Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Kamatamare Sanuki

Kamatamare Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€200.00Th. Ø 25.0 J3 League
67
Meciuri analizate
70.1%
Predictibilitate
LLWLLD
Forma recentă
0.93
Goluri / meci
Kamatamare Sanuki nu a câștigat în deplasare în ultimele 7 meciuri
Kamatamare Sanuki nu a primit cartonaș roșu în ultimele 16 meciuri
Următorul meci J3 League · mar., 3 nov. · 05:00
Kamatamare
VS
Yamaga
Best Tip
Cotă
Încredere 5.8/10
Deblochează pronosticul

Meciuri recente

Kamatamare Sanuki vs Nara Club, J3 League, start la 05:00. Cote: 2.75 gazde, 3.55 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.47, încredere 6.3/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Kamatamare0
Nara Club2
▾2.75
▴3.55
▴2.35
2
▴2.35
O2.5
▾1.58
GG
▾1.50
X2
▴1.47
6.3
✓ X2
▴1.476.3
Thespakusatsu Gunma vs Kamatamare Sanuki, J3 League, start la 06:00. Cote: 2.82 gazde, 3.40 egal, 2.60 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.60, încredere 7.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Kusatsu1
Kamatamare0
▴2.82
▾3.40
▾2.60
1
▴2.82
O2.5
▴1.75
NG
▴2.23
1X
▴1.60
7.8
✓ 1X
▴1.607.8
Kamatamare Sanuki vs Kanazawa, J3 League, start la 11:00. Cote: 4.15 gazde, 3.80 egal, 1.82 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.82, încredere 5.2/10. Scor final 3–1, pontul nu a ieșit.
Final
Kamatamare3
Kanazawa1
▴4.15
▴3.80
▾1.82
2
▾1.82
U3.5
▾1.42
NG
▾2.15
2
▾1.82
5.2
2
▾1.825.2
Kamatamare Sanuki vs Roasso Kumamoto, J3 League, start la 06:00. Cote: 3.40 gazde, 3.35 egal, 2.05 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.32, încredere 10/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
Kamatamare0
Kumamoto3
▴3.40
3.35
▾2.05
2
▾2.05
U3.5
1.38
GG
▴1.71
X2
▾1.32
10
✓ X2
▾1.3210
Sagamihara vs Kamatamare S, J3 League, start la 10:30. Cote: 1.70 gazde, 3.80 egal, 4.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.27, încredere 4.4/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Sagamihara3
Kamatamare2
▾1.70
▴3.80
▴4.55
X2
2.18
O1.5
▾1.27
GG
▴1.80
O1.5
▴1.27
4.4
✓ O1.5
▴1.274.4
Kamatamare Sanuki vs Tochigi SC, J3 League, start la 06:00. Cote: 3.60 gazde, 3.55 egal, 1.98 oaspeți. Best Tip: oaspeții marchează, cotă 1.21, încredere 6.3/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Kamatamare0
Tochigi SC0
▴3.60
▴3.55
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.28
GG
▾1.75
AS
▾1.21
6.3
AS
▾1.216.3
Kamatamare Sanuki vs FC Gifu, J3 League, start la 09:00. Cote: 3.60 gazde, 3.65 egal, 1.95 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.95, încredere 8.8/10. Scor final 3–4, pontul a ieșit.
Final
Kamatamare3
Gifu4
▾3.60
▴3.65
▴1.95
2
▴1.95
U3.5
▴1.39
NG
▴2.12
2
▴1.95
8.8
✓ 2
▴1.958.8
Kamatamare vs Azul Claro Numazu, J3 League, start la 06:00. Cote: 1.76 gazde, 3.75 egal, 5.10 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.76, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Kamatamare1
Azul Claro0
▾1.76
▴3.75
▴5.10
1
▾1.76
U3.5
▴1.39
NG
2.00
1
▾1.76
5.0
✓ 1
▾1.765.0

