente predicții și ponturi pentru 1. Liga Promotion Elveția, generate de algoritmul nostru AI, NT Apex. Am analizat 475 meciuri ale celor 18 echipe din 1. Liga Promotion Elveția, cu o rată de acuratețe a celui mai bun pont de peste 66%. Predicțiile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În acest sezon, 57% din meciurile din 1. Liga Promotion Elveția s-au încheiat cu peste 2.5 goluri, iar Ambele Marchează a fost validat în 54% dintre partide. Toate predicțiile finalizate din 1. Liga Promotion Elveția rămân vizibile — verifică istoricul nostru oricând.

Biel-Bienne conduce momentan clasamentul cu 26 puncte. 1. Liga Promotion Elveția este printre competițiile cu cele mai multe goluri pe care le urmărim. Gazdele câștigă 41% dintre meciuri, cu egaluri în 28%.

Pronosticurile noastre de fotbal AI merg mult dincolo de 1. Liga Promotion Elveția, acoperind peste 700 de competiții din întreaga lume.