Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Gwangju FC

Gwangju FC Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€6.85m Ø 26.8 K League 1
116
Meciuri analizate
69.0%
Rată de predictibilitate
DDDLDL
Forma recentă
1
Goluri / meci
Gwangju FC nu a câștigat în ultimele 8 meciuri
Gwangju FC a primit cel puțin un gol în ultimele 8 meciuri
Următorul meci K League 1 · dum., 18 oct. · 06:00
Daejeon
VS06:00
Gwangju FC
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Gwangju FC vs Ulsan H, K League 1, start la 06:00. Cote: 4.75 gazde, 4.20 egal, 1.63 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.63, încredere 5.3/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Gwangju FC1
Ulsan HUlsan HD1
▴4.75
▴4.20
▾1.63
2
▾1.63
O2.5
▾1.60
GG
▾1.62
2
▾1.63
5.3
2
▾1.635.3
Jeonbuk Motors vs Gwangju FC, K League 1, start la 08:30. Cote: 1.44 gazde, 4.70 egal, 6.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.72, încredere 3.4/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Jeonbuk MotorsJeonbuk2
Gwangju FC2
▴1.44
▾4.70
▾6.90
X2
▾2.85
O2.5
▴1.72
GG
▴1.90
O2.5
1.72
3.4
✓ O2.5
1.723.4
Gwangju FC vs FC Anyang, K League 1, start la 11:00. Cote: 3.25 gazde, 3.35 egal, 2.30 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.32, încredere 4.2/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Gwangju FC1
FC AnyangAnyang1
▾3.25
▴3.35
▴2.30
1X
1.65
O1.5
▾1.32
GG
▾1.75
O1.5
▾1.32
4.2
✓ O1.5
▾1.324.2
Gwangju FC vs Jeju U, K League 1, start la 11:30. Cote: 4.00 gazde, 3.55 egal, 1.91 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 7.1/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Gwangju FC0
Jeju UJeju SK1
▴4.00
▴3.55
▾1.91
2
▾1.91
O1.5
▾1.27
GG
▾1.71
X2
1.28
7.1
✓ X2
1.287.1
Gimcheon Sangmu FC vs Gwangju FC, K League 1, start la 11:00. Cote: 1.52 gazde, 4.35 egal, 5.90 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.42, încredere 5.1/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu2
Gwangju FC2
▾1.52
▴4.35
▴5.90
2
▴5.90
U3.5
▴1.42
GG
▾1.80
U3.5
▴1.42
5.1
U3.5
▴1.425.1
Gwangju FC vs FC Seoul, K League 1, start la 11:30. Cote: 7.70 gazde, 5.10 egal, 1.38 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.38, încredere 10/10. Scor final 2–5, pontul a ieșit.
Final
Gwangju FC 22
FC SeoulSeoul5
▴7.70
▴5.10
▾1.38
2
▾1.38
U3.5
▴1.50
NG
▴1.85
2
▾1.38
10
✓ 2
▾1.3810
Gangwon FC vs Gwangju FC, K League 1, start la 11:30. Cote: 1.53 gazde, 4.05 egal, 6.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.25, încredere 7.6/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Gangwon FCGangwon 2
Gwangju FC2
▴1.53
4.05
▾6.80
1
▴1.53
U3.5
▾1.25
GG
2.30
U3.5
▾1.25
7.6
U3.5
▾1.257.6

Gwangju FC Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
4.8
Posesie
48%
CornereMedie pe meci
2.7
DisciplinăCartonașe / meci
1.2
Procent victorii
10%

Statistici Sezon

K League 1 Coreea de Sud · Sezon 2026
30Meciuri Procent victorii 3%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri161430
Victorii101
Egaluri5712
Înfrângeri10717
Goluri marcate12921
Goluri primite313263
Medie goluri marcate0.80.60.7
Medie goluri primite1.92.32.1
Meciuri fără gol primit224
Meciuri fără gol marcat8816
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-2
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-5
Deplasare5-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare5
Serii
Victorii1
Înfrângeri8
Penalty-uri
3/ 3
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–7
0-15
1–9
16-30
3–10
31-45
4–16
46-60
4–6
61-75
3–16
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
4-4-223 G
4-1-4-13 G
4-2-3-12 G
5-4-11 G
64Galbene
3Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.547%
14 Meciuri
Peste 1.520%
6 Meciuri
Peste 2.53%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
J. Iredale J. Iredale 26 FWD 6.98
A. Ba Loua A. Ba Loua 29 MID 6.82
Moon Min-seo Moon Min-seo 21 MID 6.76
Park Seong Hyun Park Seong Hyun 0 MID 6.65
Kim Yong-Wook Kim Yong-Wook 19 DEF 6.60
Park Jeong-In Park Jeong-In 25 FWD 6.60
Jung Ji-Hun Jung Ji-Hun 21 MID 6.56
Kim Jin-Ho Kim Jin-Ho 25 DEF 6.53
Bae-hyeon Gong Bae-hyeon Gong 18 DEF 6.47
Yu Je-Ho Yu Je-Ho 25 MID 6.41
Kang Hui-Su Kang Hui-Su 22 MID 6.40
Choi Kyoung-Rok Choi Kyoung-Rok 30 FWD 6.30
Kwon Sung-Yun Kwon Sung-Yun 24 DEF 6.23
Kim Yun-Ho Kim Yun-Ho 18 FWD 6.20
Bae Jin-Woo Bae Jin-Woo 23 DEF 6.20
Lee Yong-Jick Lee Yong-Jick 34 MID 6.15
H. Friðjónsson H. Friðjónsson 32 FWD 6.10
Ha Seung-Un Ha Seung-Un 27 MID 6.09
Jang Suk-Hwan Jang Suk-Hwan 21 DEF 6.09
Yong-Jun Hong Yong-Jun Hong 22 MID 6.05
T. van Grunsven T. van Grunsven 26 DEF 5.90
Kim Dong-Hwa Kim Dong-Hwa 22 GK 5.73
Shin Chang-Moo Shin Chang-Moo 33 MID 5.42
Ahn Young-Kyu Ahn Young-Kyu 36 DEF 5.41
João Pedro João Pedro 23 DEF 5.38
Min Sang-Gi Min Sang-Gi 34 DEF 5.22
Park Won-Jae Park Won-Jae 31 DEF 5.15
Ju Se-Jong Ju Se-Jong 35 MID 5.12
Lee Min-Gi Lee Min-Gi 32 DEF 4.90
Ahn Hyeok-Ju Ahn Hyeok-Ju 21 FWD 3.76
Kim Kyeong-Min Kim Kyeong-Min 34 GK 2.93
E. Saitoski E. Saitoski 22 MID 1.64
Roh Hee-Dong Roh Hee-Dong 23 GK -
Kwak Sung-Hun Kwak Sung-Hun 19 DEF -
Yong-hyuk Kim Yong-hyuk Kim 19 - 0.00

Clasament

Coreea de Sud - K League 1
# Echipa M G P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Pronosticuri Gwangju FC – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Gwangju FC? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Gwangju FC cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 116 meciuri în care a evoluat Gwangju FC, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 69.0%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din K League 1, Gwangju FC a înregistrat 1 victorii, 12 egaluri și 17 înfrângeri în 30 meciuri, marcând 21 goluri (0.7 pe meci) și primind 63, cu 4 meciuri fără gol primit.

Gwangju FC are în prezent o valoare de piață estimată de €6.85m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Gwangju FC rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Gwangju FC este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.