Statistici sezon

J3 League Japonia · Sezon 2026
14Meciuri Procent victorii 14%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7714
Victorii112
Egaluri112
Înfrângeri5510
Goluri marcate9615
Goluri primite171027
Medie goluri marcate1.30.91.1
Medie goluri primite2.41.41.9
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat437
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-1
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare3-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri6
Minute goluri (marcate vs primite)
2–3
0-15
2–2
16-30
3–7
31-45
1–6
46-60
4–3
61-75
3–6
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0-151
16-301
31-454
46-606
61-754
76-901
17Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.550%
7 Meciuri
Peste 1.536%
5 Meciuri
Peste 2.521%
3 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
K. Iwamoto K. Iwamoto 28 MID 7.33
M. Nishimaru M. Nishimaru 20 FWD 7.27
J. Yoshida J. Yoshida 22 MID 7.25
Y. Imamura Y. Imamura 26 GK 7.16
Y. Mori Y. Mori 30 MID 7.11
Kaito Hayashida Kaito Hayashida 24 DEF 7.09
S. Kawanishi S. Kawanishi 37 FWD 7.08
H. Hasegawa H. Hasegawa 28 MID 7.07
M. Uchida M. Uchida 26 MID 7.07
S. Sagou S. Sagou 23 DEF 7.06
S. Niwa S. Niwa 31 FWD 7.05
M. Iida M. Iida 25 GK 7.02
A. Ibayashi A. Ibayashi 35 DEF 6.99
S. Kawakami S. Kawakami 28 MID 6.99
Y. Ono Y. Ono 31 FWD 6.97
Y. Goto Y. Goto 32 MID 6.88
Y. Morikawa Y. Morikawa 32 FWD 6.88
A. Ueno A. Ueno 25 MID 6.88
K. Makiyama K. Makiyama 25 MID 6.83
Y. Tsukegi Y. Tsukegi 31 DEF 6.69
Y. Fujii Y. Fujii 19 DEF 6.60
T. Maekawa T. Maekawa 29 MID 6.57
T. Miyaichi T. Miyaichi 30 DEF 6.50
N. Eguchi N. Eguchi 33 MID 6.49
N. Takahashi N. Takahashi 25 MID 6.47
I. Dunga I. Dunga 32 FWD 6.46
T. Kimoto T. Kimoto 20 MID 6.43
S. Iwagishi S. Iwagishi 24 FWD 6.36
S. Takemura S. Takemura 25 - 6.05
J. Ishikura J. Ishikura 22 MID 5.72
Índio Índio 25 FWD -

Clasament

Japonia - J3 League
# Echipa M G P
1 Kagoshima United 14 28-17 30
2 Ehime FC 14 30-21 26
3 Renofa Yamaguchi 14 19-11 26
4 Nara Club 14 25-21 26
5 FC Gifu 14 25-13 25
6 Sagamihara 14 24-15 25
7 Roasso Kumamoto 14 16-8 24
8 Osaka 14 23-14 23
9 FC Ryukyu 14 21-17 23
10 Kanazawa 14 27-19 20
11 Parceiro Nagano 14 20-20 20
12 Kitakyushu 14 21-22 19
13 Matsumoto Yamaga 14 15-16 17
14 Tochigi SC 14 14-16 17
15 Gainare Tottori 14 15-28 15
16 Fukushima United 14 27-32 14
17 Biwako Shiga 14 18-27 14
18 Thespakusatsu Gunma 14 12-26 13
19 Kamatamare Sanuki 14 15-27 8
20 Kochi United 14 6-31 6
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Pronosticuri și ponturi Kamatamare Sanuki

Cauți pronosticuri pentru Kamatamare Sanuki? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Kamatamare Sanuki cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 67 meciuri în care a evoluat Kamatamare Sanuki, cu o acuratețe Best Tip de 70.1%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din J3 League, Kamatamare Sanuki a înregistrat 2 victorii, 2 egaluri și 10 înfrângeri în 14 meciuri, marcând 15 goluri (1.1 pe meci) și primind 27, cu 2 meciuri fără gol primit.

Kamatamare Sanuki are în prezent o valoare de piață estimată de €200.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Kamatamare Sanuki rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Kamatamare Sanuki este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.