Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Nara Club

Nara Club Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€275.00Th. Ø 19.3 J3 League
66
Meciuri analizate
57.6%
Predictibilitate
WLLWWW
Forma recentă
1.73
Goluri / meci
Nara Club nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Următorul meci J3 League · mar., 3 nov. · 05:00
Nara Club
VS
Kusatsu
Best Tip
Cotă
Încredere 2.0/10
Deblochează pronosticul

Meciuri recente

Kamatamare Sanuki vs Nara Club, J3 League, start la 05:00. Cote: 2.75 gazde, 3.55 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.47, încredere 6.3/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Kamatamare0
Nara Club2
▾2.75
▴3.55
▴2.35
2
▴2.35
O2.5
▾1.58
GG
▾1.50
X2
▴1.47
6.3
✓ X2
▴1.476.3
Nara Club vs FC Ryukyu, J3 League, start la 06:00. Cote: 2.15 gazde, 3.60 egal, 3.10 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.37, încredere 8.5/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Nara Club1
Ryukyu3
▴2.15
▴3.60
▾3.10
1
▴2.15
O2.5
▾1.55
NG
▴2.60
1X
▴1.37
8.5
1X
▴1.378.5
Osaka vs Nara Club, J3 League, start la 11:00. Cote: 2.12 gazde, 3.60 egal, 3.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.63, încredere 3.6/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
FC Osaka2
Nara Club0
▴2.12
3.60
▾3.40
1X
▴1.36
O2.5
▾1.63
GG
▾1.57
O2.5
▾1.63
3.6
O2.5
▾1.633.6
Kanazawa vs Nara Club, J3 League, start la 10:00. Cote: 2.25 gazde, 3.65 egal, 3.35 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.52, încredere 5.7/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Kanazawa0
Nara Club1
▴2.25
▴3.65
▾3.35
X
▴3.65
O2.5
▾1.58
GG
▾1.52
GG
▾1.52
5.7
GG
▾1.525.7
Nara Club vs Kitakyushu, J3 League, start la 06:00. Cote: 1.96 gazde, 3.80 egal, 3.65 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.63, încredere 7.1/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
Nara Club2
Kitakyushu0
▾1.96
▴3.80
▴3.65
X2
1.95
O2.5
▾1.63
GG
▾1.60
O2.5
▴1.63
7.1
O2.5
▴1.637.1
Parceiro Nagano vs Nara Club, J3 League, start la 06:00. Cote: 2.92 gazde, 3.45 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.23, încredere 6.9/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Nagano0
Nara Club1
▴2.92
▴3.45
▾2.35
X
▴3.45
O1.5
▾1.23
GG
▾1.60
O1.5
▾1.23
6.9
O1.5
▾1.236.9
Nara Club vs Biwako Shiga, J3 League, start la 07:00. Cote: 2.37 gazde, 3.60 egal, 2.95 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.47, încredere 6.1/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Nara Club4
Biwako Shiga1
▴2.37
▴3.60
▾2.95
1
▴2.37
O2.5
▾1.77
GG
▾1.63
1X
▴1.47
6.1
✓ 1X
▴1.476.1

Statistici sezon

J3 League Japonia · Sezon 2026
14Meciuri Procent victorii 57%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri6814
Victorii448
Egaluri022
Înfrângeri224
Goluri marcate131225
Goluri primite91221
Medie goluri marcate2.21.51.8
Medie goluri primite1.51.51.5
Meciuri fără gol primit134
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii6
Înfrângeri2
Minute goluri (marcate vs primite)
0–1
0-15
6–6
16-30
6–3
31-45
4–2
46-60
3–3
61-75
7–5
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
16-302
46-603
61-752
76-904
16Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.593%
13 Meciuri
Peste 1.557%
8 Meciuri
Peste 2.521%
3 Meciuri
Peste 3.57%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
Y. Okada Y. Okada 29 FWD 7.49
S. Tamura S. Tamura 30 FWD 7.37
R. Kamigaki R. Kamigaki 27 MID 7.12
Y. Okuda Y. Okuda 28 DEF 7.04
R. Morita R. Morita 23 MID 6.91
S. Yamamoto S. Yamamoto 29 MID 6.85
K. Ikoma K. Ikoma 28 DEF 6.85
R. Tamura R. Tamura 30 FWD 6.77
N. Kawatani N. Kawatani 22 MID 6.73
H. Sato H. Sato 23 DEF 6.69
S. Yomesaka S. Yomesaka 29 - 6.68
Y. Yoshimura Y. Yoshimura 29 MID 6.65
S. Okada S. Okada 29 GK 6.65
Y. Sawada Y. Sawada 26 DEF 6.65
R. Tomizu R. Tomizu 23 MID 6.61
H. Horiuchi H. Horiuchi 29 MID 6.60
N. Sekinuma N. Sekinuma 20 GK 6.59
K. Nakashima K. Nakashima 29 MID 6.58
Y. Tsunami Y. Tsunami 33 DEF 6.55
T. Sakai T. Sakai 29 FWD 6.38
Y. Kunitake Y. Kunitake 20 MID 6.38
D. Suzuki D. Suzuki 29 DEF 6.36
Manato Hyakuda Manato Hyakuda 24 FWD 6.27
Daichi Kawai Daichi Kawai 19 MID 6.26
Yu Ye-Chan Yu Ye-Chan 24 DEF 6.20
M. Nakayama M. Nakayama 24 DEF 6.10
R. Tagashira R. Tagashira 23 - 5.90

Clasament

Japonia - J3 League
# Echipa M G P
1 Kagoshima United 14 28-17 30
2 Ehime FC 14 30-21 26
3 Renofa Yamaguchi 14 19-11 26
4 Nara Club 14 25-21 26
5 FC Gifu 14 25-13 25
6 Sagamihara 14 24-15 25
7 Roasso Kumamoto 14 16-8 24
8 Osaka 14 23-14 23
9 FC Ryukyu 14 21-17 23
10 Kanazawa 14 27-19 20
11 Parceiro Nagano 14 20-20 20
12 Kitakyushu 14 21-22 19
13 Matsumoto Yamaga 14 15-16 17
14 Tochigi SC 14 14-16 17
15 Gainare Tottori 14 15-28 15
16 Fukushima United 14 27-32 14
17 Biwako Shiga 14 18-27 14
18 Thespakusatsu Gunma 14 12-26 13
19 Kamatamare Sanuki 14 15-27 8
20 Kochi United 14 6-31 6
Promotion - J2 League Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs) J3 League (Relegation) Relegation

Pronosticuri și ponturi Nara Club

Cauți pronosticuri pentru Nara Club? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Nara Club cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 66 meciuri în care a evoluat Nara Club, cu o acuratețe Best Tip de 57.6%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din J3 League, Nara Club a înregistrat 8 victorii, 2 egaluri și 4 înfrângeri în 14 meciuri, marcând 25 goluri (1.8 pe meci) și primind 21, cu 4 meciuri fără gol primit.

Nara Club are în prezent o valoare de piață estimată de €275.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Nara Club rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Nara Club este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.