Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Racing FC Union Luxembourg

Racing Union Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€1.85m Ø 24.0 National Division
73
Meciuri analizate
56.2%
Predictibilitate
LWDDDW
Forma recentă
2.53
Goluri / meci
Racing FC Union Luxembourg este neînvinsă în ultimele 8 meciuri
Racing FC Union Luxembourg nu a primit cartonaș roșu în ultimele 21 meciuri
Racing FC Union Luxembourg este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 7 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

US Rumelange vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 17:00. Cote: 5.80 gazde, 4.75 egal, 1.39 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.39, încredere 8.0/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Rumelange2
Racing Union1
▴5.80
▴4.75
▾1.39
2
▾1.39
O2.5
▾1.30
NG
▾2.32
2
▾1.39
8.0
2
▾1.398.0
Racing FC Union Luxembourg vs Mondorf-les-ba, National Division, start la 15:00. Cote: 2.30 gazde, 3.40 egal, 2.75 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.37, încredere 5.1/10. Scor final 6–0, pontul a ieșit.
Final
Racing Union6
Mondorf0
▾2.30
▴3.40
▴2.75
1
▾2.30
O2.5
1.66
NG
▾2.27
1X
▾1.37
5.1
✓ 1X
▾1.375.1
UNA Strassen vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 15:00. Cote: 1.64 gazde, 3.90 egal, 4.75 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.64, încredere 5.6/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
UNA Strassen1
Racing Union1
▾1.64
▴3.90
▴4.75
1
▾1.64
U3.5
▴1.37
NG
▾1.98
1
▾1.64
5.6
1
▾1.645.6
Racing FC Union Luxembourg vs Atert Bissen, National Division, start la 15:00. Cote: 2.40 gazde, 3.65 egal, 2.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.58, încredere 5.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Racing Union2
Bissen2
▾2.40
▴3.65
▴2.55
1
▾2.40
O2.5
1.58
GG
▾1.50
O2.5
1.58
5.0
✓ O2.5
1.585.0
Progres Niederkorn vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 19:00. Cote: 2.33 gazde, 3.35 egal, 2.80 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.68, încredere 4.9/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Progres N0
Racing Union0
▾2.33
▾3.35
▴2.80
X2
1.53
O2.5
▴1.68
GG
▾1.53
O2.5
▴1.68
4.9
O2.5
▴1.684.9
Racing FC Union Luxembourg vs Jeunesse E, National Division, start la 15:00. Cote: 1.65 gazde, 3.95 egal, 4.60 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.61, încredere 6.4/10. Scor final 5–1, pontul a ieșit.
Final
Racing Union5
Jeunesse Esch 1
▴1.65
▴3.95
▾4.60
X2
2.05
O2.5
▴1.61
GG
▾1.62
O2.5
1.61
6.4
✓ O2.5
1.616.4
F91 Dudelange vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 15:00. Cote: 2.15 gazde, 3.40 egal, 2.92 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.58, încredere 3.4/10. Scor final 1–3, pontul a ieșit.
Final
Dudelange1
Racing Union3
▴2.15
▾3.40
▴2.92
2
▴2.92
O2.5
▾1.58
GG
▾1.47
O2.5
▾1.58
3.4
✓ O2.5
▾1.583.4
Racing FC Union Luxembourg vs Victoria Rosport, National Division, start la 15:00. Cote: 1.56 gazde, 4.65 egal, 4.60 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.52, încredere 6.8/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Racing Union2
Rosport 2
▴1.56
▴4.65
▾4.60
X2
▾2.18
O2.5
▴1.52
GG
▾1.57
O2.5
1.52
6.8
✓ O2.5
1.526.8
FC Differdange 03 vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 15:00. Cote: 1.70 gazde, 3.65 egal, 4.30 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.70, încredere 1.7/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Differdange3
Racing Union0
▴1.70
▾3.65
▾4.30
1
▴1.70
O2.5
▴1.68
GG
▾1.68
1
▴1.70
1.7
✓ 1
▴1.701.7
Racing FC Union Luxembourg vs Swift H, National Division, start la 17:00. Cote: 1.21 gazde, 6.40 egal, 10.50 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.21, încredere 8.8/10. Scor final 5–0, pontul a ieșit.
Final
Racing Union5
Hesperange0
▾1.21
▴6.40
▴10.50
1
▾1.21
O2.5
▾1.55
GG
▴1.90
1
▾1.21
8.8
✓ 1
▾1.218.8
Racing FC Union Luxembourg vs Rodange 91, National Division, start la 15:00. Cote: 1.65 gazde, 4.00 egal, 5.00 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 2.12, încredere 7.3/10. Scor final 6–1, pontul nu a ieșit.
Final
Racing Union6
Rodange 1
▴1.65
▾4.00
▾5.00
2
▾5.00
O2.5
1.60
GG
▾1.63
X2
▾2.12
7.3
X2
▾2.127.3
Mamer vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 15:00. Cote: 4.80 gazde, 3.80 egal, 1.70 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.70, încredere 4.5/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Mamer3
Racing Union2
▾4.80
▾3.80
▴1.70
2
▴1.70
O2.5
▾1.66
GG
▾1.67
2
▴1.70
4.5
2
▴1.704.5
Racing FC Union Luxembourg vs Union Titus Petange, National Division, start la 17:00. Cote: 1.67 gazde, 4.20 egal, 4.60 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.77, încredere 7.5/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Racing Union0
Titus Petange0
▴1.67
▴4.20
▾4.60
2
▾4.60
O2.5
1.77
GG
▾1.80
O2.5
1.77
7.5
O2.5
1.777.5
Bettembourg vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 15:00. Cote: 8.00 gazde, 4.75 egal, 1.30 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.53, încredere 5.0/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Bettembourg0
Racing Union0
8.00
4.75
1.30
2
1.30
O2.5
1.53
GG
1.81
O2.5
1.53
5.0
O2.5
1.535.0
Mondercange vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 19:00. Cote: 7.40 gazde, 5.00 egal, 1.30 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.61, încredere 5.0/10. Scor final 0–4, pontul nu a ieșit.
Final
Mondercange0
Racing Union4
7.40
5.00
1.30
2
1.30
U3.5
1.61
NG
2.00
U3.5
1.61
5.0
U3.5
1.615.0
Schifflange vs Racing FC Union Luxembourg, National Division, start la 14:00. Cote: 2.30 gazde, 3.40 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.50, încredere 4.3/10. Scor final 4–1, pontul nu a ieșit.
Final
Schifflange4
Racing Union 1
2.30
3.40
2.70
2
2.70
O2.5
1.62
GG
1.50
X2
1.50
4.3
X2
1.504.3
Cote: 1.21 gazde, 5.90 egal, 9.75 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.40, încredere 3.7/10. Scor final 2–2.
Final
Racing Union2
Ettelbruck2
1.21
5.90
9.75
X2
3.90
O2.5
1.40
GG
1.86
O2.5
1.40
3.7
O2.5
1.403.7

