1. Pronosticuri Fotbal
  2. Ligi
  3. Premier League
  4. Pyunik Yerevan
Pyunik Yerevan

Pyunik Yerevan Pronosticuri, Statistici și Formă

Valoare de piață: €7.00m
KEY INSIGHT Pyunik Yerevan este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 5 meciuri
TREND Pyunik Yerevan a avut sub 3.5 goluri în ultimele 13 meciuri
TREND Pyunik Yerevan nu a primit cartonaș roșu în ultimele 17 meciuri

Forma recentă

WWWWL
84 Meciuri analizate
72.62% Rată de predictibilitate

Pyunik Y Statistici medii

Ultimele 10 meciuri

Șuturi
Pe poartă / meci
5.6
Posesie
58%
Cornere
Medie pe meci
6.9
Disciplină
Cartonașe / meci
1.4
Procent victorii
50%

Pronosticuri AI

Oferite de NerdyTips

12:00

Urmează
Pyunik Y
Pyunik Yerevan
vs
Debreceni VSC
Debreceni V
2.15
3.25
3.45

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:00

Încheiat
Debreceni V
Debreceni VSC
1 : 0
Pyunik Yerevan
Pyunik Y
1.83
3.5
4.35

1

1.83

U3.5

1.28

NO

1.83

U3.5

1.28
4.9/10

12:00

Încheiat
Pyunik Y
Pyunik Yerevan
1 : 0
Marsaxlokk
Marsaxlokk red card
1.23
6.4
12

1

1.23

U3.5

1.6

NO

1.68

1

1.23
4.2/10

13:00

Încheiat
Marsaxlokk
Marsaxlokk
0 : 3
Pyunik Yerevan
Pyunik Y
4.1
3.4
1.91

1

4.1

U2.5

1.76

NO

1.88

1X

1.87
4.5/10

11:00

Încheiat
Pyunik Y
Pyunik Yerevan
2 : 1
Van
Van
1.28
6
9.8

1

1.28

U3.5

1.58

NO

1.71

U3.5

1.58
7/10

11:00

Încheiat
Gandzasar
Gandzasar
0 : 2
Pyunik Yerevan
Pyunik Y
8
4.45
1.4

2

1.4

U3.5

1.39

NO

1.75

2

1.4
8.7/10

11:00

Încheiat
Pyunik Y
Pyunik Yerevan
2 : 0
BKMA
BKMA
1.3
5.15
9.5

1

1.3

U3.5

1.42

YES

2.2

1

1.3
8.8/10

11:00

Încheiat
Ararat-Ar
Ararat-Armenia
1 : 0
Pyunik Yerevan
Pyunik Y
1.97
3.3
3.95

2

3.95

U2.5

1.72

NO

1.85

U2.5

1.72
5.5/10

10:00

Încheiat
Pyunik Y
Pyunik Yerevan
2 : 1
FC Urartu
FC Urartu
1.8
3.6
4.2

X2

1.9

U3.5

1.35

YES

1.76

U3.5

1.35
3.3/10

10:00

Încheiat
Ararat
Ararat
1 : 0
Pyunik Yerevan
Pyunik Y
11
5.8
1.24

2

1.24

U3.5

1.47

YES

2.18

2

1.24
10/10

08:00

Încheiat
West Armenia
West Armenia
0 : 1
Pyunik Yerevan
Pyunik Y
9
5
1.24

2

1.24

O2.5

1.36

YES

1.68

2

1.24
4.1/10

01:00

Încheiat
Pyunik Y
Pyunik Yerevan
2 : 0
Lernayin Artsakh
Lernayin
1.06
9.6
25

1

1.06

O2.5

1.46

NO

1.32

O2.5

1.46
5/10

Pronosticuri Pyunik Yerevan – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Pyunik Yerevan? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Pyunik Yerevan cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 84 meciuri în care a evoluat Pyunik Yerevan, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 72.62%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din UEFA Europa Conference League, Pyunik Yerevan a înregistrat 2 victorii, 0 egaluri și 0 înfrângeri în 2 meciuri, marcând 4 goluri (2.0 pe meci) și primind 0, cu 2 meciuri fără gol primit.

Pyunik Yerevan are în prezent o valoare de piață estimată de €7.00m.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Pyunik Yerevan rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Pyunik Yerevan este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 160 de ligi.

UEFA Europa Conference LeagueWorld • Sezon 2026
Analiza performanței
StatisticăAcasăDeplasareTotal
Meciuri112
Victorii112
Egaluri000
Înfrângeri000
Goluri marcate134
Goluri primite000
Medie goluri marcate1.03.02.0
Medie goluri primite0.00.00.0
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat000
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă 1-0
Deplasare 0-3
Cele mai multe goluri marcate
Acasă 1
Deplasare 3
Cele mai multe goluri primite
Acasă 0
Deplasare 0
Serii
Victorii 2
Înfrângeri 0
Penalty-uri
2 / 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
Tactică & disciplină
4-3-3 1 G
2 Galbene
0 Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5 100%
2 Meciuri
Peste 1.5 50%
1 Meciuri
Peste 2.5 50%
1 Meciuri
Peste 3.5 0%
0 Meciuri
Peste 4.5 0%
0 Meciuri
Jucător Vârstă Poz Rat
S. Vakulenko
S. Vakulenko
32 DEF 7.20
M. Kovalenko
M. Kovalenko
30 DEF 7.20
K. Hovhannisyan
K. Hovhannisyan
20 MID 7.00
Filipe Almeida
Filipe Almeida
28 DEF 6.90
S. Islamović
S. Islamović
26 MID 6.90
A. Dashyan
A. Dashyan
36 DEF 6.70
I. Griffith
I. Griffith
24 FWD 6.70
M. Yansane
M. Yansane
28 FWD 6.60
H. Harutyunyan
H. Harutyunyan
26 MID 6.50
Witi
Witi
29 FWD 6.50
H. Avagyan
H. Avagyan
29 GK 6.30
James
James
30 DEF 6.30
R. Darbinyan
R. Darbinyan
30 DEF 6.30
D. Kulikov
D. Kulikov
27 MID 6.20
N. Kainourgios
N. Kainourgios
27 DEF 6.20
I. Pikis
I. Pikis
25 FWD 6.20