Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Spouwen-Mopertingen

Belisia Bilzen Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€100.00Th. Ø 20.0 First Amateur Division
35
Meciuri analizate
51.4%
Predictibilitate
WWLWDL
Forma recentă
2
Goluri / meci
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Spouwen-Mopertingen vs Lyra-Lierse Berlaar, First Amateur Division, start la 19:15. Cote: 1.78 gazde, 3.90 egal, 3.80 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.23, încredere 8.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Belisia Bilzen4
Lyra-Lierse 0
▾1.78
▴3.90
▴3.80
1
▾1.78
O2.5
▴1.53
GG
▴1.53
1X
▾1.23
8.0
✓ 1X
▾1.238.0
Hoogstraten vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, start la 19:00. Cote: 2.10 gazde, 3.60 egal, 3.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.33, încredere 8.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Hoogstraten0
Belisia Bilzen1
▾2.10
▴3.60
▴3.00
1
▾2.10
O2.5
▴1.52
GG
▴1.45
1X
▾1.33
8.0
1X
▾1.338.0
Spouwen-Mopertingen vs Thes Sport, First Amateur Division, start la 19:30. Cote: 2.62 gazde, 3.40 egal, 2.43 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.57, încredere 6.5/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
Belisia Bilzen0
Thes Sport 3
▴2.62
▾3.40
▾2.43
1
▴2.62
O2.5
▴1.57
GG
▴1.49
O2.5
▴1.57
6.5
✓ O2.5
▴1.576.5
Dessel Sport vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, start la 18:30. Cote: 2.23 gazde, 3.80 egal, 2.92 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.43, încredere 6.3/10. Scor final 3–4, pontul a ieșit.
Final
Dessel3
Belisia Bilzen4
▾2.23
▴3.80
▴2.92
1X
▾1.35
O2.5
▾1.43
GG
▾1.40
O2.5
▾1.43
6.3
✓ O2.5
▾1.436.3
Spouwen-Mopertingen vs Tienen, First Amateur Division, start la 14:00. Cote: 2.00 gazde, 3.50 egal, 3.80 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.60, încredere 6.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Belisia Bilzen 2
Tienen2
▴2.00
3.50
▾3.80
X
3.50
O2.5
1.67
GG
1.60
GG
1.60
6.0
✓ GG
1.606.0
Mandel United vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, start la 19:00. Cote: 2.40 gazde, 3.30 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.63, încredere 4.3/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Mandel United1
Belisia Bilzen0
▾2.40
▾3.30
▴2.70
2
▴2.70
O2.5
1.63
GG
1.54
O2.5
1.63
4.3
O2.5
1.634.3
Spouwen-Mopertingen vs Heist, First Amateur Division, start la 19:00. Cote: 2.60 gazde, 3.55 egal, 2.38 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.50, încredere 5.9/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Belisia Bilzen3
Heist1
▴2.60
▴3.55
▾2.38
1
▴2.60
O2.5
1.50
GG
▴1.45
O2.5
1.50
5.9
✓ O2.5
1.505.9
Knokke vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, start la 14:00. Cote: 1.87 gazde, 3.65 egal, 3.65 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.88, încredere 6.0/10. Scor final 3–2, pontul nu a ieșit.
Final
Knokke3
Belisia Bilzen2
▾1.87
▴3.65
▴3.65
2
▴3.65
O2.5
▾1.53
GG
▾1.51
X2
▴1.88
6.0
X2
▴1.886.0

Statistici sezon

First Amateur Division Belgia · Sezon 2026
10Meciuri Procent victorii 40%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri5510
Victorii224
Egaluri112
Înfrângeri224
Goluri marcate9817
Goluri primite10818
Medie goluri marcate1.81.61.7
Medie goluri primite2.01.61.8
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat112
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-1
Deplasare3-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare3-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri1
Penalty-uri
0/ 1
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–3
0-15
1–2
16-30
5–2
31-45
2–4
46-60
2–4
61-75
3–4
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
2Roșii
Goluri marcate
Peste 0.580%
8 Meciuri
Peste 1.550%
5 Meciuri
Peste 2.530%
3 Meciuri
Peste 3.510%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Spouwen-Mopertingen

Cauți pronosticuri pentru Spouwen-Mopertingen? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Spouwen-Mopertingen cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 35 meciuri în care a evoluat Spouwen-Mopertingen, cu o acuratețe Best Tip de 51.4%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din First Amateur Division, Spouwen-Mopertingen a înregistrat 4 victorii, 2 egaluri și 4 înfrângeri în 10 meciuri, marcând 17 goluri (1.7 pe meci) și primind 18, cu 2 meciuri fără gol primit.

Spouwen-Mopertingen are în prezent o valoare de piață estimată de €100.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Spouwen-Mopertingen rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Spouwen-Mopertingen este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.