Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Spouwen-Mopertingen

Belisia Bilzen Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€100.00Th. Ø 20.0 First Amateur Division
35
Ennustatud mängud
51.4%
Ennustatavuse määr
WWLWDL
Hiljutine vorm
2
Väravad / mäng
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Spouwen-Mopertingen vs Lyra-Lierse Berlaar, First Amateur Division, algus kell 19:15. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 3.90 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.23, usaldus 8.0/10. Lõppseis 4–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Belisia Bilzen4
Lyra-Lierse 0
▾1.78
▴3.90
▴3.80
1
▾1.78
O2.5
▴1.53
Jah
▴1.53
1X
▾1.23
8.0
✓ 1X
▾1.238.0
Hoogstraten vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.60 viik, 3.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.33, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Hoogstraten0
Belisia Bilzen1
▾2.10
▴3.60
▴3.00
1
▾2.10
O2.5
▴1.52
Jah
▴1.45
1X
▾1.33
8.0
1X
▾1.338.0
Spouwen-Mopertingen vs Thes Sport, First Amateur Division, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 3.40 viik, 2.43 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 6.5/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Belisia Bilzen0
Thes Sport 3
▴2.62
▾3.40
▾2.43
1
▴2.62
O2.5
▴1.57
Jah
▴1.49
O2.5
▴1.57
6.5
✓ O2.5
▴1.576.5
Dessel Sport vs Spouwen-Mopertingen, First Amateur Division, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 2.23 koduvõit, 3.80 viik, 2.92 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.43, usaldus 6.3/10. Lõppseis 3–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Dessel3
Belisia Bilzen4
▾2.23
▴3.80
▴2.92
1X
▾1.35
O2.5
▾1.43
Jah
▾1.40
O2.5
▾1.43
6.3
✓ O2.5
▾1.436.3
Spouwen-Mopertingen vs Tienen, First Amateur Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.50 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.60, usaldus 6.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Belisia Bilzen 2
Tienen2
▴2.00
3.50
▾3.80
X
3.50
O2.5
1.67
Jah
1.60
BTTS
1.60
6.0
✓ BTTS
1.606.0
Mandel United vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.40 koduvõit, 3.30 viik, 2.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.63, usaldus 4.3/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mandel United1
Belisia Bilzen0
▾2.40
▾3.30
▴2.70
2
▴2.70
O2.5
1.63
Jah
1.54
O2.5
1.63
4.3
O2.5
1.634.3
Spouwen-Mopertingen vs Heist, First Amateur Division, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.60 koduvõit, 3.55 viik, 2.38 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 5.9/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Belisia Bilzen3
Heist1
▴2.60
▴3.55
▾2.38
1
▴2.60
O2.5
1.50
Jah
▴1.45
O2.5
1.50
5.9
✓ O2.5
1.505.9
Knokke vs Spouwen-Moper, First Amateur Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.87 koduvõit, 3.65 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.88, usaldus 6.0/10. Lõppseis 3–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Knokke3
Belisia Bilzen2
▾1.87
▴3.65
▴3.65
2
▴3.65
O2.5
▾1.53
Jah
▾1.51
X2
▴1.88
6.0
X2
▴1.886.0

Hooaja statistika

First Amateur Division Belgia · Hooaeg 2026
10Mängud Võidumäär 40%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud5510
Võidud224
Viigid112
Kaotused224
Löödud väravad9817
Sisse lastud väravad10818
Keskm. löödud väravad1.81.61.7
Keskm. sisse lastud väravad2.01.61.8
Nullimängud112
Mängud väravata112
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil3-4
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil3-2
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Seeriad
Võit1
Kaotus1
Penaltid
0/ 1
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–3
0-15
1–2
16-30
5–2
31-45
2–4
46-60
2–4
61-75
3–4
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.580%
8 mängu
Üle 1.550%
5 mängu
Üle 2.530%
3 mängu
Üle 3.510%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Spouwen-Mopertingen ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Spouwen-Mopertingen ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Spouwen-Mopertingen meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 35 mängu, milles on osalenud Spouwen-Mopertingen, parima vihje täpsusega 51.4%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel First Amateur Division hooajal on Spouwen-Mopertingen saavutanud 4 võitu, 2 viiki ja 4 kaotust 10 mängus, lüües 17 väravat (1.7 mängu kohta) ja lastes sisse 18, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

Spouwen-Mopertingen hinnanguline turuväärtus on praegu €100.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Spouwen-Mopertingen ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Spouwen-Mopertingen on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.