Statistici sezon

National Division Luxemburg · Sezon 2026
12Meciuri Procent victorii 50%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri6612
Victorii426
Egaluri224
Înfrângeri022
Goluri marcate25631
Goluri primite6713
Medie goluri marcate4.21.02.6
Medie goluri primite1.01.21.1
Meciuri fără gol primit224
Meciuri fără gol marcat022
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă6-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă6
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii3
Înfrângeri1
Penalty-uri
0/ 1
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–3
0-15
2–1
16-30
6–1
31-45
9–3
46-60
6–1
61-75
5–2
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
31-451
1Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.583%
10 Meciuri
Peste 1.558%
7 Meciuri
Peste 2.542%
5 Meciuri
Peste 3.533%
4 Meciuri
Peste 4.533%
4 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Luxemburg - National Division
# Echipa M G P
1 UNA Strassen 12 24-4 34
2 FC Differdange 03 12 35-9 33
3 US Mondorf-les-bains 12 24-20 27
4 Atert Bissen 12 32-16 25
5 Racing FC Union Luxembourg 12 31-13 22
6 Progres Niederkorn 12 19-9 22
7 UN Kaerjeng 97 12 31-21 21
8 Résidence Walferdange 12 21-24 17
9 F91 Dudelange 12 20-18 16
10 AS Jeunesse Esch 12 19-24 13
11 US Hostert 12 16-22 11
12 Victoria Rosport 12 21-29 11
13 US Rumelange 12 17-32 11
14 Etzella Ettelbruck 12 10-24 8
15 Wiltz 12 19-32 6
16 Swift Hesperange 12 2-44 0
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) BGL Ligue (Relegation) Relegation

Pronosticuri și ponturi Racing FC Union Luxembourg

Cauți pronosticuri pentru Racing FC Union Luxembourg? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Racing FC Union Luxembourg cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 73 meciuri în care a evoluat Racing FC Union Luxembourg, cu o acuratețe Best Tip de 56.2%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din National Division, Racing FC Union Luxembourg a înregistrat 6 victorii, 4 egaluri și 2 înfrângeri în 12 meciuri, marcând 31 goluri (2.6 pe meci) și primind 13, cu 4 meciuri fără gol primit.

Racing FC Union Luxembourg are în prezent o valoare de piață estimată de €1.85m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Racing FC Union Luxembourg rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Racing FC Union Luxembourg este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.